Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od niecałego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forestera 2011 SH. Wszystko było ładnie pięknie dopóki nie wysiadły świece żarowe i oddałem samochód do ASO w Bydgoszczy (taki duży Multisalon). Wysoce wykwalifikowani mechanicy oczywiście ukręcili dwie świece, ale rozumiem zdarza się, ten typ tak ma... Natomiast nie rozumiem dlaczego konsultant serwisu przez przeszło tydzień, przy codziennym dzwonieniu po kilka razy, nie odbiera telefonu ani nie oddzwania. Samochód stał w serwisie przeszło MIESIĄC i czekał chyba, aż się sam naprawi. Wszelkie próby kontaktu w celu ustalenia co robimy dalej nie były możliwe, gdyż nie dało się z nikim z "Serwisu" skontaktować. Dopiero gdy zleciłem kontakt pełnomocnikowi "Szanownym Państwu" przypomniało się o moim samochodzie. Kolejny tydzień trwały "próby" wyciągnięcia tych świec. Na sam koniec zmagań stwierdzono, co było zaznaczane od samego początku, że konieczny będzie demontaż głowic. Po wycenie (1/4 wartości samochodu), która o dziwo pojawiła się w błyskawicznym tempie, stwierdziłem, że podziękuję za obsługę i zabrałem samochód do specjalisty od wyciągania urwanych świec. Najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym samochód z wymienionymi świecami będzie do odbioru.

 

Zdecydowanie odradzam korzystania z Serwisu wyżej wymienionego salonu, no chyba, że samochód służy komuś tylko do stania na podjeździe, a nie do jeżdżenia na codzień. Nie mówiąc już o traktowaniu klienta, który przyjeżdża używanym samochodem do serwisu, jako osoby drugiej kategorii.

 

Mam nadzieje, że po naprawie będę zadowolony z auta jak do tej pory. Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Outbacka MY'08 z padniętym aktualnie i wyjętym z auta dieslem.

Będę starał się wybrnąć jakoś z tej sytuacji ratując przy tym auto w całkiem przyzwoitym (poza silnikiem) stanie.

 

Mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego z forum, jak i do niego coś wniosę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, obecnie jestem posiadaczem Forestera SF wolnossący z 2000 r., który utwierdził mnie w przekonaniu, że 19 letnie auto daje ponadprzeciętną radość z jazdy w każdych warunkach drogowych i wielu sytuacjach poza asfaltem. Skutkiem powyższego jest planowany obecnie zakup Forestera SG :)

 

Jeszcze raz serdecznie Wszystkich witam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, 

planowałem założyć konto wcześniej, ale cały czas to odkładem na później. Jednak dzisiaj przytrafiło mi się coś ( w trakcie jazdy samochodem), co mocno zdopingowało mnie do tego kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎02‎.‎02‎.‎2019 o 19:14, Moon napisał:

Witam serdecznie wszystkich, 

planowałem założyć konto wcześniej, ale cały czas to odkładem na później. Jednak dzisiaj przytrafiło mi się coś ( w trakcie jazdy samochodem), co mocno zdopingowało mnie do tego kroku. 

a co się stało, jeżeli wolno zapytać?  :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Pomimo kilkuletniego użytkowania wolnossącego Lanosa  nie miałem dotychczas weny do aktywnego uczestnictwa w życiu forum, ale po przesiadce do WRXa (też Lanosa zresztą) motywacja moja wzrosła i zamierzam się pod każdym względem bardziej angażować:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...