Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Do Dyrekcji

 

Jak wygląda specyfikacja Levorga na EU/PL, wyposażenie, specyfikacja silnika.

A konkretnie, czy opcja modelowa GT i GTS będą miały eyesight.

Silnik zostaje 170bhp/250nm, czy jest jakoś inaczej.

 

Rozmawiałem mailowo z przedstawicielem Subaru, ale tych rzeczy nie wiedział.

 

Poza tym, to jest śmieszne, że jako firma ukrywacie się z danymi na podstawie, których część osób naprawdę by chciała kupić samochód.... ;)

 

To nie Bentley Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, albo jest produkt z pełną informacją co do warunków sprzedaży i tego co dany produkt oferuje albo nie.

 

Informacje typu poprosimy 10k zaliczki za nie wiemy co jest dla mnie osobiście niepoważne.

Więcej informacji dostajemy kupując dziurę u dewelopera.

 

Za stary poza tym jestem, żeby kupować auto bez jazdy testowej, więc i tak spokojnie poczekam.

Edytowane przez Mac Blach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne, albo jest produkt z pełną informacją co do warunków sprzedaży i tego co dany produkt oferuje albo nie.

 

Informacje typu poprosimy 10k zaliczki za nie wiemy co jest dla mnie osobiście niepoważne.

Więcej informacji dostajemy kupując dziurę u dewelopera.

 

Za stary poza tym jestem, żeby kupować auto bez jazdy testowej, więc i tak spokojnie poczekam.

masz telefon, dzwoń i ciesz się z przywilejów forumowiczów, że masz możliwość zamówienia wcześniej niż inni

dla następnych może już zabraknąć :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japonii levorg ma takie materialy promocyjne:

https://picasaweb.google.com/fijipg/Levorg?authkey=Gv1sRgCLjmkqymv7H0swE

Zwroccie uwage na bogactwo akcesoriow i mozliwosci personalizacji.

10000 jenow to nieco mniej niz 80 euro, czyli np rozporka przednia STI kosztuje okolo 280 euro.

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę lubię to. Tak samo kupowaliśmy FXT: nic oficjalnie nie było wiadomo, a auto już zamówione. No i zakup trafiony.

Patrząc na stronę subaru.jp to Levorg prezentuje sie interesująco. My poczekamy - mamy czas - na wersje 2.0 DIT bo przyzwyczailiśmy się i nie moglibyśmy żyć bez auta, które pali mniej niż 10 litrów na setkę ;D

W Japonii levorg ma takie materialy promocyjne:https://picasaweb.google.com/fijipg/Levorg?authkey=Gv1sRgCLjmkqymv7H0swEZwroccie uwage na bogactwo akcesoriow i mozliwosci personalizacji.10000 jenow to nieco mniej niz 80 euro, czyli np rozporka przednia STI kosztuje okolo 280 euro.

Japonia to rynek rodzimy i trochę inaczej podchodzi się tam do spraw modyfikacji auta: nie jest to aż taka undergroundowa sprawa jak u nas. Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A więc jednak jest hasło,"Raju"     Panie Andrzeju,to może Pan puści jakąś farbkę odnośnie co i jak...silniki,wyposażenie i takie tam nieważności

 

Chwilowo dwie wersje wyposażenia te droższe 1.6 GT-S (wersja tańsza GT chwilowo niedostępna) Odbiór wrzesień/pażdziernik .Koła 18" :) Pierwsze zamówienia- cena gwarantowana !!  (spodziewałem się wyższej. :) ).

Szczegoły Raju...

 

 

 

Niech zabraknie, trudno.

 

 trudno...  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc jednak jest hasło,"Raju"     Panie Andrzeju,to może Pan puści jakąś farbkę odnośnie co i jak...silniki,wyposażenie i takie tam nieważności

 

Chwilowo dwie wersje wyposażenia te droższe 1.6 GT-S (wersja tańsza GT chwilowo niedostępna) Odbiór wrzesień/pażdziernik .Koła 18" :) Pierwsze zamówienia- cena gwarantowana !!  (spodziewałem się wyższej. :) ).

Szczegoły Raju...

 

 

To już coś;)

 

a ceny? :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy film o eyesight 3:

 

W salonie dostalem zabawke: samochodzik w ksztalcie levorga (niestety made in china) z czujnikiem zblizeniowym. Moze jechac prosto albo skrecac, gdy wykryje z przodu przeszkode zatrzymuje sie. Fajny sposob na promocje samochodu i rozwiazania bezpieczenstwa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś miesiąc temu zamawiałem obk, pierwsze egzemplarze były już dostępne w Polsce, a dealerzy nie mieli dokładnej specyfikacji. Ludzie w 2 salonach w których byłem dzwonili po zaprzyjaźnionych salonach i prosili kolegów żeby zajrzeli do swojego auta czy jest to czy tamto. Na stronie SIP specyfikacja była sukcesywnie uzupełniana, chyba na zasadzie: jak znajdziemy to dopiszemy. To naprawdę mało profesjonalne, i u mnie przynajmniej spory niesmak pozostał, jak to możliwe że importer aż tak niepoważnie podchodzi do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...