Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Male odświeżenie. 

Cod MW wraz z Warzone wleciały mocno 

Dirt Rally 2.0 byl w plusie, więc pobrałem i dokupiłem dodatki - tydzień wcześniej o mslo gry nie kupiłem :P Przyjemny model jazdy, choć podobno uproszczony względem pierwszej części - sam nie wiem 

Gran Turismo Sport - raz na jakis czas do tego wracam. Łatwe, proste i przyjemne 

Fallout 4 - jak z GT. Wracam do tego nieustannie.. Kolejne side questy i lokacje odwiedzane. Przy okazji powoli nabiera kształtów własna krypta :)

Jacyś zagorzali gamerzy, co u was? :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Danko napisał:

Male odświeżenie. 

Cod MW wraz z Warzone wleciały mocno 

Dirt Rally 2.0 byl w plusie, więc pobrałem i dokupiłem dodatki - tydzień wcześniej o mslo gry nie kupiłem :P Przyjemny model jazdy, choć podobno uproszczony względem pierwszej części - sam nie wiem 

Gran Turismo Sport - raz na jakis czas do tego wracam. Łatwe, proste i przyjemne 

Fallout 4 - jak z GT. Wracam do tego nieustannie.. Kolejne side questy i lokacje odwiedzane. Przy okazji powoli nabiera kształtów własna krypta :)

Jacyś zagorzali gamerzy, co u was? :p 

Ja niedawno kupilem PieCyk i zostawilem PS4 dzieciom :) Od wczoraj mecze CoDa i jest calkiem niezly. Myslalem jeszcze zeby nadrobic PUBG bo nigdy nie gralem ale chyba nie warto jak juz WZ wszedl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyzwoicie im wyszedł.. Gdyby nie ilość cheaterów tylko. Niby jest cross-play, a kiedy moge to gram bez niego. PCty maja sporo plusów, ale z Sony jestem od PSX i jakoś ten sentyment mnie powstrzymuje jednak.. Pubg wirc ominął mnie z wiadomych względów. 

Z drugiej strony, mapy w zwykłym multiplayer kompletnie mi nie siadają w większości.. Chcieli pokombinować i im nie wyszło, czego skutkiem są bezsensowne miejscówki do chamskiego kampienia. W poprzednich odsłonach (najwięcej spędziłem w AW i BO3, trochę BO4) karane było dłuższe stanie w miejscu. Np. niektóre perki nie działały. Z drugiej strony, balams broni jest na zdecydowany plus. Nie ma juz tylko kilku uzywalnych, wszystkie maja swoje zalety. 

 

Może uda się jakoś ten wątek pobudzić :clapping:

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Danko napisał:

Naprawdę przyzwoicie im wyszedł.. Gdyby nie ilość cheaterów tylko. Niby jest cross-play, a kiedy moge to gram bez niego. PCty maja sporo plusów, ale z Sony jestem od PSX i jakoś ten sentyment mnie powstrzymuje jednak.. Pubg wirc ominął mnie z wiadomych względów. 

Z drugiej strony, mapy w zwykłym multiplayer kompletnie mi nie siadają w większości.. Chcieli pokombinować i im nie wyszło, czego skutkiem są bezsensowne miejscówki do chamskiego kampienia. W poprzednich odsłonach (najwięcej spędziłem w AW i BO3, trochę BO4) karane było dłuższe stanie w miejscu. Np. niektóre perki nie działały. Z drugiej strony, balams broni jest na zdecydowany plus. Nie ma juz tylko kilku uzywalnych, wszystkie maja swoje zalety. 

 

Może uda się jakoś ten wątek pobudzić :clapping:

Mi CoD jakos nigdy nie podchodzil ale duzo na PS4 gralem w BF4, BF1 i BFV. Warzone wyglada niezle i ma pare fajnych pomyslow. No i jest za darmo :DZobaczymy jak bedzie mi szlo bo na razie troche noobie (chociaz wczoraj chyba 4 fragi zgarnalem :)) i pcham sie gdzie nie trzeba ale to kwestia przyzwyczajenia z BFa :P. Co do cheatow: gralem z kumplami i strasznie narzekali na wallhacki :) Maja ponoc cos z tym zrobic ale zawsze bedzie to problem na Pecetach.. Taka karma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w BFa duzo grałem do wydania BF1. Od tego czasu mocno mniej, w V wcale. Stąd więcej czasu z CODem. Ja tak faktycznie perfidnego cheatera spotkałem raz. Z kolegą i jednym random em zostaliśmy sami kontra 1 osoba, która zaczela do nas strzelać z dobrych 100 metrów, gdzie od dawna była chmura. Chmura się zamknęła, pozabijała nas i tak oto zajęliśmy 2 miejsce.. :censored: I wtedy stwierdzilem, ze kiedy się da, wylaczam cross play 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2013 o 22:04, aflinta napisał:

Chyba się zestarzałem, bo nowe PS4 do mnie jeszcze nie przemawia:

 

1) Brak Gran Turismo

2) Okrojenie z funkcji multimedialnych (przeglądarka zdjęć, odtwarzacz mp3, odtwarzacz DLNA, odtwarzacze YT, IPLA itp.) z których korzystałem.

 

Mam nadzieję, że do czasu pojawienia się GT7 mankamenty z punktu drugiego też znikną.

Z tych samych powodów do tej pory mam PS3, a już „za parę tygodni” okaże się czy PS5 czy będzie miała podobne funkcje multimedialne.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl post z 2013. Duzo sie zmieniło. 

Gran Turismo Sport jest całkiem okej, choc sam czekam na "7" :)

Multimedia - dzis juz króluje streaming - zatem Spotify jesli chodzi o muzykę. 

Co do innych - Netflix, player, hbo go, amazon. Jest w czym wybierać. Choc tersz chyba kuz maly sens kupować obecny gen, bo zaraz wyjdzie kolejny :)

Mam swoje ps3 schowane, parę razy próbowałem nawet odpalić, ale no ciężko szczerze mówiąc. Widać różnicę, choćby w samej ergonomii pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Danko napisał:

To byl post z 2013. Duzo sie zmieniło. 

Gran Turismo Sport jest całkiem okej, choc sam czekam na "7" :)

Multimedia - dzis juz króluje streaming - zatem Spotify jesli chodzi o muzykę. 

Co do innych - Netflix, player, hbo go, amazon. Jest w czym wybierać. Choc tersz chyba kuz maly sens kupować obecny gen, bo zaraz wyjdzie kolejny :)

Mam swoje ps3 schowane, parę razy próbowałem nawet odpalić, ale no ciężko szczerze mówiąc. Widać różnicę, choćby w samej ergonomii pada

 

Czy obecna PS4 obsługuje CD, DVD, BluRay, można wgrać własne zdjęcia, wideo, audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

 

Czy obecna PS4 obsługuje CD, DVD, BluRay, można wgrać własne zdjęcia, wideo, audio ?

BR nie wiem ale gry na nich sa wiec raczej tak. DVD tak. Video przez dlna dziala. Muzyka chyba tez ale nie probowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pochwalę się.. Wróciłem do kończenia platyny w bloodborne... 

Ogolnie, nie napalam się jakoś na trofea, ale niektóre gry po prostu chcę wymaksować, zobaczyć wszystko.. 

I ojjj, to nie jest łatwe w tym przypadku. Robiłem platynę już w Dark Souls 3, tamta jest bardziej czasochlonna, ale trudniejsza chyba jest bloodbornowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Danko napisał:

Pochwalę się..

Pochwalisz się jak zrobisz ;)

 

Ja mam podobnie. Jeśli mnie gra jakoś szczególnie zauroczy to zaczynam chcieć zrobić ją w 100%.

Do tej pory mnie tak zauroczyły cztery gry. God of War, Detroit Become Human, Hitman, Horizon Zero Dawn.

Platyna jest oprócz Hitmana bo tam nie ma platyny :( Ale 100% jest :)

Aaa i jeszcze Shadow of the Collosus ale tam jak pamiętam jednym z osiągnięć jest speed run. Tego już mi się nie chciało robić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, llkuba napisał:

Hunter Call of the Wild

W grach strzelam tylko do ludzi... do zwierząt to niehumanitarne! ;)

 

Ja czekam na przecenę Last of Us II. Po recenzjach postanowiłem nie kupować i zagrać dopiero jak zaczną przeceniać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...