Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

co to za ustrojstwo

Pewnie jakieś węże od turbo

:mrgreen:

 

W ramach polityki pro-klienckiej FHI montuje gotowe instalacje pod turbo, user musi tylko turbinke dorzucic w swoim zakresie? ;)

 

 

Takie wezyko-podobne-cos - tam, gdzie jest ten czerwonawy 'oring'

Te czerwone to chyba magnetyzer, może się popsuł i szumi?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ale szydera :D A czy diagnoza z wlasnego doswiadczenia, ze tak niesmialo zapytam? :P:D Jesli masz sprawny magnetyzer, to moze uzyczysz na chwile na podmianke? :D :D :D

 

 

//edit

AdaSch, A1 ostatnio bylo 17,50zl za calosc w 1 strone.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa czarna w miescie ;-)

Witam 3miasto,

swiezo zwieziony czarny hawk to ja :D

 

Siemka Ayo - rozgość się proszę i zaglądaj częściej

 

-- 19 gru 2010, o 18:20 --

 

NIUMEN - nie daruję Ci tych wczorajszych drinków - dpoiero się zwlekłem z wyrka i głowa przestaje napieradalać.

Już wiem co Aga miała na myśli :P

 

Max - dzięki za jak zwykla fajną imprezę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj niewiele pamietam jesli chodzi o moj powrót

Tomir w pewnym momencie się zatrzymał, otworzył drzwi z tyłu i usłyszałem coś w rodzaju "wypad z mego wozu" i na szczęście było to pod moja chata więc dalko nie miałem.

Potem jeszcze tylko wielka niewiadoma czy drzwi bedą otware ale na szczęscie były.

Wyrko a rano o 8:00 mega pękająca łepetyna

Kąpiel herbata i znowu wyrko

Cholera żadnej aspiryny nie znalazłem masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten sam ktoś pyta o zainteresowanie Szkołą Jazdy czy też Upalanką :D w Borsku - jakoś się z kimś dogadali i chcą to zrobić w styczniu. Na razie zbieram info o chętnych, koszty później.

 

Jak coś to ja bym się pisał na upalanie w Borsku.

 

Ja byłbym zainteresowany Szkołą Jazdy. Do upalania nie mam auta, ale pouczę się chętnie.

 

A tak przy okazji, to właśnie wczoraj byłem na szkoleniu jazdy w Gdańsku na Westerplatte. Mają tam parking, na którym można się pobawić i podobno nikt nie ma nic przeciwko. Nie jest jakiś specjalnie wielki, ale chociaż nie ma tam tłumów.

 

Max, wybacz, że nie wyszło. Wczorajsze szkolenie strsznie się przedłużyło i wróciłem bardzo późno.

 

Mistral

 

-- 19 gru 2010, o 19:17 --

 

Witamy :mrgreen:

 

-- 19 gru 2010, 16:43 --

 

czy ktoś wie jaki jest koszt przejazdu A1 i A4 jadąc o zakopca?

 

Pozdrawiam

 

 

A1 to 17,50 zł za cały odcinek.

 

-- 19 gru 2010, o 19:30 --

 

Ayo,

 

mega autko... GRATULACJE!

Czwartek, 21:00, dawny pas startowy na Zaspie.

Standardowo wpisowe to zatankować wszystkim do pełna, ale z racji Świąt wystarczą pierogi dla wszystkich, ewentualnie kurczaki, jak już dojedziemy do KFC!

 

P.S.

Zatankuj do pełna, bo będziesz musiał wszystkich przewieźć na powitanie.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 to 17,50 zł za cały odcinek.

i mierza czas na wjezdzie i wyjezdzie,

jak jest mniejszy niz wynikaloby to z dozwolonej predkosci to mozna miec problem.

przynajmniej tak bylo jakis czas temu...

 

 

Dokladnie....na szczescie problemu nie mialem :lol: Auto na UK tablicach i na wyjezdzie dostalem karteczke z informacja o dozwolonej predkosci :mrgreen:

 

Ayo witaj na forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 to 17,50 zł za cały odcinek.

i mierza czas na wjezdzie i wyjezdzie,

jak jest mniejszy niz wynikaloby to z dozwolonej predkosci to mozna miec problem.

przynajmniej tak bylo jakis czas temu...

 

 

Dokladnie....na szczescie problemu nie mialem :lol: Auto na UK tablicach i na wyjezdzie dostalem karteczke z informacja o dozwolonej predkosci :mrgreen:

 

Ayo witaj na forum 8)

 

Ja naszą autostradą średnio jeżdże jakieś 2 razy w miesiącu i tylko słyszałem, o takich numerach, ale na szczeście nigdy tego nie doświadczyłem. Trzeba mieć pecha, żeby akurat policja była na bramkach, to przecież tylko ona może nałożyć mandat.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naszą autostradą średnio jeżdże jakieś 2 razy w miesiącu i tylko słyszałem, o takich numerach, ale na szczeście nigdy tego nie doświadczyłem. Trzeba mieć pecha, żeby akurat policja była na bramkach, to przecież tylko ona może nałożyć mandat.

 

Mistral

i wtedy okazuje sie ze bilecik wywialo po drodze przez okno i trzeba zaplacic za caly odcinek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mierza czas na wjezdzie i wyjezdzie,

jak jest mniejszy niz wynikaloby to z dozwolonej predkosci to mozna miec problem.

przynajmniej tak bylo jakis czas temu...

:shock: nie zdarzyło mi się, całe szczęście :wink:

 

Pozdrawiam spotkanych wczoraj u Max'a, dziękuję za miły wieczór z ananasem :mrgreen:

 

 

Tomirowi szczególnie dziękuję za transport do domu 8)

 

 

Chyba wczoraj coś mi niumen dolał do kieliszka, dopiero dwie pyralginy pomogły trochę, przed chwilą :roll:

albo to ten ananas :mrgreen:

 

 

Zgodnie z wczorajszą obietnicą:

Such A Bloody Experience, Never Again :P:mrgreen:

 

 

:arrow: http://www.aviation-humor.com/cms/view.php?id=77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naszą autostradą średnio jeżdże jakieś 2 razy w miesiącu i tylko słyszałem, o takich numerach, ale na szczeście nigdy tego nie doświadczyłem. Trzeba mieć pecha, żeby akurat policja była na bramkach, to przecież tylko ona może nałożyć mandat.

 

Mistral

i wtedy okazuje sie ze bilecik wywialo po drodze przez okno i trzeba zaplacic za caly odcinek ;)

 

ciekawa koncepcja... no i pewnie skuteczna! Teraz będę się zawsze rozglądał, czy wraz z Panią w tym kiosku nie siedzi jakiś niebieski jegomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - dzięki za jak zwykla fajną imprezę

Zawsze do usług :twisted:

 

Max, wybacz, że nie wyszło

Spoko. Jeszcze z Niumenem zrobimy z Tobą to co z Firkiem :twisted::twisted: (czy jakoś tak) :P

"Niumen dlaczego Firka cola nie jest przeźroczysta??"

5 sec później już była :D

 

 

 

 

Dziękuję wszystkim za przybycie. Było przesympatycznie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...