Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Jeszcze z Niumenem zrobimy z Tobą to co z Firkiem :twisted::twisted: (czy jakoś tak) :P

"Niumen dlaczego Firka cola nie jest przeźroczysta??"

5 sec później już była :D

 

 

wiedziałem że można na Was liczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa czarna w miescie ;-)

Witam 3miasto,

swiezo zwieziony czarny hawk to ja :D

 

Hello :)

 

W końcu ktoś na miejscu z fajnie zrobionym Hawkiem :mrgreen: Już się nie mogę doczekać żeby poczuć/przetestować różnice między Naszymi brykowozami 8)

 

Przepraszam, że (jak zwykle) się nie pojawiłem, ale z tego co słusznie przypuszczałem Ola (która ma dziś urodziny) nie wybaczyłaby mi stanu poimprezowego :roll:

 

Czyli następny spot przenosimy na Westerplatte? :idea: Teraz to będzie dzień przed Wigilią, więc prawdopodobnie frekwencja nie będzie szalona, ale może jeszcze przedsylwestrowo... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo napisał(a):

 

Mistral napisał(a):A1 to 17,50 zł za cały odcinek.

 

 

i mierza czas na wjezdzie i wyjezdzie,

jak jest mniejszy niz wynikaloby to z dozwolonej predkosci to mozna miec problem.

przynajmniej tak bylo jakis czas temu...

 

 

 

 

Dokladnie....na szczescie problemu nie mialem :lol: Auto na UK tablicach i na wyjezdzie dostalem karteczke z informacja o dozwolonej predkosci :mrgreen:

 

Poważnie tak jest? :shock: :shock: :shock:

 

Jak zobaczyłem posta Ayo [witam serdecznie swoją drogą i nienawidzę Cię za to, że masz lepsze auto ode mnie], to byłem przekonany, ze to żart! :roll:

Chociaż z drugiej strony - faktycznie, nic prostszego niż na podstawie czasu przejazdu udowodnić komuś, ze przekroczył... :|

 

Jedyna rada: gaz w podłogę do najbliższego placu postojowego ---> grill na parkingu, kawka, herbatka ----> gaz w podłogę. I wtedy wyjdzie akurat średnia 130/h :mrgreen:

 

 

PS. Z tym nienawidzeniem to oczywiście żart. 99% ludzi z forum ma lepsze auta ode mnie a tylko połowy nie lubię :wink: Auto super. Też kiedyś takie kupię... Albo bloba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś na miejscu z fajnie zrobionym Hawkiem :mrgreen:
Chyba szczele focha :P :wink: :mrgreen:

 

Jedyna rada: gaz w podłogę do najbliższego placu postojowego ---> grill na parkingu, kawka, herbatka ----> gaz w podłogę. I wtedy wyjdzie akurat średnia 130/h :mrgreen:
Przeważnie tak robię, mój syn jak mijamy bramki na autostradzie od razu musi zrobić siku :mrgreen: Zawsze :!:

Parę razy jechałem jednak sam i wtedy na pewno było trochę przekroczone :wink: , ale zawsze bez konsekwencji mandatowo-pouczeniowych :| Coś mi się wydaje, że była to jakaś jednorazowa akcja, specjalnie nagłośniona w mediach po to, aby trochę postraszyć kierowców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........................

Pobudka o 6:00 by wyjechać o 6:30 a do Gdańska dojechać na 8:30 i dalej do Pruszcza na 9:15

..........................

 

Wiecej kultury prosze, to oficjalne forum a nie budka z piwem ! to dopisał kochany moderator - widać nie stał dziś w mega korku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę pożyczyć, zdemontowałem dwa ze swojej SI Leżą gdzieś w piwnicy.

 

co za człowiek, nie cieszy się 10%-20% niższym spalaniem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ah zapomniałem też, że moc też uciekła :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

to jest jeden z tych bajerów gdzie zawsze się znajda zwolennicy i przeciwnicy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Karty, kupiłem 1 kupon.

 

•Oferta obejmuje szkolenie z instruktorem „Kontrolowany poślizg” (teoria + praktyka)

•Minimum 4 – osobowe grupy

•Czas szkolenia 45 min –w tym 22 minuty jazdy w dwóch przejazdach 10 + 12

•Dodatkowo jednorazowa 20% zniżka na „Najszybszy prezent świąteczny” w postaci gustownie zapakowanych karnetów i kominiarki oraz 20% zniżka na wyścigi typu „Ironman” w godzinach 22 – 24

•Kolejny wyścig 8 – minutowy bezpośrednio po szkoleniu dla osób, które kupią ofertę, w specjalnej cenie 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas sie podzielic swoja radoscia z urzedem skarbowym... bedzie bolalo

 

Ja się w zeszłym roku nieco spóźniłem z deklaracją, bo cała papierologia zakupowo-kredytowa trochę trwała i ostatnio, po ponad roku dostałem z USu pisemko, że popełniłem przestępstwo karno-skarbowe. Kara, jaka mi groziła to ponad 26 000 zł!!! bo liczą to jako wielokrotność średniego wynagrodzenia, a tak na prawdę chodziło im o to, że deklaraja PCC3 została złóżona za późno i chcą z tego tytułu 100 pare zotych kary... geniusze pracują w tych instytucjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas sie podzielic swoja radoscia z urzedem skarbowym... bedzie bolalo

 

Ja się w zeszłym roku nieco spóźniłem z deklaracją, bo cała papierologia zakupowo-kredytowa trochę trwała i ostatnio, po ponad roku dostałem z USu pisemko, że popełniłem przestępstwo karno-skarbowe. Kara, jaka mi groziła to ponad 26 000 zł!!! bo liczą to jako wielokrotność średniego wynagrodzenia, a tak na prawdę chodziło im o to, że deklaraja PCC3 została złóżona za późno i chcą z tego tytułu 100 pare zotych kary... geniusze pracują w tych instytucjach!

 

a mialem to samo przy zakupie moto kiedys, ale napisalem jakies pisemko z przyznaniem sie do winy, ze nie wiedzialem i blablabla i darowali.

kto jezdzi srebrnym blobem na tablicach GA ? w koncu jakas impreze zauwazylem na miescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas sie podzielic swoja radoscia z urzedem skarbowym... bedzie bolalo

 

Ja się w zeszłym roku nieco spóźniłem z deklaracją, bo cała papierologia zakupowo-kredytowa trochę trwała i ostatnio, po ponad roku dostałem z USu pisemko, że popełniłem przestępstwo karno-skarbowe. Kara, jaka mi groziła to ponad 26 000 zł!!! bo liczą to jako wielokrotność średniego wynagrodzenia, a tak na prawdę chodziło im o to, że deklaraja PCC3 została złóżona za późno i chcą z tego tytułu 100 pare zotych kary... geniusze pracują w tych instytucjach!

 

a mialem to samo przy zakupie moto kiedys, ale napisalem jakies pisemko z przyznaniem sie do winy, ze nie wiedzialem i blablabla i darowali.

kto jezdzi srebrnym blobem na tablicach GA ? w koncu jakas impreze zauwazylem na miescie :D

 

Ja też pisałem pisemko i teraz czekam na rozstrzygnięcie... podobni do nowego roku mają zadzwonić... dziwna forma komunikacji jak na US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jezdzi srebrnym blobem na tablicach GA ? w koncu jakas impreze zauwazylem na miescie :D

 

Nie jestem pewien, czy mówimy o tym samym. :roll:

Jeżeli WRX z niskim psujem, to kierownika takiego dzisiaj dorwałem w Empiku i obiecał, że przyjedzie na spoty. :wink: Bo to kolega mój jest. Zacny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...