Skocz do zawartości

Wrazena z jazdy po zamontowaniu Anti Lift Kit Whiteline


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie sądzisz chyba, że Mistrz będzie sam wykonywał takie błahe czynności. Zleci to swojemu czarnuchowi mistrzowi Jodzie (vel Kiszsce-ale Joda brzmi bardziej poważnie) :mrgreen:

 

 

 

LOL

 

Jak trzeba coś zniszczyć, pociąć, rozwiercić, podpalić to mistrz jest bardzo chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek Wawa

 

A ktoś już założył te HTS? Bo cena jest nad wyraz ciekawa.

A co do Kayaby to daję sobie spokój.

No ja czytałem różne grupy dyskusyjne i o ile znalazłem informacje na temat Tokico Illumina, to na temat HTS nie znalazłem. Napewno zawias jest bardzo porównywalny do Kayab. Zresztą w stanach jeżdzą na KYB, Tokico głównie. Potem zostaje już Tein, D2 i reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :)

 

Ori z Vw/Audi/Skoda(przod) od 96-2001r pasuja na tyl Legacy, Impreza i trzeba, tak jak napisal Kuba, rozwiercac(powiekszac) minimalnie otwor na srube.Cena takiego lacznika od 30-50zl za sztuke wiec smiech na sali :) Natomiast jak ktos juz chce lacznik na wieki to mozna zalozyc Powerflexa (taki jak wkleil Trudzit) nr PFF 69-200 dostepne np w JC za ok 200zl sztuka - znizka w zaleznosci kto kupuje ;) Laczniki powerflex przod maja nr PFF 69-107 i kosztuja ok 120zl za sztuke i j/w.

Co do urywania to rzeczywiscie sie zdarza i nawet widzialem kilka takich urwanych lacznikow :) u mnie narazie sie nie urwaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie cz w JC mozna kupic sam ten metalowy korpus. Kupilem same tuleje i trza by teraz zapodac ten mocniejszy korpusik (oczywiscie mowa o powerflexsie) bo nie usmiecha mi sie wyplacac kolejne 400 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Intakwrx.

Panowie może niezbyt szczęśliwie się wyraziłem-daję sobie spokój bo takie mam w tej chwili i chcę spróbować czegoś innego, bardziej sztywnego. Myślę o Bilstainie.

 

 

A tak bajdełej. Marcin dzięki za aluski i stabilizatory.Wszystko jest ok, tylko szkoda, że nie wspomniałeś o tym, że łączniki tak szybko lęcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Założyłem Anti - lift kit w raz ze zmianą geometrii, resztę zawieszenia w WRXsie 2002 mam seryjną. Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. W ogromnym stopniu plucie przodem zostało zredukowane. Auto nie ustawia się już tak szybko bokiem po dociążeniu przodu i zrobieniu kołyski. Jedzie tam gdzie chcesz, a jak traci przyczepność to oczywiście zostanie wyniesione na zewnętrzną, ale już nie jest to po prostej tylko po łuku. Musze się na nowo nauczyć jeździć bo teraz to inne auto :)

 

Jedyny minus pierońsko twardo z przodu, każde łączenie asfaltu czuć na kierownicy. No ale jak sport to nie lux :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po głębszych testach Anti Lift BARDZO POLECAM ! Dał rade na Torze Poznań co widać po wyniku i testy na luźnych nawierzchniach potwierdziły odczucia i przypuszczenia. ZERO PLUCIA PRZODEM ! jest po porostu bosko, zakochałem sie w prowadzeniu Subaraka od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - dobra wiadomość. Za niecałe dwa tygodnie zamierzam wyposażyć swój wóz w zestaw whiteline (stabilizatory, łączniki, ALK) :cool:.

 

Tylko to mie sie troche nie podobuje:

 

Łączniki stabilizatorów w Subaru są na polskich drogach trwałym łącznikiem użytkownika ze sklepem

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...