Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

No... To daje do myślenia.

 

Ale, jak mawiał Artur Schopenhauer:

[wersja oryginalna] "Choćbym nawet wiedział, ze jutro będzie koniec świata, jeszcze dziś posadziłbym drzewko jabłoni."

[wersja The Forum] "Choćbym nawet wiedział, ze jutro będę miał dzwona i polegnę w wypadku, jeszcze dziś latałbym boczkami bez opamiętania i z wielkim bananem na twarzy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis taki zmarnowany życiem dziś jestem jutro wyprawa do stolicy i zastanawiam się czy aby nie ostatnia :-(

Nikt tego nie wie jak nie ja to mnie i moze być podobnie

Jak by co to Wasze nieustające zdrówko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem katar z bólem gardła czyli dr house, Młody która apteka najbliżej ma dziś dyżur? :? jest coś bliżej niż dworzec?

no i co polecasz na kłujący ból gardła i katar, ja biorę zwykle cirrus czy inny chlorowodorek pseudoefedryny a gardło musi samo przejść, cukiereczki można sobie possać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, Ssij!!! ;):mrgreen: Cholisept polecam. Albo psiknij sobie Hascoseptem albo Tantum Verde w gardziel (czy hasco czy tantum to to samo, a hasco tańsze.) A osobiście polecam dużą łyżkę wody utlenionej na pół szklanki wody przegotowanej (takiej nie za ciepłej, nie za zimnej) i płukać gardło. Ze 3 razy dziennie po takiej porcji przez 2-3 dni i do tego tabletki do ssania albo i coś do psiknięcia.

 

Ale jak już masz jakies ropnie na migdałkach, to wizyta u lekarza i antybiotyk, niestety.

 

Chyba że to poprostu, z przesuszenia Cie boli (kaloryfery, mrozy teraz) - to wtedy coś nawilżającego do ssania, np są takie fajne preparaty ISLA (Moos, Mint, albo Cassis) - sie tylko smakami różnią.

 

Najbliższa dyżurująca to chyba dworzec, albo Na Wałach, ale to ten sam kierunek. Bliżej pusto. Ewentualnie Świętokrzyska 4 jutro od 7.30 ;)

 

EDIT:

 

Na katar polecam....chusteczki :) Albo Sinupret - to ziołowe. Bierze się 3 razy dziennie po 2 tabletki (bodajże) i najpierw wywala wszystko z nosa ale po 2-3 dniach masz spokój. Sinupret sprzedają na listki, także jeden powinien Ci spokojnie wystarczyć (całe opakowanie kosztuje ~40-50pln z tego co pamiętam.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie kończe świąteczną butelke wina wiec nie ma większych szans gdziekolwiek ruszyć moim Forkiem

Primi, Tomir - gdybyście się dziś wybierali na spota to zapraszam do bananowa chętnie się zabire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Subarumaniaków

 

Jak często się spotykacie i czy są jakieś spoty bliżej Gdyni,czy będę musiał cisnąć na Gdańsk za każdym razem?

 

A witamy :) Standardowo to czwartek, godzina 21. Zwykle na starym pasie startowym na Zaspie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dziś nie powinienem ruszać się z domu. rano 'dziadek' próbował mnie zabić jako pieszego na przejściu z sygnalizacją - jechał na czerwonym, teraz jakiś smarkacz nie patrząc w lusterka zepchnął mnie z Grunwaldzkiej na chodnik.

 

Patrz w lusterka, Subaru są wszędzie!

 

ztcw pod makiem impreza już trwa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zazdrością czytam posty o Waszym dzisiejszym spotkaniu. Ja do rana kibluję w robocie, więc mogę tylko głośno wzdychać marząc o ryku motorów, o zapachu benzyny i palonego sprzęgła, o kolejnej urwanej części od zderzaka itd... :cry:

 

Miłej zabawy tym, co będą. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

Ale się ubawiłem.

 

W googlach wpisałem hasło "bezpiecznik ABS a4 b5", bo go chcę sobie wydłubać na próbę.

Pośród wyników znalazło się tłumaczenie z jakiegoś zagranicznego forum, które brzmi:

 

"I dont mieć instrukcję obsługi i nie robi okładka bezpiecznik ma. Moje światło abs włączony i chcę sprawdzić, czy jego problem bezpiecznika lub przekaźnika po zainstalowaniu nowego czujnika."

 

W mojej ocenie - złota czcionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam, muszę się doprowadzić do jakiegoś stanu używalności na sobotni Rusocin Rally

 

 

Dajcie wiecej info to chociaz wpadne zobaczyc co sie bedzie dzialo, co gdzie i o ktorej :idea: Niestety dzis sie nie uda mi dotrzec na spota ale dobrej zabawy obecnym :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...