Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

mam zaszczyt po raz pierwszy kogos przywitac na forum subaru :D :D a wuec witam Leona Losa i Darka_2005 :)

 

P.S. Szanowna Mamusiu :) najdoskonalej jak tylko potrafie zdaje sobie sprawe z mojej gadziej natury :roll: , dodam ze jestem z niej dumna :mrgreen: , a jesli chodzi o koszmary senne :mrgreen: to tylko gupi stereotyp z tym ze smoki sa brzydkie, zle,pokryte luska i niedobre oraz bronia wstepu do pieknych ksiezniczek (patrz Shrek:)), tak naprawde to my mamy serce na dloni :P

 

Smoczyca Thana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...

 

Dla kogo dobry, dla tego dobry... Ja tam nadganiam zaległa robotę i mię szlag trafia... :evil: Ale witam cieplutko :wink: , baw się dobrze, Graffi!

 

Than: szanuj i dbaj, bo masz o co :twisted: - starszy człowiek Ci to mówi na podstawie wieloletnich doświadczeń, systematycznych badań tematu oraz wrodzonego instynktu... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze panowie WiS oraż Ti Dżej sie tu witają w nowymi siakieś widze umowy no no że też wczesniej nie zwróciłem uwagi na ten temacik. A ja sie dziwiłem skąd tyle nowych sie bierze i ze to forum ma juz ponad 1000 użytkowników ale z tego co widze to jest ich no moze ze 30 widocznych :)

 

Witam was przybysze i pozdrawiam stare wygi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Szanowna Mamusiu zdaje sobie sprawe z mojej gadziej natury :roll: , dodam ze jestem z niej dumna :mrgreen: , a jesli chodzi o koszmary senne :mrgreen: to tylko gupi stereotyp z tym ze smoki sa brzydkie, zle,pokryte luska i niedobre oraz bronia wstepu do pieknych ksiezniczek (patrz Shrek:)), tak naprawde to my mamy serce na dloni :P

 

Smoczyca Thana :mrgreen:

 

Wzorcowa baba.

A zioniesz ogniem ?

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. Ładne zdjęcie. Moniqa, przyjmiesz Arylin.ke do klubu gwiazd? :-)

 

sie ma rozumieć..Witam kolejną kobiełke na forum :mrgreen: ..mam nadzieje że będziesz wpadać z Juniorem na kiełbaski..bo chłopaki nie chcą gadać ze mną o malowaniu paznokci i o koronkach :roll:

Witam też pozostałych pacjentów na oddziale..siostry przełożone roznoszą drinki..zakazuje sie wszelkich prób wyleczenia Subaromanii :wink:

 

p.s. normalnie kilka dni bez forum a tu 208573408730 postów do przeczytaniach..przecież sie zmarszcze zanim to nadrobie.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień-do-bry. Nazywam się John i jestem alkoholikiem. Żart, po prostu głupio mi się tak publicznie witać. Takie mam z tym skojarzenia ( z filmów, nie praktyki bo jestem abstynentem ! ).

 

Wypadło, że jestem nowym użytkownikiem więc: Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich miłośników (nie mylić ze szpanerami) Subaru ! Może mój wstęp jest beznadziejny, ale "niemiłe są dobrego początki" czy jakoś tak :wink:

P.S. Gdzie można zgłaszać błędy zauważone na stronie subaru.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo, spoksik, nie zawracajmy Szanownej Mamusi głowy drobiazgami. Myślę, że gość sam poczuje nieprzepartą chęc zalania pały, jak nas poczyta... albo jak kiedyś własna rodzicielka pozwoli mu przez miesiąc płacić na stacji benzynowej za napoje dla swojego wueriksa ;-)

Cześć, nowy. :-D Początki za Tobą, czekamy na ciąg dalszy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem abstynentem ! ).

no Wituś..kochanieńki..żeś wdep tak zara na dziń dybry..jakim abstynentem..tfuuuuu..wypluć to słowo..ty nie wiesz że dobry kierowca pije tyle co jego auto..a jak napiszesz że śmigasz MPK..to jeszcze gorzej..wiesz ile one łykają..i na dodatek jak jest tłok to pod ..te..no grupowe można podłączyć.. 8)

 

 

P.S. Gdzie można zgłaszać błędy zauważone na stronie subaru.pl ?

u moderatorni też se chcesz przekichać??uważaj..Flipperus ma tam pod prawym wskazującym przycisk delete user..i po co Ci to..

 

no..to teraz moge sie witać..WITAJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...