Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Primi, ja już nie mogę patrzeć na Ciebie, trzymającego Lecha free... :mrgreen: :x :mrgreen:
oj tam, oj tam - może raz czy dwa uwarunkowania komunikacyjne zmusiły mnie do Leszka :(

Swoją drogą wolałbym jakąś herbatkę bo Lech free smakuje syfiasto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, jakby co to materacyk czeka, jest już nawet naplompany. :P 8)

 

Niumen dobrze gada. Tyle że ten materac ma pewien minus (albo i plus). Nawet jak położysz się sam to wysoce prawdopodobne że po przebudzeniu będziesz miał współśpiochałke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was BABY :mrgreen::P planuję być jutro po południu na Matarni, więc te kilka kilometrów mogę podjechać do Bananowa.

Jak się zdecydujecie to dajcie znać :P .

 

Jak nie, to sobie wrócę do domciu i pojadę taksówką tak czy siak. Za zimno mi będzie w tramwaju :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram Tomka i Kropka po drodze. Miejsce jeszcze wolne jest, nawet dwa jak się uda, także mogę zgarnąć po drodze kogoś jeszcze :) Także gdyby coś, to po co Primi z Firkiem mają naginać jeszcze do Gdańska, chętnie Agę zabiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, widziałem to ogłoszenie parę tyg. temu. Jak widać stoi co najmniej od lata (zdjęcia) :)

kolektor i ic wyglądają na silnik z GTka a nie 280KM... ale może się nie znam. W każdym razie póki co się nie interesowałem.

 

Nota bene mam zapytanie ofertowe, czy jestem zainteresowany GC8 z Japonii, znajomy kolegi z pracy (którzy obaj cośtam ćwiczą upalanie ale raczej w Evo) chce ściągnąć kilka sztuk hurtem. Cena wyszłaby 25k PLN + przekładka.

 

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu. Na razie zbieram info o chętnych, koszty później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu. Na razie zbieram info o chętnych, koszty później.

 

Jak coś to ja bym się pisał na upalanie w Borsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: czy ktos bylby na tyle mily i powiedzial mi, co to za ustrojstwo wskazuje piekna hand-made strzalka na ponizszym foto? Takie wezyko-podobne-cos - tam, gdzie jest ten czerwonawy 'oring' u mnie gumowa rurka wchodzi w metalowa rurke :o

 

sub013.jpg

 

Szumi mi to badziewie niczym... alpejski strumyk (mialem inne porownanie, ale nie nadawalo sie do publicznej wiadomosci :D).

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...