Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejna gierka Horizont Zero Dawno w akcji Play at Home w sklepie PS Store:

 

 

 

Można dodać tak jak ostatnio albo przez aplikację PS App:

 

Screenshot_2021-04-20-07-05-25-624_com_scee.psxandroid.thumb.jpg.5a5b831855f0f47f5a72e80b6a27df55.jpg

 

Pamiętajcie, że do 14 maja można dodać grę i zostaje na zawsze w naszej bibliotece.

 

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga ważna informacja:

 

Jim Ryan dyrektor generalny Sony poinformował, że nadal będzie można kupować gry na PS3 i PSVita w sklepie PS Store. Zamykają możliwość kupowania gier na PSP pierwszej konsoli przenośnej Sony która została wydana w 2004 roku. 

 

 

 

Jako ciekawostkę dodam, że w zeszłym tygodniu grałem w Battlefield 1943 po sieci na PS3 i serwery cały czas działają a gra powstała w 2009 roku . To co jest fajne, że rozgrywka sieciowa na PS3 jest bezpłatna i nie potrzebujemy żadnych abonamentów. 

Edytowane przez llkuba
  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które opłacają subskrypcjię PS Plus Sony przygotowało nową usługę dzięki której będziemy mogli oglądać filmy na konsolach PS4 i PS5.

 

Wybieramy w menu Telewizja i wideo ikonę Video Pass PlayStation:

IMG_20210422_191049.thumb.jpg.a10e6c9ee2feb74882c29e22757559fc.jpg

 

Później kilkmy Pobierz:

 

IMG_20210422_191115.thumb.jpg.8f852187870cb9df3c643d6c5e83349c.jpg

 

Po zainstalowaniu klikamy na Video Pass( u mnie obok YouTube), akceptujemy warunki itd i możemy oglądać filmy i seriale:

 

IMG_20210422_192009.thumb.jpg.0d60bbf5b58fc0167e1091ea038fc82c.jpg

 

Ponoć są takie tytuły:

 

Filmy:

 

Bloodshot

Jumanji: The Next Level

Zombieland 2: Double Tap

Charlie’s Angels (2019)

Venom (2018)

The Equalizer 2

Baby Driver

Blade Runner 2049

Underworld: Blood Wars

Arrival

Sausage Party

Inferno (2016)

American Hustle

This is the End

Bad Boys (1995)

 

Seriale:

 

Future Man (sezony 1-3)

SuperMansion (sezony 1-3)

Community (sezony 1-6)

Deadly Class (sezony 1)

S.W.A.T. (sezony 1-2)

Lost Girl (sezony 1-5)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Danko napisał:

Jeszcze nie, choć pobrane.. Magisterka zabija mój wolny czas 

 

Niestety studia zabierają dużo czasu ale już za sobą więc nie jest źle. Też nie grałem, u mnie teraz Emil zabiera wolny czas. 

 

Oglądam Venom na PS4 i jest w wersji angielskiej ale można włączyć napisy (w prawym dolnym rogu obok czasu trwania filmu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, llkuba napisał:

 

Niestety studia zabierają dużo czasu ale już za sobą więc nie jest źle. Też nie grałem, u mnie teraz Emil zabiera wolny czas. 

 

Oglądam Venom na PS4 i jest w wersji angielskiej ale można włączyć napisy (w prawym dolnym rogu obok czasu trwania filmu)

Ogólnie, albo singlowe gry są coraz słabsze, albo ja się wybredny zrobiłem. 

Zaczynałem ostatnio Mafie III, Farcry 5 i do pogrania są okej, ale żadne mnie nie porwały, żeby koniecznie się dowiedzieć jak się kończą.. A chcialem unikać grania ciągle w to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Danko napisał:

Ogólnie, albo singlowe gry są coraz słabsze, albo ja się wybredny zrobiłem. 

Zaczynałem ostatnio Mafie III, Farcry 5 i do pogrania są okej, ale żadne mnie nie porwały, żeby koniecznie się dowiedzieć jak się kończą.. A chcialem unikać grania ciągle w to samo. 

 

Wciągają mnie gry taktyczno-logiczne typu Shadows Tactics, Desperados 3 itd. Ostatnio grałem w Unravel chodzisz zabawką z wełny i kombinujesz jak przejść dalej coś w stylu Little big Planet ale bardziej uproszczone. Gra ma błędy i straciłem zapał. Fajna zabawna gierka to sąsiad z piekła rodem. Ostatnio próbowałem wrócić do gier z Atari ale są mega trudne :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jumpman napisał:

Mafia 3 to shit. Odpal remake Mafii 1 :)

 

https://youtu.be/spd71VwK4w4

Fakt, 3 to nie to samo. W II, kiedyś grałem z zamiłowaniem, ograna wielokrotnie. 

Na ten moment, pomijając fakt, że mało gram, na topie są:

Warframe - coś mnie przy nim trzyma, może przegrane 1100 godzin :mrgreen:

Fallout 4 - od tak czyszczę sobie mapę, 

Gran Turismo Sport - jak dla mnie casualowa ścigałka, w porównaniu np do pCars. 

Dirt Rally 2.0 - ale tylko jak mam plusa 

Noo i chyba tyle.. Chętnie wróciłbym do Wieśka, bo bardzo przyjemny jest, z tego samego względu wróciłem teraz do Dying Light. 

Jednocześnie rośnie apetyt na PS5, które planuje kupić w nagrodę za udaną obronę (to się okaże :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Danko napisał:

Jednocześnie rośnie apetyt na PS5, które planuje kupić w nagrodę za udaną obronę (to się okaże :biglol:

 

PS5 kupię jak wyjdzie Gran Turismo 7. Ostatnio gram w Assetto Corsa :lol: ale wolę Gran Turismo Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, llkuba napisał:

 

PS5 kupię jak wyjdzie Gran Turismo 7. Ostatnio gram w Assetto Corsa :lol: ale wolę Gran Turismo Sport. 

U mnie to trochę zachcianka czegoś nowego.. Trochę nowe funkcje, mam wrażenie że będzie przyjaźniej. No i fpsy mnie przekonują. 

Czekam natomiast na oficjalne info o cenach dysków, bo podstawowy to żart. 2TB przy ps4 są dla mnie akurat, przy ps5 podejrzewam, że tymbardziej taka pamięć będzie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Danko napisał:

U mnie to trochę zachcianka czegoś nowego.. Trochę nowe funkcje, mam wrażenie że będzie przyjaźniej. No i fpsy mnie przekonują. 

Czekam natomiast na oficjalne info o cenach dysków, bo podstawowy to żart. 2TB przy ps4 są dla mnie akurat, przy ps5 podejrzewam, że tymbardziej taka pamięć będzie potrzebna

 

Na PS5 działa dysk zewnętrzny z PS4 ale niestety nie zainstalujemy gier z PS5. Być może przy któreś aktualizacji będzie można podpiąć "dedykowany" dysk zewnętrzny dla nowej konsoli, dla mnie by to była super opcja. Co do FPSów muszę zgodzić się, w pierwszą grę jaką zagram będzie theHunter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, llkuba napisał:

 

Na PS5 działa dysk zewnętrzny z PS4 ale niestety nie zainstalujemy gier z PS5. Być może przy któreś aktualizacji będzie można podpiąć "dedykowany" dysk zewnętrzny dla nowej konsoli, dla mnie by to była super opcja. Co do FPSów muszę zgodzić się, w pierwszą grę jaką zagram będzie theHunter :)

Ano właśnie. Czekam na te dedykowane, w pełni funkcjonalne. 

Bo raz, że tylko gry z ps4 na klasycznym dysku - to i z klasycznymi parametrami - fps etc. Więc no.. Po co mi nowa obudowa do ps4:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Danko napisał:

Ano właśnie. Czekam na te dedykowane, w pełni funkcjonalne. 

Bo raz, że tylko gry z ps4 na klasycznym dysku - to i z klasycznymi parametrami - fps etc. Więc no.. Po co mi nowa obudowa do ps4:P

 

Nie do końca bo są aktualizacje które pozwalają grać w tytuły z PS4 w 60 czy nawet 120 FPS ale trzeba posiadać dobry TV. Ponoć lepsze wersje gier od podstawowych czyli np: Platinum czy  Ulimate mają mieć darmowy dostęp do aktualizacji na PS5 żeby uzyskać lepszą rozdzielczość i więcej klatek na sekundę. Nie jest wykluczone, że niektóre podstawowe wersje gier będą posiadały darmową aktualizację na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, llkuba napisał:

Unravel

Przeszedłem Unravel 2. Podobała mi się choć odatkowych poziomów raczej nie będę robił.

Za to bardzo mi się spodobał The Witness. Przeszedłem - został mi ostatni challenge ale jeszcze nie udało się go zrobić. Jak się uda to będzie kolejna platyna.

 

14 godzin temu, llkuba napisał:

W Plusie jest Days Gone ? Grałeś ?

Nie spodobała mi się. Nędzny symulator motocykla... Ale oczywiście muszę jeszcez raz podejść bo chyba zbyt wcześnie się zniechęciłem.

 

22 minuty temu, Premo napisał:

Nie macie problemu z ostatnią aktualizacją? 

 

U mnie wszystko działa OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sambor napisał:

Przeszedłem Unravel 2. Podobała mi się choć odatkowych poziomów raczej nie będę robił.

Za to bardzo mi się spodobał The Witness. Przeszedłem - został mi ostatni challenge ale jeszcze nie udało się go zrobić. Jak się uda to będzie kolejna platyna.

 

Gram w jedynkę i przy punkcie kontrolnym bohater nie rozwiną wełny.

 

9 minut temu, sambor napisał:

Za to bardzo mi się spodobał The Witness. Przeszedłem - został mi ostatni challenge ale jeszcze nie udało się go zrobić. Jak się uda to będzie kolejna platyna

 

To muszę zainstalować :).

 

9 minut temu, sambor napisał:

Nie spodobała mi się. Nędzny symulator motocykla... Ale oczywiście muszę jeszcez raz podejść bo chyba zbyt wcześnie się zniechęciłem.

 

Oglądałem gameplay i gierka całkiem spoko od pewnego czasu zastanawiam się czy instalować.

 

32 minuty temu, Premo napisał:

Nie macie problemu z ostatnią aktualizacją? 
U mnie (ps4) od tygodnia błąd, nie da sie zainstalować i grać online. 

 

U mnie jest OK. Z tego co czytałem może być problem, że w napędzie jest lub nie ma płyty. Spróbuj zaktualizować przez pendrive. Przy włączeniu Przytrzymaj dłużej przycisk power powinno włączyć się proste menu (o ile dobrze pamiętam)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Premo napisał:

I płyty przestały mi działać, nie czyta, nie wysuwają się, ale czy to ma wpływ na aktualizację? 

 

 Wszystko jest możliwe, mi po nowej aktualizacji jak goniłem zwierzynę w theHunter wyłączyło konsolę ale tak tylko raz zdarzyło się.

 

Tu masz forum: 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...