Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2014


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czapki z głów przed chłopakami, wszystkimi. Po tych trasach nie da sie jezdzic szybko. Po zapoznaniu lekko mi kopara opadła :) Na szczescie jestem kryty przez mocny prikaz z góry zeby nie gonić bo gdyby nie to musiałbym sie grubo tłumaczyć z marnego tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babęnek jesteś samochod funkcyjny, cos jak taxowka na postoju, która ma za zadanie: nie ważne jak , nie ważne w jakim stylu... Ma przejechać i dojechać na metę! Jeżeli masz możliwość to Rob to ze stylem ale najważniejsze wykonać zadanie. Inaczej wiecej Cię nie wezmą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na testowym sprawdziliśmy nową mapę dyfrów i inne parametry zawieszenia oraz nową procedurę startu.Wnioski, mapa fajnie, procedura ok, zawias, nie wiem.Problemem jest lewarek skrzyni, trzeba n a d tym mocno popracować.

Co do prologu, to zmascilem sprawę. Pojechałem mega zachowawczo i wynik jest słaby. Jestem zły na siebie. Dzisiaj postaram się lepiej zaprezentować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tego celem podkrecenia atmosfery, po prostu przekazuje to co portal rsmp.pl umiescil na fb:

 

Docierają do nas niestety nienajlepsze wieści ze szpitala odnośnie załogi Kluszczyński/Marschal. Oboje najprawdopodobniej pozostaną w szpitalu celem dalszej diagnostyki. Zarówno pilot jak i kierowca doznali urazu kręgosłupa. Zawodnicy czekają na badania umożliwiające stwierdzenie ciężkości obrażeń. Trzymamy mocno kciuki za Was chłopaki! Wracajcie do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...