Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

emilja666, nie dam głowy, ale z opposed wychodzi, że pasują np. przeguby od Legacy 2.0 i 2.2. W Intercarsie mają w katalogu przegub wewnętrzny NKN G77006 za 445zł, ale nie mają go na stanie (może mogą ściągnąć). Może mają to tu:

http://www.samli.pl/product_info.php?product_id=156850

Tylko podejrzanie duża różnica w cenie w stosunku do Intercarsu...

Tak na marginesie - dwa dekodery VINów podawały mi, że masz MY93... Dla pewności - to kombi GL z manualem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral

 

Chłopaki, ja w Szczytnie, to tylko jedną szkołę znam... no, może poza jakąś podstawówką. Może być lipa... kto wie, czy te ostatnie niebieskie błyskotki na pasie, to nie była właśnie koleżanka na spocie misiaków...

 

 

...Fakt , to jest jedyna taka uczelnia, ale zaręczam, że Ja nie poszuram się w ogóle w niebieskich błyskotkach, jak już to w czerwonej;-) Więc bez obaw ;-) Mam pożyteczniejsze , rzeczy do robienia- niż ściganie fascynatów samochodowych;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po Was gdzieś podjechać
zapraszam do mnie na wieś :twisted:

Na poważnie, Aga dzięki za propozycję 8) powiedz gdzie możesz po nas podjechać to coś wspólnie z FIRKIEM wymyślimy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na wieś do Ciebie mi się nie uśmiecha :P , ale skoro się zadeklarowałam, to przyjadę... 8)

 

tam, gdzie będziecie :wink:

 

Pomyślcie i dajcie znać.

Może Bananowo :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś żarty sobie chyba robicie :lol:

Najpierw Aga płacze że tramwajem bedzie sie musiała turlać a teraz daje sie wmanewrować w kurs Gdańsk - wieś kilkadziesiąt km tylko po to by zawieźć nas do Gdańska i dalej tramwajem na impreze - to ja już moge nie pić i zabrać Przemka - zdrowszy bede może albo zostawię auto w gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już moge nie pić
a Ty co? Domader? http://www.youtube.com/watch?v=O6FdYoLRJbs#t=0m43s :mrgreen::mrgreen:

 

FIREK, Aga - ustalcie między sobą :idea: Ja i tak mam najdalej i muszę sobie załatwić transport, albo przyjechać samochodem z Leszkiem free :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK, obiecałem Ci transport, więc się nie martw jak dojedziesz na imprezę. Agę też po drodze mogę zabrać, żeby nie musiała tramwajem jechać - dla mnie to nie jest problem.

 

OK, wstępnie o której pasuje?
No właśnie o której Tobie pasuje :wink: :?: :mrgreen:

Wpadniemy po Ciebie z FIRKIEM.

Chyba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...