Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Bruno, zmień może forum jeśli tu Ci jest źle, co?

 

Świeżynki witajcie 8)

 

Przeczytaj może mój post raz jeszcze bo widzę że go nie zrozumiałeś albo lepiej poproś Rozrabiarę aby pomogła ci go zrozumieć. Widzę, że tylko rozmowy na poziomie dziecinno-gówniarsko-alkoholowym potrafią Cię rozkręcić - zatem jeśli Tobie nie pasuje że na forum ktoś ma inne zdanie niż Ty to zmień forum. Polecam Ci też abyś oprócz forum poczytał trochę takiej bardzo archaicznej rzeczy kiedyś zwanej "książką" (wpisz to hasło w Wikipedii a raz dwa zrozumiesz co to słowo znaczy). Paweluszu - powodzenia (a może nie ?) !!!!!!

Bruno, kolego nie unoś się tak. Nikt nie próbuje Cię atakować, Rozrabiara nie pije a pawelszuszu czyta :D

Dostałeś propozycję tylko, ale korzystać nie musisz. Ja jestem zarejestrowany na forach mercedesa i bmw i rzeczywiście atmosfera tam panująca jest duuuuużo inna. Musisz się przyzwyczaić do niektórych wątków z offtopa, bądź zaglądać do tych, w których nie ma pitolenia o niczym, czy alkoholu a zapewniam Cię, że takie są :wink:

 

Witam nówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno, szanuje Cie za Twoje zdanie i trzeba byc tolerancyjny jak w jedna strone jak i w druga. Wiec nie ma co jechac na kogos kto lubi pogadac o alko tak samo nie ma co na Ciebie napiepszac za inne zdanie niz wiekszosc. Wiec pozdrowki i bez spinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne koguty ;) troszkę uśmiechu w ten szaro-bury poranek - i bez niepotrzebnej napinki i przepychanek proszę :)

Bruno, The Forum ma swoją specyfikę, o której piszemy w Regulaminie :arrow: 1. Ze względu na specyficzny charakter i tradycje Forum wejście następuje na własną odpowiedzialność i własne ryzyko. Zanim zaczniesz pisać – poczytaj i poczuj atmosferę. ;)

Faktycznie jednym z elementów jest nasz "wirtualny bar" -ale chyba lepiej, że przyciąga wtedy Forum, a nie kółko kierownicy :)

 

Witam wszystkie świeżynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jednym z elementów jest nasz "wirtualny bar"
cos sie tam nie pokazujesz...

 

chociaz... w sumie pod stoliki nie zagladam

hehehhehe

:lol::lol:

 

 

eh sasza :mrgreen:

 

 

Widzisz.. pawelszuszu, u mnie dzis soboty nie ma..

ja wlasnie kombinejszyn co by tu i gdzie wychlać :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie tam nie pokazujesz... :twisted:

 

chociaz... w sumie pod stoliki nie zagladam :? :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zapas czeskiego piwka w lodówce się skończył, to jakoś nie było z czym się pchać ;)

ale niedługo pojadę do Bratniego Narodu Czeskiego, zasilić ich PKB i wtedy nie omieszkam zajrzeć do baru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Od kilku dni czytam to forum i nadszedł czas żeby się przywitać.

Na imię mam Konrad i jestem z Katowic.

Kilka dni temu stałem się właścicielem turbodziada w kombiaku z 93 roku. Auto miało przekręconą panewę ale już wymieniłem silnik na GT-kowy z dmuchawą TD04 - turbo takie, bo auto kupiłem dla żony więc zależy mi, żeby wstawało od niskich obrotów.

Przy okazji polecam firmę JAPAN KOREA AUTO z Krakowa, którą polecił mi znajomy. Przywożą silniki z Japonii i EJ20T sprzedają po 1850zł kompletne z kolektorami, turbiną, sprzęgłem. Można sobie wybrać, ja miałem do wyboru z 10ciu sztuk.

W dziadku będę musiał się przede wszystkim zająć blachą ponieważ gnije na potęgę.

Przy okazji jeśli ktoś ma do sprzedania el. Blacharskie do dziada to proszę o sygnał. Interesuje mnie głównie lewa strona, błotnik, drzwi, ew kawałek tylnego błotnika z nadkolem.

 

Jestem ciemny na razie jeśli chodzi o subaraki ale mam nadzieję że to się szybko zmieni.

Oprócz dziada mam jeszcze takie auto

Ale to do zupełnie innych zadań jest :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji polecam firmę JAPAN KOREA AUTO z Krakowa, którą polecił mi znajomy. Przywożą silniki z Japonii i EJ20T sprzedają po 1850zł kompletne z kolektorami, turbiną, sprzęgłem. Można sobie wybrać, ja miałem do wyboru z 10ciu sztuk.

 

Jestem ciemny na razie jeśli chodzi o subaraki ale mam nadzieję że to się szybko zmieni.

Lepiej dla Ciebie żeby tak, albo bedzie Cie to duuuużo kosztować :wink: :mrgreen:

Welcome viperski i inni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :)

witam wszystkich ,jestem nowy na forum i bardzo zielony ,własnie zakupiłem SUBARU FORESTERA 2006 2.0 137HP I TYLE O NIM WIEM chciałbym z kimś życzliwym porozmawiać na temat tego samochodu ,od razu z góry przestrzegam że jestem" totalna zieleń"

 

-- N paź 07, 2012 12:17 pm --

 

takie pierwsze pytanie które mi się ciśnie na twarz od czego zacząć ?

 

-- N paź 07, 2012 12:21 pm --

 

nie wiem jaki mam model silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonka no wiem :mrgreen:

 

-- N paź 07, 2012 12:38 pm --

 

jeszcze raz :oops: kupiłem moje wymarzone auto czyli FORESTERA ,mieszkam w norwegi gdzie jest zagłębie forków ale ni czorta się na nim nie znam no nic kompletnie

 

-- N paź 07, 2012 12:40 pm --

 

tak tak zbita będzie ze mnie co niemiara ale jakoś to łykne hahaha

 

-- N paź 07, 2012 12:44 pm --

 

2.0 137hp tak norwegi napisali na kartce za szybom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...