Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy może nie mam subaru bo się czuje już długo związany z Lancią deltą integrale evo II, ale często grzebie przy subarkach znajomych pozatym sprzedaje w prawie całej europie części tunningowe do subaru między innymi więc jak ktoś chce jakiś body kit lub części z do sportu od subaru imprezy i nie tylko to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 8)

Witam wszystkich. Od dłuzszego czasu poczytuje forum, ale za namową WRC fana w końcu odważyłam sie dołączyć do Waszego grona forumowiczów 8)

Z niektórymi już zdążyłam sie poznać :arrow: krakowską śmietanke towarzysko-forumową (Mamusia :D )

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 8)

Witam wszystkich. Od dłuzszego czasu poczytuje forum, ale za namową WRC fana w końcu odważyłam sie dołączyć do Waszego grona forumowiczów 8)

Z niektórymi już zdążyłam sie poznać :arrow: krakowską śmietanke towarzysko-forumową (Mamusia :D )

 

Pozdrawiam :wink:

 

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów śmigam justy 1,2 90r. i jestem z niego bardzo zadowolony, tylko blacha do roboty i przednie zawieszenie

 

... o witam, wreszcie ktoś kto ma Justy (dokładnie takie jak ja chce mieć 8) ) i jest "mniej wiecej" z Krakowa 8) .... w takim razie zapraszamy na spotkanie kiełbaskowe, a cos wróble ćwirkają, że kolejne w przyszłym tygodniu będzie :D .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od razu w dobry topic trafiłeś :wink:

 

a jak wskazuje doświadczenie, nie jest to takie proste :twisted: . Także - gratulacje :mrgreen:

 

Buuu. Mnie nikt nie gratulował, a też trafiłem. Nawet żadnego tematu jeszcze nie popełniłem :cry:

 

 

Witam i pozdrawiam wszystkich nowych, których jeszcze nie witałem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...