Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2006 - Nagroda Fair Play


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zlot Plejad mial dla mnie strasznie sympatyczny final w dniu dzisiejszym... Mianowicie otrzymalem z SIP przesylke z nagroda "Fair Play"...

 

A skad to sie wzielo... Otoz - w dniu wyjazdu po zlocie dowiedzialem sie, ze sa "wypadkowicze" do zabrania do Poznania. Intak, ktory pierwszy dostal info mial troche nie po drodze, zapytal mnie wiec czy pomieszcze ich u siebie. Nie bylo nawet kwestii, zeby sie zastanawiac nad tym.... Przyjechalem do Hotelu Gołuń, zeby ich zabrac. Pogadalismy dluzsza chwile, pamiatkowe zdjecie z Dyrekcja, Jarkiem Kazberukiem i Krzysztofem Majchrzakiem i nagle zaskoczenie lekkie, bo Ojciec Dyrektor sciskajac mi reke mowi o nagrodzie Fair Play... :)

 

Tak sobie mysle... ze taka nagroda wlasciwie nalezy sie symbolicznie wszystkim forumowiczom... na przykladzie zbiorki dla Michala widac, ze w kazdej sytuacji potrafimy sie zmobilizowac i pomoc innym w potrzebie :)

 

Przy okazji chcialem tez pozdrowic "wypadkowiczow", z ktorymi podroz ulynela w fajnej atmosferze, mimo ich traumatycznych przezyc dnia poprzedniego...

 

Podziekowania dla Dyrekcji za sympatyczny gest i dla charliego - za to, ze pamietal o koszulce zlotowej na ktora sie nie zalapalem w Gołuniu :)

 

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy człowiek z właściwą nagrodą ;) Jeśli o mnie chodzi to ta sytuacja jest tylko potwierdzeniem mojej wiedzy o Szymonie (sam korzystałem z jego pomocy i uratował mnie przed sporą wpadką, pisałem o tym w oddzielnym wątku) Anyway, dobrze mieć świadomość, że można na Ciebie liczyć. Należało Ci się ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za congratsy :)

 

Przemek - przeciez wiesz, ze to nie byl zaden problem, tylko musialem jakos noga graty w bagazniku poupychac, zebysmy sie pomiescili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. właśnie wiesz może jak ubezpieczenie się do tego odniosło... :?:

 

niestety, ale ubezpieczenie AC nie obejmuje tego typu imprez :evil:

 

Ale mandat od policji dostali, bo stróże prawa stwierdzili, że doprowadzili do kolizji na drodze publicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki :)

 

a wypadkowicze, rzeczywiscie zaliczyli od policji mandat i 6pkt, za "spowodowanie kolizji drogowej"... poniewaz policja nie uznala tego za odcinek zamkniety... Znam to z relacji, ktora mialem w czasei drogi powrotnej, ale nie wiem jak ubezpieczyciel na to zareaguje - bo wiadomo, ze o ile chodzi o skladke to firmy sa pierwsze do pobierania - natomiast w druga strone to juz nie ta sama bajka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może takie działanie policji będzie jednak na rękę wypadkowiczom, wprawdzie zaliczyli mandat, ale policja potraktowała to nie jako zamknięty odcinek specjalny tylko dojazdówkę gdzie obowiązuję przepisy o ruchu drogowym, a w takim wypadku AC będzie się należało. Inna sprawa, że ubezpieczyciel może podać sprawę do sądu o rozstrzygnięcie i cięzko powiedzieć jak to ocenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta - zdajesz sobei oczywiscie sprawę z knsekwencji prawnych i nieubezpieczenia naszych pleców że tak powiem na tym odcinku? Gdybym dajmy na to wypadł z drogi i mój pilot odniósł by obrażenia to miałbym sprawę karną!!!!!!! W dodatku jeżeli to była droga publiczna to organizator powinien być scgany za nielegalną impreze sportową narażającą zdrowie i życie osób postronnych, blokadę drogi itp itd.

 

Moim zdnaiem to znacnzie poważniejsza sprawa niż wsyztskie jazdy z wynikami itp. i moim zdnaiem to najważniejsza sprawa któa powinna zostać wyjaśniona w jakiś sposób! Ja zgłaszałem się do imprezy sportowej i jechałem na czas nie uważając tego za drogę i świadomie ryzykując w stopniu niedopuszczalnym na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, O ile pamiętam to w papierach do rajdu był zapis, ze OS'y są odcinkami zamkniętymi. Ale być może jesteśmy świadkami naginania sprawy w drugą stronę by poszkodowynm ułatwić wypłatę odszkodowania. Nie wiem, to sa moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...