Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota. Było fajnie, tylko zakończenie kapke niemiłe. Jak podrzuciłem Maxia i Niumena do domu, to wracając zajechałem jeszcze na Orlen koło KFC. Sprawdzili monitoring, już wtedy nie miałem anteny, także musieli ją zapierdolić mi pod domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z SRT WinterChallange, było super, udana sobota :twisted:

 

Co do wyników - chyba nie byłem ostatni :mrgreen:

 

Z kabiny trasa wyglądała tak:

 

11 miejsce w generalce na 36 startujących, i nie bycie ostatnim w AWD, to jak na początek sezonu dla mnie przyzwoity wynik, chociaż zawsze mogłoby być lepiej - do pobicia evo8 zabrakło mi 2,5 sek :) a evo9 jedyne 5 sek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w następnej rundzie zastanawiam się, czy nie wysupłać więcej talarów i nie mieć 2 nr startowych.

Nie chce mi się czekać godziny piętnaście na kolejny przejazd.

 

Gwoli tej niebieskiej reklamy o windowsie itd... Potwierdzam, bezprzewodowa telemetria działa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników - chyba nie byłem ostatni

 

 

za to ja byłem :mrgreen: Z resztą spodziewałem sie takiego wyniku, biorac pod uwagę że pierwszy raz tej zimy siedziałem w Beemce i podczas przejazdow musiałem sprawdzac jak auto hamuje, skreca, jak trzymaja opony...

Po pierwszym przejeździe, na ktorym sie zakopalem (w sniezku z którego wyjechalbym kazdym FWD i AWD) popsuł sie rozrusznik, co już odejmowalo ileś tam % pewnosci siebie. Gdy na drugim zgasilem auto i musialem zostac odholowany, to juz odechcialo mi sie wszystkiego. Trzeci przejechałem żeby po prostu przejechac. Niestety trasa byla pod dobre opony, których równiez nie mielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, opony mam nowe i muszę przyznać, że dobrze trzymające, nie pierwszy raz się przekonałem (polatałem trochę wcześniej po świeżym śniegu po lasach) i robiły robotę :!: polecam uniroyal ms plus 66 czy jakoś tak.

 

Zdecydowanie lepsze odczucia trzymania opony niż rok temu w GTku też na nowych Bridgestone LM25, które uważam są gorsze.

 

Kaszmir, potrenuj i zapisujemy się na drugą edycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam uniroyal ms plus 66 czy jakoś tak.

 

ja też i to bardzo. Przestają trzymać jak mają poniżej 4mm, wiem bo miałem je tak dojechane w micrze.

 

cała reszta - super rewelacja, tak samo jak teraz pirelli sottozero. moje fwd daje super radę tam gdzie inni nie podjeżdżają, właśnie wtedy widać przewagę opon.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...