Skocz do zawartości

Życzenia imieninowe dla PeteraR :D


Justuska

Rekomendowane odpowiedzi

dziś są imieniny Piotra:)

 

życzę wszystkim Piotrom

spełnienia wszystkich marzeń,

a przede wszystkimch tym,

którzy jeżdżą w...yyy...Subarze? :D

 

nie za bardzo sie rozpisałam ale według mnie jak sie komuś życzy spełnienia marzeń to już w tym sie wszystko mieści,bo ktoś może mieć marzenie żey być zdrowym, szczęśliwym, może sobie życzyć dużo miłości :mrgreen: no, to by było na tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach koles wyglada jak pedal a z tymi czerwonymi lakierkami jak rasowy pedal a z tym swinskim blondem na glowie jak krol pedalow

 

Kobieta jest calkiem "sympatyczna"

 

Ps. Mam nadzieje, ze ta mala dziewczynka to nie jego corka :lol:

 

 

Milek koles moze Ci sie nie podobac, moze wygladac jak chce i wyglada. Mi sie tez to nie podoba, ale pamietam jak kiedys pietnowali mnie za noszenie irokeza, bialych lub niebieskich wlosow. Teraz Ty robisz to samo........ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Milek przebiles Przemqa, rzeczony PeterR jest forumowiczem i czyta forum, ale to nie jest istotne, jak sie kogos po wygladzie, ew. guscie muzycznym tak okresla...

 

Ps. Widze ze tu fun club PereraR sie powoli robi, dwi nowe dziewczyny na forum z czego 100% postow dotyczy jednej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ja na to poradze......

Byla to z mojej strony specjalna zlosliwosc, co to w ogole za temat???? Rozumiem, zeby byl to ktos ze "starych wyjadaczy"..... a tu pierwszy raz slysze o niejakim PeterzeR, jakas nastolatka zaklada temat na forum Subaru (dobrze, ze chociaz w OT) o imieninach........ co to ma byc, kolko wzajemnej adoracji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ja na to poradze......

Byla to z mojej strony specjalna zlosliwosc, co to w ogole za temat???? Rozumiem, zeby byl to ktos ze "starych wyjadaczy"..... a tu pierwszy raz slysze o niejakim PeterzeR, jakas nastolatka zaklada temat na forum Subaru (dobrze, ze chociaz w OT) o imieninach........ co to ma byc, kolko wzajemnej adoracji???

 

po to jest OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Mam:)

Jutro zrobię zdjęcia.

Niestety, nie dostałem specyfikacji....:) Ale będę się domagał.

Z zewnątrz praktycznie się nie różni, ma odblaskowe nalepki SPRT, no i wystaje wydech Prodrive. Część modyfikacji widać pod spodem.

Na pierwszy rzut ucha słychać sprzęgło, które wyje, chrzęści i sapie.... W ogóle auto wydaje z siebie masę niesamowitych dźwięków. Miodzio:)

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, teraz to dopiero zobaczyłem.... Ale wstyd:)

Justuska i ewentualne inne osoby, które śledzą mnie w sieci - ja tu jestem jako FORUMOWICZ PeterR, a nie.... i proszę mi nie robić wsi:)

Przepraszam wszystkich za zamieszanie.

A przy okazji wszystkim Piotrom i Pawłom spóźnione życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat Piotra i Pawla to po pierwsze wszystkiego najlepszego:

1. patronom miasta Poznania

2. Piotrowi i Pawłowi Woś... wlascicielom sieci marketow Piotr i Pawel dzieki ktorym mialem zaopatrzenie dostarczane do domu - kiedy mialem zlamana noge.

3. Piotrom i Pawlom na forum :)

A teraz tematy mniej przyjemne. Zazwyczaj sie nie wpieprzam w dyskusje na poziomie magla - ale teraz mnie wena naszla. Milek - nie wiem kim jest PeterR - z rozmowy wnioskuje, ze jest kompozytorem - nie wiem jakiej - dobrej - zlej - heavy metalowej - hip hopowej czy tez moze discopolowej muzyki. MTV- czyli Mnie To Vali - dla mnie czlowiek jest po prostu forumowiczem i uzytkownikiem Subaru- ale widze, ze ostatnio prowokacje i zlosliwosci staja sie tu cnota i polegaja na wyciaganiu argumentow typu "a ten koles ma krzywy nos, temu z ryja capi, a tamten ma malo wlosow a tamten ma na koncie mniej niz 500.000 PLN". Rozumiem, ze walac takie teksty ma sie swiadomosc wlasnej doskonalosci i szczelnego odbytu. Ostatnio z duzym zdziwieniem - od jednego z uczestnikow imprezy przed zlotem - w Debrzynie - dowiedzialem sie, ze 2 innych uczestnikow tejze imprezy chcialo mi naklasc po ryju. Dlaczego? "Bo tak!!". Bo moze bylem od nich wyzszy, byc moze mialem kompletne uzebienie, a byc moze nie pasowalem im do swiatopogladu. ciekawe? acz podobne... tyle, ze tutaj sie szczeka na odleglosc zza monitora. Sorry Panowie Szlachta - jesli macie cos do siebie to zalatwcie to jak mezczyzni - a nie jak ujadajace przez plot Burki.

I tyle. Howgh

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex1 wszystko ok, tylko napisales "jesli Panowie macie cos do siebie", a ja tu widze nie do siebie a do kogos, bo od strony PeteraR nie widzialem najmniejszej prowokacji. Co mnie dziwi to, ze juz dwoch forumowiczow za jakis tekst ponizej poziomu otarlo sie o bana (guma i jeszcze ktos, nicka nie pamietam, ale cos z Buffym bylo). A tu nagle pojawia sie taki tekst w strone forumowicza i jakos dziwnie spokojnie, dlaczego? Podejrzewam jak by Milek napisal ten tekst w strone hmm kogos wszystkim znanego na forum, mogla by byc inna reakcja.

 

Ps. Jestem juz troche zamroczony pifkiem, wiec moge chrzanic troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, nie guluj sie tak

Na forum siedza rozne osobowosci i nie kazdy jest milutki az do bolu. Dlaczego tak napisalem mysle, ze wyjasnilem i nie chce sie powtarzac. Sadzilem, ze reakcja PeteraR bedzie inna.... a tu "lipa". Na dzien dzisiejszy moge powiedziec - koles ma klase ale na prawde malo mnie obchodzi czy forumowicz gra na pompce trabce czy organach, czy jest menelem czy lekarzem. Tutaj kazdy jest rowny.

Pierwszy raz slysze nick PeterR, potem zagladam w profil - patrze 0.07 posta dziennie i jakies malolaty zakladaja temat jakby kolega byl tutaj conajmniej moderatorem. Juz i tak zedytowalem wczoraj swoj post no a ze smrod poszedl dalej....... takie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...