Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

skiba STI jest szefem wszystkich szefów, pisać do niego !

To prawda, ale przez nawał pytań nie zawsze mam czas na odpisywanie :twisted:

 

No chłopaki.....Jak się Krzysiu Jarzyna ze Szczecina dowie....... 8) - przetrzepie Wam wydechy....

 

kasia_12000 - oj szacun kobieto - większość kobiet jakie znam wychowało się chyba w galeriach handlowych i lezą tam jak.... :evil:

 

I oczywiście witam Was świeżych serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ziembol" nie wrzuca na luz i dlatego oszczędza benzynę ;p

tak serio, to przecież nie po to tu piszemy, żeby się kłócić o jakieś pierdółki, proponuję więcej dystansu jak ma pawelszuszu, mam rację ?:DRozrabiara też jest fajna, trzeba ją wyczuć ;p

 

Pozdrawiam wszystkich!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara też jest fajna, trzeba ją wyczuć ;p

 

Ahahaha , przecież ja się myję . :twisted::mrgreen:

Dzięki za reklamę. :mrgreen:

 

troche to dziecinne co robicie ale ok skoro dobrze sie bawicie bawcie sie dalej!

 

Bo my tutaj wszyscy jesteśmy dużymi dziećmi z nieco droższymi zabawkami . :roll:

 

Witajcie ładnie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Haloo...Słyszy mnie??To ja mówie...Kuba.Kuba z mazur :D Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar zakupić Forestera 125koni 1 generacji w manualu, do latania po naszej pięknej krainie tysiąca jezior i lasów.Mam nadzieję,że uda się znaleźć dobry egzemplarz na wiele lat.Pozdrawiam"

 

 

I stało się,Forek stoi pod domem(a nawet jeździ).Po ok pół rocznych poszukiwaniach :? ...Tak więc witam wszystkich jeszcze raz już jako oficjalny posiadacz.W innym dziale opiszę swoje wrażenia na temat poszukiwań oraz odczucia po zakupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Haloo...Słyszy mnie??To ja mówie...Kuba.Kuba z mazur :D Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar zakupić Forestera 125koni 1 generacji w manualu, do latania po naszej pięknej krainie tysiąca jezior i lasów.Mam nadzieję,że uda się znaleźć dobry egzemplarz na wiele lat.Pozdrawiam"

 

 

I stało się,Forek stoi pod domem(a nawet jeździ).Po ok pół rocznych poszukiwaniach :? ...Tak więc witam wszystkich jeszcze raz już jako oficjalny posiadacz.W innym dziale opiszę swoje wrażenia na temat poszukiwań oraz odczucia po zakupie :D

 

Gratulacje :D

Nie szukałeś wcale aż tak długo :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...