Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku dla ekipy trójmiejskiej od ekipy warszawskiej ze specjalnym wyróżnieniem dla Agi, Primiego, Firka, Niumena-braciszka, Kashmira i Tzd oraz Jana Dropa

 

Dzieki i wzajemnie super imprezki (tej alko jak zwykle :P:twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak? żyjecie :?: :mrgreen::P:lol:

 

Czytam tego posta, patrzę na datę, gdzie jest napisane "wczoraj..." i się zastanawiam, dlaczego AdaSch pyta wszystkich czy żyją jeszcze przed Sylwestrem... Później mała weryfikacja obecnej godziny (i daty...) i już zrozumiałem... to, że przy śniadaniu u mnie leciał Telexpress powinno dać mi do myślenia...

 

Mam nadzieję, że Wy też się dobrze bawiliście!

A jeśli już życzymy sobie wszyscy nowych, wypasionych gratów to dodam tylko, niech to będzie upgrade, a nie konieczność...

Ja życzę wszystkim, w tym sobie niezawodności!

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze telefonu nie włączyłem - mam nadzieję że do wieczora wytrzeźwieję by wrócić do domu

Mam nadziję że bawiliście się równie szaleńczo jak ja. Życzę wszystkim fantastycznego nowego roku

więcej spotów, więcej tequili, wiecej zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was, gdzie można naprawić (wymienić?) uszczelkę drzwi w aucie? nie chodzi o subaraka, tylko auto z drzwiami z ramką (no tak, w nowym subaru też już są ramki, ale i tak nie chodzi o subaraka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nowym roku :!: :P

Podajcie jak pogoda i co ma się dziać bo wybieram się na parę dni w Wasze strony . Nie wiem czy brać łańcuchy . Półtora miesiąca mnie nie było i pewnie spore zmiany . :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... e=Gda%F1sk

 

nie mając doświadczenia jako pogodynka powiem jedynie, że będzie pochmurno, lecz śnieżyć nie będzie, a że temperatura zawsze poniżej 0, choć nieznacznie, to ślisko będzie jak wszędzie.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jak ja jadę w góry powinnam się zaopatrzyć w łańcuchy? :roll:

 

 

W Gdańsku nie jest tak źle, pomimo dużych ilości śniegu ośki dają radę. Wczoraj była zresztą odwilż i co nieco się rozpuściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...