Skocz do zawartości

Uwagi do nowej wersji forum


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, wcześniej pod Safari było OK - więc problem (= "powód tego, że teraz jest źle") chyba raczej tkwi w nowym Forum, nie w przeglądarce.

Podobno z wersji na wersję, phpBB jest coraz bardziej zgodne ze standardami w3c, być może na tym etapie pojawiła się kombinacja niekompatybilności stająca ością w gardle KHTML :)

"Podobno jutro będzie lepiej" - tak mawiali za komuny... ;)

Artur, ja nie wiem - ja na ha-te-em-elu (także na tym pisanym przez "ku" ...ee, znaczy, przez "ka" na początku) znam się jak świnia na konfiturach ;)

Ja sobie tylko tak "na prosty rozum" zgaduję. (Może kiedyś Bardzo Mądrzy Ludzie mi to wytłumaczą, ale nie zakładałbym się, że zrozumiem...)

 

Ale, co to jest, do ciężkiego "ka", to "K"? ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak w Mozilla/Firefox/Seamonkey do renderowania strony używa się "silnika" gecko, tak w przeglądarce Safari (oraz Konqueror) używa się KHTML - Safari bazuje na przeglądarce ze środowiska KDE pod linuxa. A przepuszczając http://www.forum.subaru.pl/ przez validator w3c dostajemy tonę błędów, co pokazuje jak kiepski kod HTML generuje phpBB. Dlatego nie można się dziwić, że co przeglądarka to inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Mozilla/Firefox/Seamonkey do renderowania strony używa się "silnika" gecko, tak w przeglądarce Safari (oraz Konqueror) używa się KHTML - Safari bazuje na przeglądarce ze środowiska KDE pod linuxa. A przepuszczając [...] przez validator w3c dostajemy tonę błędów, co pokazuje jak kiepski kod HTML generuje phpBB.

 

:roll: :shock: :shock: Coś mi się popitoloło bo przez pomyłkę wszedłem chyba na jakieś forum dla szalonych informatyków ... Przepraszam :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO zbyt chaotyczny, jak zacznie się pojawiać po wakacjach 200-300 postów dziennie, zaczniesz doceniać sortowanie i ewentualne ignorowanie wątków :)

Ale możesz sobie takiego linka do zakładek dodać:

http://www.forum.subaru.pl/search.php?search_id=lastvisit

 

Będzie Ci automatycznie otwierał w tym widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie przestanie wylogowywać w trakcie pisania wiadomości to mnie normalnie coś trafi!

I nie interesują mnie tu metody proponowane wcześniej, typu kasowanie ciasteczek. Nie mam ochoty bawić się za każdym razem w takie pierdoły. Nawet jeżeli to chwilowo pomoże. Już powoli mam dość pisania po kilka razy tej samej wiadomości, bo mnie wylogowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wami, to normalnie jak z krzysiomem...

Wszystkich wylogowuje, a nie wszyscy narzekają. Wystarczy mniej pisać i wtedy to nie jest takie dotkliwe. A o emotkach to wiedzieliście przecież od dawna - widziały gały co brały, chce się powiedzieć.

Administracja Forum robi co może, aby usunąć pewne niedoskonałości Forum, ale jeżeli ten typ tak ma, to nic na to poradzić nie może.

 

Poza tym, zawsze możecie zmienić forum na inne a nie narzekać tak bezproduktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe… odezwał się ten, co nic nie pisze…

 

Może i można zmienić forum, ale co będziemy obcym ludziom głowę naszym narzekaniem zawracać? :twisted:

 

A tak poza tym, to bezproduktywne narzekanie jest esencją większości rozmów naszych rodaków, korzeni mamy się wypierać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Samopomoc Subarowa":

1.X:\Documents and settings\"Jarmaj"\Cookies

2.Polecenie "wyszukaj" - "Subaru"

3.Usuń

Cholera wie, czy zadziała, ale odkąd usunąłem, to mnie jeszcze ani razu nie wylogowało.

Ale długich postów nie pisałem.

Wersja ratunkowa:

Przed wysłaniem posta - "Select all" i "Copy"

Jak wyloguje, to tylko "Paste" i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję pierwszą przeprowadziłem parę dni temu. Podziałało na parę dni. Wczoraj przestało...

 

Opcję ratunkową stosuję od wczoraj. Ale dzisiaj przestało mnie wylogowywać, więc do cholery nie wiem po co to robię...

 

:mrgreen:

 

PS

Wielkie dzięki za rady, ale tak łatwo zbyć się nie dam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...