Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Zgodnie z "nową świecką tradycją" spróbuję się oficjalnie przywitać.

Na Forum formalnie zaistniałem 23 pażdziernika 2004r o godz. 7.34 pm :idea: jednak zawartość przeglądałem dużo, dużo wcześniej.

Parę słów o sobie: mieszkam w Wołominie 8) 20 km od Warszawy. Po ukończwniiu szkół podstawowych, dalszą edukację kontynuowałem w Zasadniczej Szkole Zawodowej na kierunku: monter urządzeń elektronicznych i automatyki przemysłowej. Potem było Technikum Elektryczne gdzie uzyskałem upragniony tytuł: technik elektryk o specjalności elektromechanika ogólna. Następnie był jeden semestr na Wydziale Fizyki :? Uniwersytetu Warszawskiego, pośpiesznie opuszczony z gorącym postanowieniem "w życiu żadnych nauk ścisłych" :twisted: . Wielką frają okazały się studia politologiczne :P uwieńczone sukcesem w formie dyplomu o specjalności polityka społeczna i gospodarcza. Obecnie powstaje moja praca dr nt. problemu upolitycznienia związków zawodowych :roll: ,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką frają okazały się studia politologiczne uwieńczone sukcesem w formie dyplomu o specjalności polityka społeczna i gospodarcza. Obecnie powstaje moja praca dr nt. problemu upolitycznienia związków zawodowych ,

 

Witam kolegę po fachu (w ogólnym zarysie;-))!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie powstaje moja praca dr nt. problemu upolitycznienia związków zawodowych :roll: ,

Pozdrawiam

 

Witaj Jarku...dalszy pobyt na forum może zmienić temat twojej pracy na :" upadlanie maniaków samochodowych przy pomocy płynów integracyjnych" 8) ..

czy jesteś gotowy by stawić czoła okrutnej Mamusi..ojjj..okrutnej komisji :wink: ..

może jakies korepetycje? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie powstaje moja praca dr nt. problemu upolitycznienia związków zawodowych :roll: ,

Pozdrawiam

 

Witaj Jarku...dalszy pobyt na forum może zmienić temat twojej pracy na :" upadlanie maniaków samochodowych przy pomocy płynów integracyjnych" 8) ..

czy jesteś gotowy by stawić czoła okrutnej Mamusi..ojjj..okrutnej komisji :wink: ..

może jakies korepetycje? :mrgreen:

 

Bardzo Dziękuję za ciepłe, ha co tam ciepłe: GORĄCE przyjęcie :D . Prawdę mówiąc przed Mamusią czuję coś na kształt respektu. W moim jeszcze dosyć krótkim pobycie na Forum już nawet zdążyłem podpaść :oops: - pisząc coś na temat instalacji gazowej. Mam jednak nadzieję, że Mamusia pomimo, że ma już tyle dziecków przygarnie także mnie, chociaż nie jestem 17 letnią blondyneczką. Eeeeeee, nie powinienem sprawiać problemów wychowawczych

Co do korepetycji, hmmm nigdy nie przepuszczam żadnej okazji by się czegoś nowego nauczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką frają okazały się studia politologiczne uwieńczone sukcesem w formie dyplomu o specjalności polityka społeczna i gospodarcza. Obecnie powstaje moja praca dr nt. problemu upolitycznienia związków zawodowych ,

 

Witam kolegę po fachu (w ogólnym zarysie;-))!!! :D

 

Bardzo dziękuję Panie Kolego :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim jeszcze dosyć krótkim pobycie na Forum już nawet zdążyłem podpaść :oops: - pisząc coś na temat instalacji gazowej. Mam jednak nadzieję, że Mamusia pomimo, że ma już tyle dziecków przygarnie także mnie, chociaż nie jestem 17 letnią blondyneczką. Eeeeeee, nie powinienem sprawiać problemów wychowawczych

 

oooo..no to ładnie..jest tylko jeden sposób żeby teraz wykupić sie Mamuśce 8) ..a to że nie jesteś siedemnastoletnią blondyneczką....to dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a to że nie jesteś siedemnastoletnią blondyneczką....to dobrze :mrgreen:

 

:?: :?: :?: Rad bym pociągnąć ten wątek, ale obawiam się sankcji za odbieganie od głównego tematu postu :roll:

Witam zatem serdecznie nowego Forumowicza:

 

Witam wszystkich!!!

jestem tu nowy (jak wszyscy zreszta widzicie).....

jestem z FKP, a do rejestracji na Forum Subaru sklonila mnie ostatnia niewielka wspolpraca miedzy klubowa....

 

Miłego i owocnego pobytu. Nie wiem jak na FKP ale Subarowe Forum naprawdę wciąga, jakby powiedział mój dobry Kolega "wciąga jak woźny flaszkę" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac powitac :D

bierz Ty od razu flaszke i lec do Mamusi Forumowej - czyli Waldemara B. wkupic sie w łaski :D bo inaczej normalnie nalewke z gruszek zrobia :lol: :wink:

Pozdrowiwszy

Szymon vel Pumex :mrgreen:

 

P.S. A oto dowody wspolpracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gRuHę (qrczę, niewygodnie się ten Twój nick pisze!).

 

Moja czuć sympatia do Focusy. Zwłaszcza RS i ST. Do normalnych zresztą też, chociaż nie są japońskie i nie mają napędu na cztery... no ale cóż, nikt nie jest doskonały... ;-)

 

Baw się tu dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, nick zawsze mozna skopiowac, albo klikac i samo sie wkleja (nawet pogrubione) :D co do foki z napedem na cztery lapy to byl jeden na forum, ktory sprawial wrazenie mocno znajacego sie na rzeczy. poszukiwal samej budy, a bebechy mial od Sierry Cosworth :mrgreen:

Waldemar Biela, niestety nieletniemu flaszki nie sprzedadza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumexsiu jezdes boski, wlasnie mie sie skonczyla byla Tequilla.

Mamusia

 

hehe... dbam dbam :) w Wysowej tez sie znowu dogadam w lysym barmanem - wiec halny od Finlandii powieje mocny :D

 

Gruha - generalnie to świezynka musi cos postawic :wink: i to bynajmniej nie oczy w slup :lol: no ale w drodze wyjatku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...