Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2006 - Nagroda Fair Play


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, być może organizator nir załatwił wsyztskich formalności z Policją, ale na pewno to niebezpieczny precedens. Jeżlei można było dostać tam mandat to ja się np. wypisuję z takiego scigania - za duże ryzyko że pójdę siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek Może być SJS, może być ktoś inny. Problem wyników jak widać jest niezależny od organizatora. Trasa chyba bardziej zależy od możliwości terenowych, choć po cichu liczę, ze na IV plejadach nie będzie znowu ciasnych prób KJSowych tylko nieco luźniejsze pozwalajace pojechać moim autobusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automobilklub Orski (organizator Lotos Grand Prix Sopot 2006) coś chyba nie ma szczęścia ostatnio:

http://www.autoklub.pl/hotnews-12102.php?

 

Mam nadzieję, ze policja nie pojedzie do szpitala wlepić mandatu ledwo żywemu kierowcy.

 

W takich sprawach trochę nie bardzo wiadomo o co z tym prawem chodzi. Kiedyś na Krakowskim, jak Lubiak miał wypadek Clijówką, z niestety tragicznym skutkiem dla pilota, również postawiono mu zarzut nie zachowania należytej ostrożności, czy coś w tym stylu i zdarzenie miało finał w sądzie! A wypadek miał miejsce na odcinku specjalnym eliminacji rajdowych mistrzostw Polski! Potem sprawa jakoś ucichła, więc nie wiem jak się prawnie skończyła, ale sam taki zarzut odnoście kierowcy na oesie jest trochę idiotyczny…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takich sprawach trochę nie bardzo wiadomo o co z tym prawem chodzi. Kiedyś na Krakowskim, jak Lubiak miał wypadek Clijówką, z niestety tragicznym skutkiem dla pilota, również postawiono mu zarzut nie zachowania należytej ostrożności, czy coś w tym stylu i zdarzenie miało finał w sądzie! A wypadek miał miejsce na odcinku specjalnym eliminacji rajdowych mistrzostw Polski! Potem sprawa jakoś ucichła, więc nie wiem jak się prawnie skończyła, ale sam taki zarzut odnoście kierowcy na oesie jest trochę idiotyczny…

 

Tak też było. Z tego co pamiętam to nawet dość spora grupa kierowców pisała petycję do sądu z wytłumaczeniem na czym polegają rajdy itd. bo policja sie dopatrzyła w jakichś przepisach że odcinek powinien być przejechany z prędkością 60 km/h - ogólnie wtedy było straszne z tym zamieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...