Skocz do zawartości

SJS forumowy Tor w MG, 19.08.2006 Przybywajcie... :D


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowiczki i Forumowicze,

Dawno już nie mieliśmy spotkania forumowego w postaci upalania na torze w Miedzianej Górze, nie pisałem jeszcze do SJS'u w tej sprawie, ponieważ chciałbym się najpierw rozeznać ile osób jest chętnych i na jakie terminy bo to jest najważniejsze... Więc na listę wpisujcie ( przeklejając ją dalej dopisując swoje ustosunkowanie do sprawy) się jeżeli byli byście chętni podając datę (na razie najlepiej tylko miesiąc) która Wam odpowiada, aha dodajcie jeszcze czy ktoś już ma ukończony któryś stopień szkolenia.

 

Cena w granicach 350zł za szkolenie obejmujące teorię oraz praktykę. O ile dobrze pamiętam to szkolenie trwa od 9 rano to 16-17 z przerwą na obiadek.

 

Oczywiście jestem za zorganizowaniem jak to już się przyjmuje w tradycji forumowych wypadów do MG, jakiegoś wieczornego ogniska grill'a tak od aby się odchamić po całym dniu upalania... I tu mam dylemat bo nie wiem do kogo się uśmiechnąć, WiS choć zawsze organizował Nam nieprawdopodobne doznania wieczorne, nie wiem jak "stoi" z czasem. A, że już dwa razy się tym zajmował to też nie wiem czy będzie miał chęci się w to zagłębiać, ale czy jest jeszcze ktoś z Kielc kto może się o coś zapytać... :?: no chyba, że WiS ma dalsze niewyczerpane pokłady pomysłów na jakieś klimatyczne miejsce jak ostatnio... :wink:

 

Więc koszty wyjazdu na SJS'a to OKOŁO 350zł szkolenie + dojazd + ew. obiad. Co do części wieczorno rozrywkowej to Ja nie wiem... (ile kto pije :twisted: )

 

 

Lista:

- CracowDragon - ukończony 1 stopień - druga połowa sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby co, to jestem do dyspozycji - niekoniecznie jako uczestnik części torowej (kwestie sprzętowe :evil: ), ale co do części extremalnej... łyf pleże. No, chyba, że wymyślicie jakiś pechowy termin (czeka mnie parę wyjazdów) - ale zorganizować jakąś miłą bazę agroturystyczną i tak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bardzo chętnie pochwalę się antykiem 8)

Jakiś weekend w sierpniu by się wygospodarowało... (tylko to juz czasu mało więc trza by zagęścić ruchy)

Na obrzeżach Starachowic znam jedno miłe miejsce nad wodą coby troche ochłonąć po upalaniu a wieczorem ugasić pragnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym się chętnie jako balast zabrał, ale z racji szpitala pasuje mi tylko koniec lipca, albo sierpnia (ze wskazaniem na sierpień, bo podczas lipcowej przerwy od szpitala, chcialem choć na kilka dni gdzieś wyjechać, "oddychnąć")

Ale na mnie nie patrzcie, bo ja tylko balast 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, jako balast to powinieneś się w 100 max 150 zł zamknąć... ale to już myślę max...

 

co do terminu to jutro będę drynkać do SJS'u i wzystkiego się dowiem, ale że czasu faktycznie mało (sierpień raczej leprzym terminem mi się wydaje niż lipiec) trzeba się streszczać... ale proszę piszcie tak jak w moim pierwszym poście apelowałem, czyli kto, kiedy i jaki stopien ukończył jeżeli w ogóle jakiś... ułatwi to organizację zajęć... więc przeklejajcie listę... proponuję opcję sobota/niedziela i wieczorkiem powrót czyli oczywiście sobota upalanie wieczorkiem extreme party, odtajanie i do domku...

 

niekoniecznie jako uczestnik części torowej (kwestie sprzętowe )

WiS a udowodnić Ci, że kłopotów sprzętowych nie masz... :?: jeżeli to są te kłopoty o jakich myślę... :wink:

 

jak na razie widzę:

CD 1 stopień

Azi 654156741687465186765463549 stopień :mrgreen:

carfit ?stopień

luki ?stopień

guma brak stopni :P

Gazik ?stopień

depi/Jakub001 brak? stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS a udowodnić Ci, że kłopotów sprzętowych nie masz...

 

No tak - Combem też się da, jak się bardzo chce... :wink: Więc mogę w razie czego czerwonym, grafitowym albo złotym (jak mi się uda pożyczyć :roll: ), a nawet srebrnym (Passatem) albo zielonym (Transporterem), do których miewam czasem kluczyki :mrgreen:

Ale ja nie mam aż takiego ciśnienia na jazdę, bardziej mnie interesuje spotkanie towarzyskie. Nooo, chyba, że będę miał coś fajnego i białego do przetestowania. :wink:

 

Dlatego jak mogę grymasić, to wolę ciut później, niż wcześniej.

 

sobota/niedziela i wieczorkiem powrót czyli oczywiście sobota upalanie wieczorkiem extreme party, odtajanie i do domku...

Popieram.

 

Przy czym, jeśli Gazik podejmie się organizacji, to ja tym razem chętnie odpocznę od obowiązków gospodarskich... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ustalimy termin to podjade sie zapytać i klepnę rezerwację. Jeśli facet będzie miał obłożenie to..... sprawę bierze w swoje ręce WiS :twisted:

Tylko dla pełnej jasności dodam, że z toru mamy ok. 50km na miejsce części artystyczno- wieczorowej.

Radźcie zatem waćpany nad terminem, ino gibko, bo 15-ego uderzam na wywczas.

 

CracowDragon u mnie proszę zaznaczyć: przezył 3 forumoweSJSy, w tym jeden pierwszego stopnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS ty nie ściemniaj tylko kombinuj antyka.

Przecież to znakomita okazja na zaprezentowanie Świetokrzyskiego Klubu Zaturbionych Antyków w osobach prezeza i wiceprezesa.

Jeśli są chętni na członków to się zgłaszać!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, Ty się chyba naprawdę zaraziłeś ode mnie i od Moni ;-)

 

nio to fakt.i jest to jedyna rzecz ktora jest w stanie mnie oderwac od pracowo domowej rzeczywistosci :mrgreen:

 

niestety nie czesto sie to zdarza :cry:

 

acha ten tor w szczakach jest do bani.tylko dla maluchow 126p subaraki z tego pola zrobily by poligon czolgowy w piec minet :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...