Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

emilja666, skręć koła na śniegu i daj max gaz, zaraz puść, daj kierownicą w drugą stronę i znów gaz.

jak zarzuci tyłem to na 90% AWD, albo masz na drugie Raikkonen :wink:

dokładnie tak;-) zgadzam się, choćby z miłości do marki jaką jest Subaru pomóżcie przy reanimacji mojej babuni;-) Koleżanka mająca golfa też 95 rocznik stwierdziła , że moje autko to złom i powinnam je wyzłomować;-( Ale te autko przez 3 lata sie nie psuło, więc myśle , ze wato je mieć;-)

koleżance też się wytłumaczy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to muszę zajrzeć. to poważna sprawa

 

Z tego co pamiętam to były dwa różne rozmiary . Nie pamietam czy zewnetrzne czy wewnętrzne . Zwróćcie uwagę na ten szczegół . W wolnym ssaku były różnice .

I przestańcie się ślinić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to ja zgłaszam sie jako pierwszy, że podjade do Rumii i zabiore Cie na sobotniego spota do Maxa

chyba moim samochodem :shock: Podobno miałem po Ciebie w sobotę podjechać, ale chyba już o tym zapomniałeś :twisted:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to ja zgłaszam sie jako pierwszy, że podjade do Rumii i zabiore Cie na sobotniego spota do Maxa

chyba moim samochodem :shock: Podobno miałem po Ciebie w sobotę podjechać, ale chyba już o tym zapomniałeś :twisted:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Primi - sorki ale jak mam wybierać miedzy Toba a kolezanką to sam rozumiesz :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak widać babska solidarność górą

OK spławiony zwracam sie zatem do Przemka - zabierz mnie potem pojedziemy po Age i razem wpadniemy do Maxa, zostawisz tam auto i wspolnie zalegniemy do rana - jak sie podoba moja propozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spławiony zwracam sie zatem do Przemka
teraz sobie o mnie przypomniałeś :P

FIREK po Agę oczywiście wpadniemy po drodze, jeżeli wyrazi taką chęć. Co do zalegania do rana to się zobaczy, wszytko jest możliwe :twisted: , chociaż szczerze to preferuję ostatnio sen we własnym łóżku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi- we własnym to sypiasz już z przyzwyczajenia raz na rok możesz we wspólnym :P
No właśnie 2 tyg temu zaległem we wspólnym i ........ stwierdziłem, że wolę we własnym :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę od 8,00 do 20,20 grzeję krzesełko w Szczytnie;-( Więc bardzo dziekuję , ale nie mogę skorzystać;-(

 

 

Chłopaki, ja w Szczytnie, to tylko jedną szkołę znam... no, może poza jakąś podstawówką. Może być lipa... kto wie, czy te ostatnie niebieskie błyskotki na pasie, to nie była właśnie koleżanka na spocie misiaków...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...