Jump to content

beroceka

Nowy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Zapomniałem dodać istotnego szczegółu - chodzi o sedana, dlatego nie mogę wykorzystać rozwiązań z wersji europejskiej, a w STI jest montowany w zderzaku. Myślę o przyczepieniu lampy pod zderzakiem, natomiast głównie zastanawiam się czy będzie problem z przerobieniem elektryki tak, żeby dało się sterować przełącznikiem przy kierownicy.
  2. Cześć, mam nadzieję, że taka archeologia nie łamie zasad forum? ;-) Postanowiłem odpowiedzieć w tym wątku, bo wydaje mi się, że mam podobny problem, tylko "odwrotny". Mam GH z USA z fabrycznymi przeciwmgielnymi z przodu i chciałbym dołożyć teraz tylne przeciwmgielne. Chcę wymienić dźwignię na europejską, bo w mojej jest tylko położenie off i przednie-on. Czy możecie podpowiedzieć co będzie potrzebne do takiej operacji poza tylną lampą i wajchą? Ew. czy możecie polecieć dobrego elektryka samochodowego w kujawsko-pomorskim albo w okolicach Poznania, bo przyznam, że jestem totalnie zielony w temacie.
  3. Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu jestem posiadaczem Imprezy GH 2.5 z USA i mam nadzieję, że na forum uda mi się znaleźć odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań ;-)
×
×
  • Create New...