Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam 3-letni HTC One X+ z Androidem 4.2.2 - bez problemu wszystko przez Bluetooth zadziałało, pobrał mi książkę telefoniczną, maile, smsy. Dodatkowo gra przez BT wszystko z telefonu, łącznie z Tidalem, czy Deezerem. Starlinka jeszcze nie próbowałem, ani Mirrolinka, ale odnośnie połączenia z telefonem jest to zbędne, bo wszystko działa pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 3-letni HTC One X+ z Androidem 4.2.2 - bez problemu wszystko przez Bluetooth zadziałało, pobrał mi książkę telefoniczną, maile, smsy. Dodatkowo gra przez BT wszystko z telefonu, łącznie 

 

Chyba ze ktoś chce mieć dostęp do nawigacji z telefonu, wtedy mirrorlink się przyda. Tak jak już koledzy napisali trzeba zacząć od aktualizacji softu audio w samochodzie (o ile nie jest aktualny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dołączyłem do Klubu Levorg Pure Red! 

 

mstar - specjalne pozdrowienia dla Ciebie :-)

 

Nie chciałbym dublować wątków, więc prosiłbym o Wasze odpowiedzi tutaj:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/89687-levorg-problem-z-odtwarzaniem-ipoda-przez-usb/

 

Sprawa dotyczy problemów z odtwarzaniem iPoda po podłączeniu do radia w wersji bez navi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moją ingorancję... nie śledzę wątku na bierząco. Jest już 2.0GTS dostępny w Europie? Czy na wieki już zostanie w JDM?

Gdyby 2,0 pojawiło się w EU, to i bez śledzenia tego wątku byś o tym wiedział :P

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już 2.0GTS dostępny w Europie? Czy na wieki już zostanie w JDM?

 

Egoistyczne ***** jedne   (w miejsce gwiazdek proszę wstawić przekleństwo, jakie najbardziej lubisz :D )

:evil2:      :czerwona:

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie żadne Haldex’y czy dołączanie osi. Rodzinne kombi Subaru cały czas, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, „odpycha się” wszystkimi czterema nogami. Inżynierowie wyszli z założenia, że nawet jeśli dołączany napęd załączy się w ciągu kilku milisekund, to ta abstrakcyjnie mała jednostka czasu może zaważyć o bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów. Więc żeby nie kusić losu - cztery „buty” i schluss."

 


 

to jaki napęd jest w Levorg-u 1.6 ?  ;)

 

taki żarcik, bardziej poważnie to doposażenie Levorg-a o Eye Sight świetna sprawa, finalne ładny kompakt kombi z mocno kompletnym wyposażeniem do codziennej jazdy 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...