Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Smuci mnie bardzo, że tylko "rozmowy alkoholowe" (ile i czego oraz w jakim gatunku może ktoś wypić lub nie) nakręcają interakcję międzyosobową Polaków - następuje wówczas długa seria bardzo "dowcipnych", lotnych, elokwentnych i błyskotliwych postów. Uwierzcie mi, że w tej gorszej zachodniej części Europy takie "alkoholowe rozmowy" raczej żenują niż bawią rozmówcę/forumowicza. Wiem, że zaraz mi się od Was dostanie - trudno. Na forum każdy może przedstawić swój punkt widzenia a mój jest właśnie taki - moim zdaniem alkohol (zwłaszcza wśród kierowców piszących na forum takim jak to) nie powinien być w ogóle jakimkolwiek tematem. No chyba że się mylę. A teraz czekam na riposty (jeśli mogę tylko prosić to Rozrabiara niech sobie odpuści bo jej "błyskotliwe" i oczywiste do przewidzenia komentarze mogę sobie bez trudu wyobrazić i napiszę je sobie sam lub poproszę o to dowolną fryzjerkę lub stałą czytelniczkę "Na żywo" lub "Teletygodnia".) Zatem - s'il vous plaît.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno, zmień może forum jeśli tu Ci jest źle, co?

 

Świeżynki witajcie 8)

 

Przeczytaj może mój post raz jeszcze bo widzę że go nie zrozumiałeś albo lepiej poproś Rozrabiarę aby pomogła ci go zrozumieć. Widzę, że tylko rozmowy na poziomie dziecinno-gówniarsko-alkoholowym potrafią Cię rozkręcić - zatem jeśli Tobie nie pasuje że na forum ktoś ma inne zdanie niż Ty to zmień forum. Polecam Ci też abyś oprócz forum poczytał trochę takiej bardzo archaicznej rzeczy kiedyś zwanej "książką" (wpisz to hasło w Wikipedii a raz dwa zrozumiesz co to słowo znaczy). Paweluszu - powodzenia (a może nie ?) !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przed chwilą się zarejestrowałem. Przymierzam się do zakupu foresterka/outbacka w przyszłym roku, więc pomyślałem, że najpierw warto co nieco poczytać. Poza tym gdzie kupię najlepszy egzemplarz jeśli nie u użytkownika forum subaru ;)

Tak więc witam i zaczynam wsiąkać :)

Obecnie jeżdżę starym a4 quattro i o ile cztery łapy mi pasują o tyle kapryśność audi już mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przed chwilą się zarejestrowałem. Przymierzam się do zakupu foresterka/outbacka w przyszłym roku, więc pomyślałem, że najpierw warto co nieco poczytać. Poza tym gdzie kupię najlepszy egzemplarz jeśli nie u użytkownika forum subaru ;)

Tak więc witam i zaczynam wsiąkać :)

Obecnie jeżdżę starym a4 quattro i o ile cztery łapy mi pasują o tyle kapryśność audi już mniej :/

 

Witaj nick.

Powodzenia w poszukiwaniach. Podejmujesz baaaardzo słuszną decyzję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...