Skocz do zawartości

SJS forumowy Tor w MG, 19.08.2006 Przybywajcie... :D


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

1.CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

2.Azi 654156741687465186765463549 stopień

3.carfit ?stopień

4.luki ?stopień

5.guma brak stopni

6.Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

7.depi/Jakub001 brak? stopni

8. dkrz brak stopni =pasuje termin 19.08.

9. WiS 1 stopień = diabli wiedzą, czy 19.08 będzie mógł... ale się postara :twisted: - niemniej, na razie nie liczyć na 100% (jak nie pojadę na Finkę albo w inne chaszcze.... to pewnie tak :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to połówka juz jest!

 

9. WiS 1 stopień = diabli wiedzą, czy 19.08 będzie mógł... ale się postara - niemniej, na razie nie liczyć na 100% (jak nie pojadę na Finkę albo w inne chaszcze.... to pewnie tak )

 

Wiem WiS,że nie można Ciebie liczyć w kwestii 100%. Po pierwsze nie te lata, a po drugie nie da sie wyprodukować. Myślę, że 40% bedzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coś słabo puki co widzę tego SJS'a... jak narzie jest tak...

 

CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

Azi 654156741687465186765463549 stopień

carfit ?stopień

luki ?stopień

guma brak stopni

Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

depi/Jakub001 brak? stopni

 

ja sie pisze na 2 stopien bo bede juz po pierwszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

2.Azi 654156741687465186765463549 stopień

3.carfit ?stopień

4.luki ?stopień

5.guma brak stopni

6.Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

7.depi/Jakub001 brak? stopni

8. dkrz brak stopni =pasuje termin 19.08=

9. WiS 1 stopień = diabli wiedzą, czy 19.08 będzie mógł... ale się postara - niemniej, na razie nie liczyć na 100% (jak nie pojadę na Finkę albo w inne chaszcze.... to pewnie tak )

10.vert 1 stopień = pasuje 19.08=

 

:) coś sie zaczyna dziać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez chce ;) a i tez jade :P:)

 

w sumie to dawno na 1st nie bylem :-) ciekawe tylko czy bedzie czym jezdzic :( bo normalnie chyba zostanie mi do wziecia citroen berlingo mamusi a to takie 1.9Di jest bez T z przoda ... ale byc sie postaram ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk4y, była dzisiaj u mnie Pani z banku, osobisty konsultant, bardzo sympatyczna i fajna osoba, okazało się, że jak my ma MEGA bzika na punykcie Subaru. Więc nie pozostało mi nic innego jak tyklo zaprosić Ją na forum i na SJS'a. Na forum powiedziała, że zaglądnie na 100%, natomiast SJS'a to się jeszcze zobaczy... Ale możliwe, że się wybierze... Więc jeżeli tu trafi to zapraszam jeszcze raz serdecznie... :) Teraz to już normalnie uwielbiam ten bank, a co by uprzedzć ewentualne pytania chodzi o bank Śląski... ;)

 

PS. do listy może jeszcze trafi lolek, bo też mówił, że postara się wybrać na SJS'a, ale on nie jako laska... :wink:

PS2 czy wszystkim nie działają emoikonki... :?: bo muszę wszystko wpisywć ręcznie..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chętnie dołączyłbym na szkolenie SJS w MG. Mam tylko dwie uwagi:

- naprawdę atrakcyjne szkolenie zaczyna się od II-go stopnia

- aby w miarę dużo pojeździć nie może być więcej niż 7-8 samochodów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio trochę czasu na myślenie, czyli nabieranie dystansu - i wymyśliłem co następuje.

 

Otóż mogę wydać 330 PLN za sjs-a, ale chciałbym konkretniej wiedzieć za co to jest. Bo jeśli za fajną pogadankę AL-a, plus przejechanie (z trzeszczącym radiem) dwóch slalomów i za dwie próby hamowania, plus dwie-trzy zabawowe rundki na czas... to mi się nie kalkuluje. Sorry. Wtedy przyjadę pewnie towarzysko, jako widz, głównie po to, żeby się spotkać i pogadać.

Natomiast gdyby pojawiło się w programie coś nowego, to się zastanowię.

 

Osobiście chętnie pojeździłbym w kółko, a nawet porobił różne dziwne ćwiczenia - ale mając instruktora w środku i słysząc od niego wyraźne i konkretne uwagi, co robię źle.

 

Jest to możliwe...?

 

Ale możliwe, że ja marudzę bez sensu i że to skutek złej reakcji organizmu na stres i na pogodę... wtedy z góry proszę o wybaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisujesz wyczerpuje kurs I-ego stopnia. Instruktora zawsze można zaprosić do środka. Natomiast nie bardzo widzę możliwość pogodzenia I-ego i II-giego stopnia.

Myślę że jak udałoby się zorganizować grupę przy której SJS-owi opłacałoby się zrobić szkolenie można by ustalić jakiś ciekawy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojczek - tylko przy ćwiczeniac z hamownaiem nie zapomnij wspomnieć że Ty biegami musisz ;-) ;-)

 

Mam przeciez jeszcze hamulec ręczny:-))Moze wydoli..

A wczoraj przeciez omawialismy jak zmieniac biegi bez sprzegla wiec teorie juz mam HA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, faktycznie to co opisałeś, jest z pierwszego stopnia, a ponieważ jedziemy forumowo gdzie jak zobaczysz na listę którą zaraz uaktualnioną przekleję, to zobaczysz, ze jesteśmy trochę podzieleni. ćzęść z nas już ukończyła 1 stopień a część nie, o tych którzy ukończyli 2 nie piszę bo i tak 3 nie ma... ;)

Więc program będzie musiał być ustawiony pod wszystkich po trochę... jeżeli by Nas było 14-15 samochodów to można zrobić dwie grupy zapewne i odzielić stopnie, ale na razie jest 6 nie do końca potwierdzonych zgłoszeń... więc chyba nie bardzo... oczywiście będą na pewno nowe ćwiczenia, ale napiszę zaraz do Pana Janusza z pytaniem co można zorganizować... :D

 

1.CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

2.Azi 654156741687465186765463549 stopień

3.carfit ?stopień

4.luki 1stopień

5.guma brak stopni

6.Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

7.depi/Jakub001 brak? stopni

8. dkrz brak stopni =pasuje termin 19.08=

9. WiS 1 stopień = diabli wiedzą, czy 19.08 będzie mógł... ale się postara - niemniej, na razie nie liczyć na 100% (jak nie pojadę na Finkę albo w inne chaszcze.... to pewnie tak )

10.vert 1 stopień = pasuje 19.08=

11.Ad 1 stopień = pasuje 19.08=

12. wojczek brak stopni = pasuje 19.08=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...