Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie padła odpowiedź na pytanie o jutrzejsze spotkanie. W sensie, czy jest? :roll:

Kto tu jest głównym moderatorem spotów? Decyzję trza wypracować. :wink:

 

Moim zdaniem: tak.

 

No i jeszcze pozostaje kwetia gdzie - Zaspa, czy Westerplatte?

 

 

Jak jest ktoś władny podjąć decyzję jednoosobowo, to niech podejmie. A jeżeli nie, to niech się wszyscy wypowiedzą. :wink:

 

 

PS. Sorki, że ja, świeżak taki się tu panoszę, ale muszę wiedzieć jak sobie na jutro wieczór planować. Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaspa rozkopana,

 

byłem wczoraj się poślizgać i nic z tego nie wyszło

 

jeszcze nietknięty jest ten pierwszy plac drugi częściowo ale było tam bardzo dużo sniegu nawet dla forka

 

więc pojechałem trenować na parkingu real w gdyni.

 

super śliski beton, a leżący policjanci ułożeniu w formie "szykan"

 

sporo miejsca, bardzo ślisko więc wystarczył max 2 bieg w lewo/wprawo i walka o opanowanie pojazdu :mrgreen:

 

trzeba znaleźć jakieś nowe miejsce :roll:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie padła odpowiedź na pytanie o jutrzejsze spotkanie. W sensie, czy jest? :roll:

Kto tu jest głównym moderatorem spotów? Decyzję trza wypracować. :wink:

 

Moim zdaniem: tak.

 

No i jeszcze pozostaje kwetia gdzie - Zaspa, czy Westerplatte?

 

 

Jak jest ktoś władny podjąć decyzję jednoosobowo, to niech podejmie. A jeżeli nie, to niech się wszyscy wypowiedzą. :wink:

 

 

PS. Sorki, że ja, świeżak taki się tu panoszę, ale muszę wiedzieć jak sobie na jutro wieczór planować. Pzdr :D

 

O 21 jutro mam nadzieję popijać zimnego browarka przy kominku w Suwałkach ;)

 

Odpadam jutro, i niniejszym już dziś składam wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne: dużo Zdrowia, a reszta sama przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba znaleźć jakieś nowe miejsce

 

ja chetnie przybede, tylko dajcie znac gdzie

 

To moze dla odmiany Rumia/Pierwoszyno/Debogorze(jak kto woli)... :P:twisted: Czasem mozna dziki i sarenki napotkac :wink: pozatym jest ok :) Ostatnio napotkalem na swojej drodze takie piekne sztuki....dobrze ze mialem zimowki zalozone bo na Paradzie bylo by ciezko sie zatrzymac i ominac te bestie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze dla odmiany Rumia/Pierwoszyno/Debogorze(jak kto woli)...

 

To co, z braku innych propozycji może faktycznie tam.

Już trójka chętnych się zgłosiła, ja będę czwarty.

Mogę się założyć że ze wzrostem frekwencji inni też przemyślą sprawę i przyjadą. (z wyjątkiem nieobecnych, tymczasowo)

A da się tam w tej Rumii poślizgać trochę?

No i jak tam dojechać? To jest to, co było w tym wątku parę stron wcześniej?

Aha! I najważniejsze... Jeżeli da się tam pobrykać, to czy przybędą 3-miejscy Władcy Pachołków?

 

Czekam na info :D

 

-- Śr gru 22, 2010 11:53 pm --

 

PS. Od jutra rozpoczynam intensywne poszukiwania spot'a na spoty.

Jak coś znajdę, to obfotografuję i dam do akceptacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikko, miejsce chyba idealne 8) zdala od miasta i ruch znikomy, Mistral tez cos moze na ten temat powiedziec i tak to o tym miejscu bylo kilka stron wczesniej :wink: a jak dojechac....jezeli smigasz z GD to z obwodowej zjezdzasz na terminal i non stop prosto az dojedziesz do skrzyzowania ze swiatlami i juz dalej prosto sie nie da :) potem w lewo znow non stop prosto i kierujesz sie na Pierwoszyno/Kosakowo, potem w kierunku cmentarza na Pierwoszynie(lub Kosakowie :lol: ), mijasz cmentarz i dojezdzasz do krzyzowki na ktorej dajesz w lewo i jezdziesz juz w strone pasa :) Mam nadzieje ze nie zbyt to skomplikowalem :mrgreen:

Tu mapka dojazdu wytyczona z Sopotu (mniej wiecej :) ) :arrow:

mapazv.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej - proponuje spotkac sie w jakims bardziej rozpoznawalnym miejscu niz Pierwoszyno i stamtad ruszyc dalej ;)

 

Dajcie znac w sprawie godziny. Ja przed 01:00 sie nie wyrwe (Gdynia, Slaska - obok chinczyka).

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra.

To gdzie i o której?

Jan Drop, wyszło na to, że chyba Ty zostałeś moderatorem jutrzejszego spotu, to rzuć może konkretną godzinę i miejsce jako punkt zborny.

Jak dla mnie, szczerze mówiąc, to mapka jest na tyle precyzyjna, ze dam radę dojechać.

 

Tummi, jeśli wytrwamy do 1:00, to na pewno ktoś po Ciebie chętnie podjedzie i sprowadzi na dobrą drogę... :P Ot choćby ja. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek dostałem wymiatającego misiaka

 

pik plik :mrgreen:

 

[ http://i53.photobucket.com/albums/g79/adasch/pikplik100x100.jpg ]

 

pozdrawiam

 

Te miśki to chyba jakas akcja charytatywna TVNu. Design - dzieci z centrum zdrowia dziecka chyba. W Rossmanie m.in. można je zanabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretną godzinę i miejsce jako punkt zborny.

 

To moze parking NOMI na Pogorzu :?: Godz powiedzmy miedzy 21.30 a 22.00 :?:

 

No to przyklepane :D

Po 21:30 na parkingu pod NOMI.

Ciekawe, czy pachołkowicze przyjadom... :roll: Pachołkowicze, napiszcie coś... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...