Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już mowa o łańcuchach, to w ostatni czwartek ostro nabijaliśmy się z kolesia, który założył łańcuchy na przednią oś... w BMW!

 

Swoją drogą, to coś kiepsko z czwartkową frekwencją ostatnio... może troszkę mobilizacji w Nowym Roku?

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Uć planuję jechać :P

W obie strony :shock: Przecież to nudne , bo miałaś zwiedzać !

Już wiem - dwa razy będziesz się modlić w Częstochowie :shock:

 

Nie mogę znowu liczyć na szczęście w Tarczynie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy Ci na tych łańcuchach widzę :lol:

 

Nie :!: Prawdę mówiąc to nigdy nie miałem ich nawet AUDI . Tylko jak byłem w wojsku , to w stanie wojny miałem na takiej ruskiej ciężarówce co miała dmuchawę z przodu . Damy radę , damy radę , damy radę . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - wiedziałeś i nie podzieliłeś się wiedzą :?

Właśnie odwiedził mnie Tomir - wpadł na chwilke i podniósł ciśnienie bo poszedł sobie mając urlop zresztą tak jak Kropek

Oj bez flaszki sie chyba dziś nie obejdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies plany noworoczne co do spotow :?:

 

Oj bez flaszki sie chyba dziś nie obejdzie

 

Co racja to racja :twisted: Zdrofko :wink:

 

 

Pozdrowionka dla zlotego Forka widzianego w Rumi na tablicach GA.... oraz czarnego forka rowniez widzianego w Rumi na tablicach GD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w środę w góry, gdyby ktoś coś potrzebował przytargać z Katowic czy Krakowa albo niejakiej Łodzi dajcie znać, wracam w połowie stycznia...

 

 

mam nadzieję :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jednym okiem oglądam jakiś film katastroficzny prod "USA" na polsacie o lawie.

 

Oni powinni mieć zakaz produkcji takich filmów. Potem jak jest naprawdę problem jak Catrina, wyciek oleju siedzą i czekają na "bohatera"

 

DRAMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w środę w góry, gdyby ktoś coś potrzebował przytargać z Katowic czy Krakowa albo niejakiej Łodzi dajcie znać, wracam w połowie stycznia...

 

 

mam nadzieję :mrgreen: :wink:

 

 

bagażnik oscypków i karton śliwowicy poproszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Mam mieszkać na Wzgórzu Mickiewicza

 

Kiedyś mieszkałem na Pana Tadeusza.

Wyjazd w stronę Malczewskiego to w zimę masakra. Na samym dole Pana Tadeusza na zakręcie w Kościelną jest biało-czerwona tablica (strzałki w lewo) na barierce. Po każdej zimie drogowcy musieli ją wymieniać, bo była cała pogięta. 8)

Na śliskiej nawierzchni w tym miejscu jedzie się bez kontroli z hamulem wciśniętym do podłogi i można tylko się modlić, żeby przed końcem auto trochę zwolniło - wtedy można próbować zmienić kierunek jazdy i uciec w Kościelną. Frajda! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies plany noworoczne co do spotow :?:

 

Oj bez flaszki sie chyba dziś nie obejdzie

 

Co racja to racja :twisted: Zdrofko :wink:

 

 

Pozdrowionka dla zlotego Forka widzianego w Rumi na tablicach GA.... oraz czarnego forka rowniez widzianego w Rumi na tablicach GD....

 

 

Co do spotów, to ostatnio nam pas potargali i wytarmosili, więc trzeba wyznaczyć jakiś parking pod którymś marketem. Może pod MediaMarkt? Blisko Grunwaldzka i kurczaki... no i nie dla idiotów...

 

 

A ten Forek, jeśli mówisz o takim w mojej budzie, ale na GA, to koleś jest troszkę mało w temacie. Kiedyś z nim rozmawiałem, ale on nie czuje za bardzo klimatu. Ma Forka jako auto firmowe

Jedyny właściwy złoty Forester jeździ na GPU...

Niestety ostatnio jeździ nim głównie urocza blondynka...

 

-- 3 sty 2011, o 23:59 --

 

oraz czarnego forka rowniez widzianego w Rumi na tablicach GD....

 

A dziękuję za pozdrowienia! Równiez pozdrawiam!

 

 

Widzę, że kolega zaczyna czuć klimat, mimo że w dizlu i z ramkami...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Forek, jeśli mówisz o takim w mojej budzie, ale na GA, to koleś jest troszkę mało w temacie. Kiedyś z nim rozmawiałem, ale on nie czuje za bardzo klimatu. Ma Forka jako auto firmowe

Jedyny właściwy złoty Forester jeździ na GPU...

Niestety ostatnio jeździ nim głównie urocza blondynka...

 

Zauwazylem.... kiwka byla....ale tylko z mojego auta :roll: Byc moze dlatego ze na miejscu pasazera kierowalem :lol: A ten na GPU to wiadomo ze wlasciwy :P od razu gadka pod auchan byla na temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten na GPU to wiadomo ze wlasciwy :P od razu gadka pod auchan byla na temat :wink:

 

 

Dokładnie tak!

 

Mistral

 

-- 4 sty 2011, o 00:47 --

 

A tak przy okazji zapytam Was o poradę z troszkę innej dziedziny...

 

czy miał ktoś z Was doświadczenia z oponkami letnimi DUNLOP SP SPORT 2050?

Są dość sprzeczne opinie, więc pomyślałem, że może ktoś z Was na tym jeździł i coś może powiedzieć z własnego doświadczenia.

Wiem, że generalnie SP SPORT miało dobre opinie, ale ta liczba 2050 ma pewnie też spore znaczenie...

 

P.S.

Wiem, że jest osobny wątek dla gumiarzy, ale mi chodzi o doświadczenia ludzi, których znam, a nie tych niektórych fantastów, co wszystko wiedzą najlepiej.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagażnik oscypków i karton śliwowicy poproszę :P

 

A nie odwrotnie?? ;)

 

Niestety ostatnio jeździ nim głównie urocza blondynka...

 

Marudzisz ;)

 

 

Fakyn szyt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...