Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Rozsądnym byłoby wybarać sie np do diagnosty.. Najlepiej jakiegos znajomego, wtedy jest mozliwosc troszke lepiej posprawdzac pewne rzeczy i wymienic czesci eksplotatacyjne które tego wymagaja :wink: Przyda sie napewno wiekszy przeglad silnika :wink:

 

-- N paź 07, 2012 12:56 pm --

 

Napewno dobrze trafiłes bo chłopaki takie jak leon, i ADK90, podpowiedzą jak z głową podejsć do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum to jest to

 

-- N paź 07, 2012 1:02 pm --

 

z płynami zaatakuje jak tylko go odbiore z salonu

mają w ramach zakupu zrobić amorki tył no a reszta przedemną

 

-- N paź 07, 2012 1:07 pm --

 

takie pytania w sumie proste na poczatek jakie paliwo lać ,jaki olej zalać do silnika ,no i gdzie szukać tego typu silnika " MY nie wie nic no aż mnie to wkurza ,w norwegi jest bardzo ubogo napisane jak sprzedaja samochód co do czego

 

-- N paź 07, 2012 1:11 pm --

 

co znaczy np.MY06 ?

 

-- N paź 07, 2012 1:15 pm --

 

2.0 N/A MT MY97 2.0 N/A AT MY97 2.0 N/A MT MY00 2.0 N/A AT MY00 2.0 N/A MT MY01 2.0 N/A AT MY01 2.0 N/A MT MY03 2.0 N/A AT MY03 2.0 N/A MT MY05 2.0 N/A AT MY05 2.0 N/A MT MY06 2.0 N/A AT MY06 2.0 N/A MT MY09 2.0 N/A AT MY09 który jest mój podpowiedzcie mi proszę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tutaj koledzy prosza o pomoc to ja też chciałbym sie wtrącić :wink: Bede bardzo wdzieczny jesli ktos podrzuci mi jakies namiary na dobrego mechanika od subaru. Ja jestem z okolic Nowego Sacza wiec zeby nie było strasznie daleko. Szykuje sie duza robota.. :cry: a mianowicie przełozenie gratów do nowego nadwozia.. :cry: Namiary ewentualnie na priw. Z góry dziekuje :mrgreen: I pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek00781, w Nowym Saczy masz "Boga" Subarynek carfit'a. Wiekszosc samochodów z forum jest u niego serwisowana.

 

bigskala, np MY06 to rok produkcji subaru

N/A samochod wolnossacy

MT czyli manualna skrzynia biegow

AT czyli automatyczna skrzynia.

A po reszte skrotow zerknij tutaj http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=155019&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów! :)

Właśnie stałem się posiadaczem Outbacka H6 MY04 co w dużej mierze jest zasługą tego forum. Najbliższe miesiące wykażą czy będę Wam wdzięczny czy wręcz przeciwnie :P Na chwilę obecną jestem dobrej myśli :D

Pozdrowiena z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałem się posiadaczem Outbacka H6 MY04 co w dużej mierze jest zasługą tego forum. Najbliższe miesiące wykażą czy będę Wam wdzięczny czy wręcz przeciwnie :P Na chwilę obecną jestem dobrej myśli :D

 

jako, że u nas nie praktykuje sie zlizywania bitej śmietany z kolan, możesz teraz wszystkim postawić po flaszcze tego czego piją... w ramach wdzięczności... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym - póki co :D - posiadaczem Outbacka diesel. taki wybór także dzięki temu forum. Dzięki za zamieszczone informacje, które doprowadziły do takiego wyboru.

 

 

no to j.w. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Więc stawiam wszystkim, co co piją...Na zdrowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów! :)

Właśnie stałem się posiadaczem Outbacka H6 MY04 co w dużej mierze jest zasługą tego forum. Najbliższe miesiące wykażą czy będę Wam wdzięczny czy wręcz przeciwnie :P Na chwilę obecną jestem dobrej myśli :D

Pozdrowiena z Krakowa.

 

Gratulacje!!! :mrgreen:

Autko zacne :D

Silnik mega..

 

Myślę że się nie zawiedziesz!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 N/A AT MY06 czyli mam tego! witam i dzięki za podpowiedzi ,w Polsce mieszkam w okolicach Zamościa na św.się wybieram ,są tam jakieś serwisy godne polecenia ,chciałbym żeby ktoś fachowo i zimnym okiem spojrzał na mojego leśnika kochanego :D ADK90 dzięki wielkie ,czytam czytam i dowiaduje się więcej i więcej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...