Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Absynt kojaży mi się z naszymi wierszokletami - pewnie dlatego nigdy nie rozumiałem poezji.

Tiaaa... Ortografii też? :wink:

 

jak bym miał auto na prąd to ile bym musiał pić ?

Chłopie!!! Ty se nawet tak nie żartuj, niech Cię ręka boska broni!!!

Wtedy... to co najmniej tyle, ile elektrownia wodna... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wituś widze ze cieżkie chwile na forum samochód na prąd na forum subaru tutaj ludzi za "LPG" chcieli na stosie palić a ty o prądzie wspominasz oj oj absynt to taki dobry napój co później mozesz zobaczyć to czego inni nie widzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografii przede wszystkim!

Na szczęście wodospady mi nie straszne, bo mam Nubirę, wolną, ale własną.

 

Standardowo wszystkich straszycie moderatorami! Z tego co ja wiem to się nie mówi "najbardziej trunde" tylko najtrudniejsze, a przecież chyba nikt nie chce, żeby jakiś laik czytający o Imprezie przestraszył się i uciekł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień-do-bry. Nazywam się John i jestem alkoholikiem - abstynentem

 

A ja jezdem katolikiem - ateista.

Ty sie nic nie bój kochaniuski, abstynencja jes chorobom uleczalnom.

Bedziesz na zlocie to cie wezne w swoje rence ................. które lecza.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemo- o absyncie coś wiem, rodzaj wódki, popularny w XIXw. Obecnie zakazany, ze względu na szkodliwość i efekty uboczne -> chyba Prus i jeszcze kilku.

Nie martw się, Subaru szanuję za to że nie robią silników do traktorów (coraz więcej japońskich firm robi :( ) . Gaz też mi nie groźny. Ludzie dziwią się czemu nie mam LPG w Nubirze, a ja im się dziwie czemu chcą zwalniać i tak już wolne autko- heretycy jednym słowem.

 

Moniqa- to już wiem dlaczego jest tylu wybitnych polskich i rosyjskich matematyków :wink:

 

Waldemarze- wielu mówiło o leczeniu mnie, teraz już nic nie mówią, a ja musiałem kupić drugą łopatę :wink: . Na plejadach będę ale jeśli zostanę holikiem to Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru szanuję za to że nie robią silników do traktorów (coraz więcej japońskich firm robi :( )

 

Subaru też już ma prototyp, przewidziane wprowadzenie do sprzedaży razem a legacy w 2007 roku.

 

. Gaz też mi nie groźny. Ludzie dziwią się czemu nie mam LPG w Nubirze, a ja im się dziwie czemu chcą zwalniać i tak już wolne autko- heretycy jednym słowem.

 

Pozazdrościć jednym słowem :) Ja niestety nie mogłem sobie pozwolić na lanie tylko benzyny do baku - bo przy apetycie mojego szuwarka i pokonywanych dystansach jest to ciężki dren dla kieszeni, dlatego zagazowałem gada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam wszystkim, chcialem sie przywitac. Od jakiegos czasu zaczalem bardziej interesowac sie Subaru a dokladniej modelem Impreza WRX. Obecnie jezdze Oplem Vectra z 2001r. ale.... moze moze moze w przyszlym roku udaloby mi sie zakupic WRXa (oczywiscie jezeli bede mial taka kaske:)). Na waszym forum raczej zbyt czesto siedzial nie bede bo: 1.nie posiadam niestety auta tej marki 2.jestem juz klubowiczem innego klubu a mianowicie Vectra-Unlimited :)

Mimo wszystko mam nadzieje, ze gdy bede mial jakies pytania to szczerze udzielicie mi odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :)

 

Na waszym forum raczej zbyt czesto siedzial nie bede bo: 1.nie posiadam niestety auta tej marki 2.jestem juz klubowiczem innego klubu a mianowicie Vectra-Unlimited :)

 

ad. 1) Posiadanie auta marki Subaru nie jest obowiązkowe by uczestniczyć w forum, co więcej osoby najbardziej gadatliwe mają zupełnie inne autka albo nie mają ich wcale :)

 

ad. 2) Pozdrowienia dla innego klubu :) To nie jest "dresiarsko - kibolowe" forum gdzie wyznawców innych marek się pali na kolktorach wylotowych, tylko forum ludzi sympatyzujących mniej lub bardziej z Subaru i ceniących sobie swobodę wypowiedzi niekoniecznie na temat :)

 

Może chcesz się coś dowiedzieć o parzeniu herbaty albo samemu podzielić się własnymi doświadczeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już pierwszy mój post umieściłem nie tam gdzie trzeba ( zamist w "witamy" to w "pozdrawiamy") - cóż jak nowy to nowy.

Generalnie jako właściciel świeżego Legacy chciałem się grzecznie przywitać i zadeklarować sympatię do marki, choć moja poprzednia ( Alfa Romeo ) budzi nadal moje duże emocje. Zadeklarowałem również iż za czas jakiś może się pokuszę o kilka słów porównania Alfy 156 sportwagon 2.0 a Legacy kombi 2.0 ( o ile to kogoś będzie interesowało )

Raz jeszcze pozdrawiam

Liść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie chodzi o to "jeszcze niestety Toyota (a nie Subaru)"

co prawda Tojka sprawuje sie swietnie jak narazie żadnych poważnych ustereknei było

ale kazdy kto "zajarał" sie na nowy samochód wie jak to jest , ten juz jest za wolny, taki bez polotu, taki zwykly i codzienny- a na zmiane jeszcze trzeba poczekać niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już pierwszy mój post umieściłem nie tam gdzie trzeba ( zamist w "witamy" to w "pozdrawiamy") - cóż jak nowy to nowy.

Generalnie jako właściciel świeżego Legacy chciałem się grzecznie przywitać i zadeklarować sympatię do marki, choć moja poprzednia ( Alfa Romeo ) budzi nadal moje duże emocje. Zadeklarowałem Liść

 

w takim razie żeby było tematycznie..to ja Cie powitam i pozdrowie :wink:

Miło że na Śląsku pojawiło się kolejny Subaru..czasem tam śmigam więc może do zobaczenia na trasie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadeklarowałem również iż za czas jakiś może się pokuszę o kilka słów porównania Alfy 156 sportwagon 2.0 a Legacy kombi 2.0 ( o ile to kogoś będzie interesowało )

 

Mnie interesuje bardzo :) Mój kolega ma wprawdzie zwykłą 156 2.0 TS, ale jak jest sucho to Legac dostaje od niej niezłe baty - ale ciężko porównywać 155KM ze 115KM i napędem 4x4. Tak więc przewiduję, ze Sportwagon będzie żwawszy od Legaca nowego :) Ale bardzo chętnie poczekam na wrażenia :) Aha, kolega mój stwierdził, że pomimo faktu, że moje legacy jest kilka lat starsze od jego alfy, to jednak w środku zdecydowanie mniej trzeszczy i był pod wrażeniem przyspieszania auta na zasypanej śniegiem gierkówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje bardzo Mój kolega ma wprawdzie zwykłą 156 2.0 TS, ale jak jest sucho to Legac dostaje od niej niezłe baty - ale ciężko porównywać 155KM ze 115KM i napędem 4x4. Tak więc przewiduję, ze Sportwagon będzie żwawszy od Legaca nowego Ale bardzo chętnie poczekam na wrażenia Aha, kolega mój stwierdził, że pomimo faktu, że moje legacy jest kilka lat starsze od jego alfy, to jednak w środku zdecydowanie mniej trzeszczy i był pod wrażeniem przyspieszania auta na zasypanej śniegiem gierkówce

 

Moje Legacy ma 138 km a Alfa 150, co nie zmienia faktu, że Alfa jest znacznie żwawsza i szybsza - ale coś za coś.

Muszę też przyznać iż miałem ( jeszcze mam ) wyjątkowo udany egzemplarz i nic w środku nigdy nie skrzypiało. Jest w środku głośniej niż w Legacy ale też dżwięk dwulitrowego twin sparka jest przedni, więc to nie minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w środku głośniej niż w Legacy ale też dżwięk dwulitrowego twin sparka jest przedni, więc to nie minus.

 

Jak już dotrzesz szuwarka i zakręcisz powyżej 4 tys obrotów to też piękny dźwięk usłyszysz :) W każdym razie miłoego ujeżdżania i nie zapomnij o reduktorze, w Legacy 2.0 jednak się przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...