Skocz do zawartości

SJS forumowy Tor w MG, 19.08.2006 Przybywajcie... :D


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

halo krakow mnie interesuje 2 stopien nie 1 zrozumiano bede po 1 plus nascie godzin u wrobla wiec plis ja juz daje rade z lewo nogo na chamulcu wiec plis 2 stopien ok ?

smoku kochany jarzysz ? :)

 

 

jakis nowy ukryty talent wyskoczyl :D ... ja bym chcial na paralotni polatac ale ... coz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon napisał:

dodajcie jeszcze czy ktoś już ma ukończony któryś stopień szkolenia.

 

vert jeżeli w liście jest napisane, np. 1 stopień znaczy się, że pierwszy ukończyłeś a co za tym idzie chcesz jechać na 2 stopień... jeżeli jest napisane brak stopnia to chcesz na 1... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem po 1 stopniu i prosze mnie wpisac na 2 stopien.

 

WIS i kolega kozak co wyzej sie wymandrza. do dzis myslalem ze jestem gosc i po co mi 1 sjs skoro jestem kozakiem.

PANOWIE dzis zrozumialem ze bylem w WIELKIM bledzie.

 

WIS tak wiec plis nie bredz tylko sie zapisz na 1 sjs i wierz mi ze bedziesz zadowolonu i wydane 330 pln nie pujdo w bloto no chyba ze potrafisz jezdzic bokami po suchym asfalcie i robic slalom z chamowaniem na sliskim to faktycznie jedz od razu na 3 albo pojedz swoim jarisem na rajd :)

 

 

nas bylo dzis 8 aut i 5 istruktorow plus WISLAWSKI ktory z nami jezdzil plus kajtek kajetanowicz ktory trenowal ale ja go poprosilem ze by pojezdzil ze mna no i sie dal skusic.jest gosciem genialnym.

 

powiem ze od 10 rano do 17 jezdzilismy non stop tak wiec wolne koleczka o ktorym mawiasz wisie gwarantuje ci ze najezdzisz sie do syta i bedziesz zmordowany i zachwycony.

 

panowie wszyscy z forum mysle ze ABSOLUTNIE kazdy z nas poruszajacy sie subarakiem powinien byc przynajmniej na 1 sjs.pozdrawiam dziekujac SIP za to ze cos takiego robi.dobranoc ide spac padam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercik, Ty chyba jesteś ten członek patrolu, co tylko pisze - a od czytania jest kolega. Tyle, że kolega akurat ma wolne... ;-)

 

Napisałem powyżej tylko tyle, że 330 złotych za to, co już kiedyś ćwiczyłem - to mi się nie kalkuluje. Natomiast - 330 za parę godzin efektywnej jazdy, z możliwością zapakowania instruktora do środka i indywidualnej korekty błędów "na gorąco" (czyli mniej więcej to, co reklamujesz) interesuje mnie jak najbardziej.

 

Byłbym jednak wdzięczny, gdyby taki program zagwarantował mi ktoś z SJS - a nie zmęczony kolega Vert... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dla posiadaczy nowych SUbaru jest chyba ciut baridzej "wypasiony"

 

nie nie jest wypasiony.trenujemy podstawy kierowania samochodem.a to ze potem te same odruchy trenujemy w rajdach o...

 

 

Wis nie gadaj bzdur z twoich postow wynia ja tak odebralem ze sjs 1 stopien to bulka z maslem i nikt sie toba nie zajmie ,ze zaplacisz a tylko sie znudzisz i to jest blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, Ty poczekaj, aż kolega od czytania wróci z urlopu i Ci przeliteruje, co napisałem... Albo poproś psa Cywila o pomoc, co...?

 

;-) :-D

 

Jeszcze raz. Chcę wiedzieć, co ma być na tym forumowym sjs-ie. I tyle. Jak będę wiedział, to się zastanowię, czy chcę za to płacić. Moja opinia o programie jedynki nie ma tu nic do rzeczy.

A jest to opinia całkiem pozytywna, jak byłem, to mi się podobało - tyle, że teraz chcę coś innego.

Mogę mieć taki kaprys...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jest wypasiony.trenujemy podstawy kierowania samochodem.a to ze potem te same odruchy trenujemy w rajdach o...

 

 

Vert byłemna kilkudziesięciu SJSach, w tym i obserwowałem taki dla posiadaczy nowych SUbaru - jest wtedy większa obsada instruktorskai trochę więcej bajerów, ale ćwiczenia mniejw ięcej te same.

 

 

Rozumiem ze Ci się podobało? Ciesze się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert Ty jesteś wpisany na drugi stopień...

 

Ciesze się i ja że Ci sie podobało... to teraz czekamy na forumowego... :?: Tylko jak na razie to nie mamy wystarczająco ludzi... a od ok 6 może 7 sierpnia trzeba by zacząć zbierać kasę (przelewać na konto SJS), tylko, że jak na razie jest Nas MAX 7 samochodów, i to nie do końca pewnych... ludziska kochanie zmobilizujcie się bo coś muszę napisać do Pana Janusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie mail'a od Janusza Dudka. Napisał, że z powodu małej ilości uczestników, aby nie obciążać Nas większymi kosztami dobrali kilka samochodów z poza forum, oczywiście z umiarem aby dało się jeździć, jednak spowodowało to, że odbędzie sie zarówno szkolenie pierwszego jak i drugiego stopnia. więc dla każdogo coś się znajdzie... WiS myślę, że w takim układzie zabieraj złotego gejowoza ;) i pakuj sie na tora... będzie niewątpliwie ubaw po pachy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert Ty jesteś wpisany na drugi stopień...

 

Ciesze się i ja że Ci sie podobało... to teraz czekamy na forumowego... :?: Tylko jak na razie to nie mamy wystarczająco ludzi... a od ok 6 może 7 sierpnia trzeba by zacząć zbierać kasę (przelewać na konto SJS), tylko, że jak na razie jest Nas MAX 7 samochodów, i to nie do końca pewnych... ludziska kochanie zmobilizujcie się bo coś muszę napisać do Pana Janusza...

 

hehe no bo ja nie jestem kozak tylko rzeczywistoc jest mi znana.tak czy siak kazde tego typu szkolenie zwlaszcza jesli mam okazje jechac z wislawskim i kajetanowiczem pod okiem lenczowskiego to jest mi milo i jestem zaszczycony tym faktem.no i fakt ze jest to jedno z nie wielu miejc ze mozesz sie uczyc i upalac to w ogole jest ekstatycznie hehe

 

inna sprawa apropo spotkania 19 sierpnia maja do nas dolaczyc inne bryki wiec spoko sjs sie odbedzie.

 

na razie zapraszam na tor do slomczyna drogi smoku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś specjalnego odbywać się będzie w słomczynie czy już może było w miedzyczasie... :?: może nawet bym i wpadł któregoś dnia jak mi praca pozwoli...

 

A co do szkolenia to też mam plan zaprosić któregoś z instruktorów do samochodu aby mi powiedział co muszę jeszcze poprawić, najpilniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś specjalnego odbywać się będzie w słomczynie czy już może było w miedzyczasie... :?: może nawet bym i wpadł któregoś dnia jak mi praca pozwoli...

 

A co do szkolenia to też mam plan zaprosić któregoś z instruktorów do samochodu aby mi powiedział co muszę jeszcze poprawić, najpilniej... ;)

 

w te sobote robimy sobie sesje treningowo sportowa.wynajelismy tor w slomce na caly dzien.bedzie paru znakomitych nauczycieli i upalamy do bulu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem decyzję natychmiast po tym, jak ktoś ujawni, za co płacę - czyli napisze o planowanym programie coś ponadto, że będzie fajny (bo w to nie wątpię).

 

Słowa zamierzam dotrzymać - będzie info, będzie decyzja. Wtę albo wewtę, tzn. że jestem albo jako uczestnik, albo tylko jako "widz towarzyski".

 

Aaaa, melduję, że tak czy inaczej, pracuję nad poprawieniem proporcji płci na imprezce... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...