Skocz do zawartości

SJS forumowy Tor w MG, 19.08.2006 Przybywajcie... :D


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

acha ten tor w szczakach jest do bani.tylko dla maluchow 126p subaraki z tego pola zrobily by poligon czolgowy w piec minet

 

 

A nie mówiłem? Tak to jest jak się mnie nie słucha....

 

oj tam wiem wiem

martwie sie tylko ze nie ma gdzie jechac i sobie potrenowac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert, no nie ma :-( I już....

 

 

Chyba że zrobić wyjazd do Ułęża z Wróblem/Adamem T. Już raz próbowałem z Termitem zorganizować taki z Adamem T. i nic nie wyszło.

 

gadalem z wroblem jest gotow w kazdej sekundzie zorganizowac taki wyjazd chetnyc tylko trza znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależności od terminu powinno mi się udać załatwić 1-2 chętne samochody - co prawda spoza forum, ale bardzo fajni ludzie :) ja raczej w charakterze foto,

podejrzewam, że matt będzie chętny bo wczoraj miał odbierać potworka i będzie chciał go przewietrzyć na pewno w Miedzianej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w sobotę 26 sierpnia są wyścigi więc tor będzie niedostępny, jednak wolny jest termin na tydzień wcześniej tj. 19 sierpnia (sobota). Pasowało by Wam.. :?: za około 30min dostanę informację na mail'a odnośnie ceny szkolenia, aby była pewność, jak tylko będę miał informację z pierwszej ręki to "wpakuję" tutaj. Kto jest chętny komu pasuje... wiadomo, że jest super pogoda i o terminy będzie trudno zwłaszcza w soboty, a myślę, że w ten dzień wszyscy są najbardziej osiągalni co do wyjazdu... i trzeba zebrać conajmniej 10 samochodów... 7 już mamy na liście pod warunkiem, że termin dla Tych osób będzie OK... więc szansa jest duża... jeżeli będzie mniej to oczywiście szkolenie będzie tylko za większą kaskę... ale jaka różnica to wyjdzie niebawem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeklejam mail'a jakiego dostałem od Janusza Dudka, z SJS'u

 

Witam serdecznie J

 

 

 

Tak jak obiecałem przesyłam info dotyczące spotkania na torze w Kielcach. Wstępnie przyrezerwowałem termin 19 sierpnia. Co do kosztów. Proponuję cenę 330 zł za osobę niezależnie od stopnia. Zakładamy również ustalenie minimalnej kwoty za grupę 3300 zł, która zapewni nam pokrycie kosztów na wypadek przyjechania załóżmy 5 osób jak kiedyś ;-) Myślę, że jednak termin jest na tyle fajny że nie będzie problemu. Czy tak będzie OK.? J

 

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Janusz Dudek

 

Szkoła Jazdy Subaru

 

 

więc jak widzicie wykląda to tak...

kwota to 330zł, ale nie mniejsza niż 3300zł... :mrgreen: wydaje mi się, że układ jest OK... co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coś słabo puki co widzę tego SJS'a... jak narzie jest tak...

 

CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

Azi 654156741687465186765463549 stopień

carfit ?stopień

luki ?stopień

guma brak stopni

Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

depi/Jakub001 brak? stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przez zamieszanie z wchodzeniem na forum nie wszyscy mogą przeczytać wątek :?: albo może niektórzy są na urlopie własnie i nie wchodzą na forum :?: chłopaki nie panikujcie, ja wiem, że im wcześniej tym lepiej, ale dajcie im chwilę, nie każdy jest w stanie powiedzieć w 3 sekundy - jadę :!: niektórzy nie wiedzą co będą robić w następny weekend a co dopiero za ponad miesiąc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. CD 1 stopień

2. Azi 654156741687465186765463549 stopień

3. carfit ?stopień

4. luki ?stopień

5. guma brak stopni

6. Gazik ?stopień

7. depi/Jakub001 brak? stopni

8. dkrz brak stopni - 19.08 pasuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.CD 1 stopień =pasuje termin 19.08=

2.Azi 654156741687465186765463549 stopień

3.carfit ?stopień

4.luki ?stopień

5.guma brak stopni

6.Gazik 1 stopień =pasuje termin 19.08=

7.depi/Jakub001 brak? stopni

8. dkrz brak stopni =pasuje termin 19.08=

 

I to mi sie podoba... :wink: no czyli mamy trzy potwierdzenia... czekamy na dalsze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...