Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, gumas_72 napisał:

Powiem tylko jedno, ktoś kto nie robił piwota na betonowym boisku z obręczą bez siatki, nie próbował wsadu z pomocą skrzynki po pomidorach i nie dyskutował nad wyższością Jordana nad Bryant-em ten nie ogarnie:unsure:

Nie trzeba wykonywać tych czynności by docenić dorobek sportowy danej osoby , a tego sportowca był  naprawdę wielki bo miał niesamowity talent dzięki któremu nie jeden raz wygrywał sam mecze zdobywając nawet 80 punktów w meczu. Zapisał się w historii NBA jako legenda. Szkoda że zginął w taki głupi sposób ale jeszcze bardziej szkoda jego córki, która miała całe życie przed sobą. A czy nam jest oceniać, którego sportowca możemy opłakiwać tu a którego nie  (np  Janusza Kuliga opłakiwało całe forum)  zostawię bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ipsx82 napisał:

Szkoda że zginął w taki głupi sposób ale jeszcze bardziej szkoda jego córki, która miała całe życie przed sobą.

Na myśl mi przyszedł od razu Colin z synem... Wielka szkoda obu światowej klasy sportowców. Jeden oczarował świat rajdów, drugi świat koszykówki. 

 

Niestety, każdy kiedyś opuści ten świat, trzeba dalej żyć, ale o zmarłych też nie wolno zapominać. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, 

wczoraj pierwszy raz od bardzo dawna złamałem dobrą forumową i regulaminową zasadę "piłeś-nie pisz". 

Mój wpis był bardzo niestosowny i w pełni zdaję sobie sprawę, że uraził bardzo wiele osób. 

W związku z tych chciałem PRZEPROSIĆ wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte moimi słowami. 

Nie mam nic na swoją obronę i jest mi niezwykle przykro, że dałem takiej plamy.  Tak jak pisałem - nie zamierzam się bronić - bo fakt jest faktem i nie można go w żaden sposób usprawiedliwiać. 

 

Czysto informacyjnie - w tym czasie oglądałem program dokumentalny o Afryce, walkach o władzę i wykorzystywaniu dzieci w wojnach i ich tragicznym losie, o którym nikt głośno nie mówi. To był ten element, który mnie niestety nakręcił do popełnienia tego postu.

 

Jeszcze raz szczere i prawdziwe PRZEPRASZAM!

  • Super! 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy set pokazał przewage mentalna jaka jeszcze obecnie ma Djok nad cała reszta poza nadalem i Fedem. 

Drugiego faktycznie WYGRAŁ Thiem.

W trzecim z kolei to Djoka nie było mentalnie i fizycznie, ale to co sie pozniej wydarzylo, w 4 i 5  to jest mniej wiecej roznica jaka jeszcze jest miedzy chlopakami.

Piaty set leciał, gem za gemem, ale było wiadomo, ze jak przyjdzie co do czego to Djok bedzie z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Gratulacje!

 

Nam został PP i walka o trzecie/czwarte miejsce w lidze. W pesymistycznym wariancie przegrywamy PP i zajmujemy 4-te, za Wami, Amiką i WKS.

 

PS dla mnie pierwsza bramka z minimalnego spalonego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Walec bawarskim przejechał się po wielkiej Barcelonie, no właśnie czy jeszcze wielkiej po wczorajszej klęsce?? 

 

Chyba nadchodzi kres pewnej epoki w Barcelonie, a Bayern w takiej formie może wygrać Ligę Mistrzów. I jeszcze Lewandowski dołoży króla strzelcow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...