Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

aby usystematyzować miejsce to spotkajmy się w standardowym miejscu, czyli na pasie!

 

Ja mam daleko, więc już startuję, gdyby się coś zmieniło to zadzwońcie na 888 162 173.

 

Do zobaczenia!

 

Mistral

 

-- 30 gru 2010, o 20:05 --

 

Mistral, znow sie skonczy u mnie ;)

 

Nawet tak nie żartuj! (nie żeby u Ciebie było coś nie tak...)

Środek zimy, a wszystkie Subaraki śpią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

888 162 173

Zastanawiałam się niedawno czyj to numer :lol: :wink:

 

 

Tak, przyznaję się... mogłaś go widzieć na jednym z moich flotowych 30 czerwonych Ferrari na naklejce "jak jadę zbyt wolno - zadzwoń 888 162 173"

 

 

A tak przy okazji życzę Wam, abyście pamiętali jutro rano Sylwestra! bo słyszałem, że niektórzy niebardzo kojarzą, że na imprezie u Maxa w ogóle byli...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznaję się... mogłaś go widzieć na jednym z moich flotowych 30 czerwonych Ferrari na naklejce "jak jadę zbyt wolno - zadzwoń 888 162 173"

Ja za szybko jeżdżę i nie zwracam uwagi na Ferrari :mrgreen: :wink:

 

Dziękuję Ci za życzenia świąteczne, do wczoraj nie wiedziałam od kogo to było :P:mrgreen: :wink:

 

 

 

Życzę Wam wszystkiego Subarowego w nowym roku 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nowym roku, więcej mocy, taniego paliwa, braku korków, a do tego zdrówka dla was i waszych furgonów.

 

pozdrawiam

p.s.

Aga, w końcu ich nie zamówiłem bo udało mi się kupić skandynawskie wycieraczki i jestem mega zadowolony bo śnieg to dla nich nie problem. Mają inną konstrukcję

http://allegro.pl/skandynawskie-wyciera ... 46437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno subarowe życzenie, żeby mi ogrzewanie zaczęło działać normalnie, albo żeby ktoś postawił jakąś diagnozę OCB :shock: :? .

 

 

Za tydzień jadę na drugi koniec Polski, a dzisiejsze odpięcie klemy nie poprawiło sytuacji, wręcz przeciwnie... :| .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a napisz co się dzieje?

 

mogą wariowac siłowniki. Miałem to niedawno w darmowozie. Tam jest podłączony silniczek z potencjometrem odczytującym położenie "klapek" po jakimś czasie potencjometry się zużywają i zakłamują wartości. Pomaga kalibracja ale akurat nie wiem jak ją się robi w subaru.

 

siłownik wygląda mniej więcej tak

 

DSC00726-duy.jpg

 

jeżeli to działa źle, to z nawiewów lecą losowe temp powietrza itp

 

we fiacie, aby rozpocząć kalibrację po przekręeniu kluczyka w ciagu 30 sekund trzeba nsisnac guziki auto i mono (klima dwystrefowa). na wyświetlaczu rozpocznie się odliczanie do startu kalibracji

 

http://www.youtube.com/watch?v=lQNUQR3IyI0

 

niestety nie wiem jak to dokładnie robi się w subaru, ale podejrzewam że podobnie. Komputer klimy chwilowo uczy się na nowo położeń i w miarę pomaga.

 

niestety wiem co to znaczy, jeździć z uwalonym nawiewem :x :x :x

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, opisałam to w ogólnym, możesz zerknąć :wink:

 

:arrow: viewtopic.php?f=26&t=139105&view=unread#unread

 

tylko dobrnij do końca, bo to wątek ewoluuje do końca i nadal nie wiadomo co się dzieje... :roll: :mrgreen: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...