Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

A czy kto z forumowiczów ma PS 5 ? :rolleyes:
Czy można na dysku stworzyć drzewo katalogowe ze zdjęciami , muzyką, filmami  ??

Mam jeszcze PS3, a na niej sporo zdjęć z urlopów, które szybko i wygodnie przegląda się na TV - fajnie gdyby PS5 również miała taka możliwość - może ktoś wie ? :)


 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kto z forumowiczów ma PS 5 ? :rolleyes:
Czy można na dysku stworzyć drzewo katalogowe ze zdjęciami , muzyką, filmami  ??
Mam jeszcze PS3, a na niej sporo zdjęć z urlopów, które szybko i wygodnie przegląda się na TV - fajnie gdyby PS5 również miała taka możliwość - może ktoś wie ? 

 
 

Mam PS5 ale nigdy zdjęć na niej nie przeglądałem.
Jak mi powiesz co tam dokładnie zrobić to mogę sprawdzić.
A tak poza tym to dysk w PS5 mały a gry duże i szkoda na nim miejsca na zdjęcia, lepiej użyć zewnętrznego na USB.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, faza20 napisał(a):


Mam PS5 ale nigdy zdjęć na niej nie przeglądałem.
Jak mi powiesz co tam dokładnie zrobić to mogę sprawdzić.
A tak poza tym to dysk w PS5 mały a gry duże i szkoda na nim miejsca na zdjęcia, lepiej użyć zewnętrznego na USB.

 

Dzięki za odpowiedź :) 

Gdybyś po prostu spróbował czy można przekopiować zdjęcia z pendriva na dysk plejki i zobaczyć czy katalogi stworzą się same czy może je edytować.

  

W moim przypadku PS3 służy bardziej jako odtwarzacz płyt CD/DVD/BluRay oraz do ... oglądania zdjęć z urlopu jak przyjdzie rodzina / znajomi  :blush:

Od początku miałem tylko jedną grę strategiczną R.U.S.E. ale płyta się gdzieś zapodziała. 

Gdybym kupił PS5, to zależałoby mi właśnie na takich funkcjach odtwarzania multimediów, a gra w którą miałbym ochotę zagrać to "Tropico 6" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno nie grałem w nic, PS4 praktycznie dzieciaki przejęły i grają w soboty i niedziele. Widziałem, że coś tam na kierownicy moj 5latek próbuje ale byłem w szoku jak dobrze mu idzie :o

Na manualu, jeszcze trochę nie ogarnia łopatek ale kontry już robi całkiem niezłe (bez żadnych wspomagaczy jazdy )

 

Potrafi przejechać odcinki na Finlandii te krótsze ze strata minuty do półtorej do moich rekordów. Chyba trzeba będzie mu pozwolić trenować trochę częściej niż raz dwa razy w tygodniu.

Pytanie: czy grał ktoś w najnowsze WRC? Jak fizyka jazdy wygląda ? 

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2022 o 19:07, Blixten napisał(a):

Mam jeszcze PS3, a na niej sporo zdjęć z urlopów, które szybko i wygodnie przegląda się na TV - fajnie gdyby PS5 również miała taka możliwość - może ktoś wie ? :)

Poważnie chcesz kupić przeglądarkę do zdjęć za 3tys, czy to tylko pretekst do innych działań? ;) 

Weź aplikacje Zdjęcia na ajonie, puść przez airplay na tv i ciesz się pokazem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 18:20, Mateusz22 napisał(a):

Potrafi przejechać odcinki na Finlandii te krótsze ze strata minuty do półtorej do moich rekordów. Chyba trzeba będzie mu pozwolić trenować trochę częściej niż raz dwa razy w tygodniu.

Co to za model kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RoadRunner napisał(a):

Co to za model kierownicy ?

Jakiś tam Logitech g29 chyba. Taka sobie, denerwujące są łopatki które się kręcą z kierownicą oraz mały wolant, czasami przy kontrach gdzie trzeba przełożyć ręce "ucieka" z rąk. Dla dzieci spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał(a):

Poważnie chcesz kupić przeglądarkę do zdjęć za 3tys, czy to tylko pretekst do innych działań? ;) 

Weź aplikacje Zdjęcia na ajonie, puść przez airplay na tv i ciesz się pokazem ;) 

A kto bogatemu zabroni :P

Ja do sypialni kupiłem maca mini tylko po to by podłączyć do TV i aby świeciła ładnie dioda biała obok preampa schiit mani :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...