Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia - Azory

Położony 1460 km od wybrzeży Europy i 3750 km od Ameryki Północnej archipelag Azorów odkryty został w pierwszej połowie XV w. przez żeglarzy portugalskich.

Stanowi grupę dziewięciu wysp podzielonych na trzy grupy: wschodnią (Sao Miguel i Santa Maria), centralną (Terceira, Graciosa, Sao Jorge, Pico i Faial) oraz zachodnią (Corvo i Flores). Są tam trzy porty lotnicze: w Santa Maria, Ponta Delagada i Angra.

 

8) czy..

 

http://azory-wisla.blog.onet.pl/

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejne dwie stracone dla jedynej słusznej marki dusze..Krakusa zapraszam na halne kiełbaski ...a GrzeHA GTC proszę o kontakt z samotnym kolegą Leszkiem ze Szczecina
Właśnie próbuje się pilnie skontaktować z Leszkiem na PW ale coś mi nie wychodzi (nie wysyła wiadomości). Proszę o pomoc!!! :lol: Założyłem temat "El. szyby IMPREZA r98" i jakoś cicho. Szukam kontaktu z kimś kto ma taką IMPREZE i mógłby mi pomóc. Mój tel. 0 604 183388.(może być sms , ja oddzwonie!) Z góry DZIĘKI!!! POZDR!!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Tak naprawde to sie tu zapisalem rok temu ale postanowilem sie wreszcie nieco uaktywnic po zlocie w Wysowej. Serdeczne pozdrawienia dla wszystkich forumowiczow znajomych z reala! Dla nieznajomych (jeszcze) sie zidentyfikuje - jestem z wu-wu-a i przemieszczam sie granatowym kombiwarem GT (chyba jedyny takowy w Wysowej). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

 

Nazywam sie Piotrek, dla znajomych Sykstus, tak sie zlozylo ze od bardzo dawna wpadlem w rajdy samochodowe a chcac nie chcac jak rajdy samochodowe to i w samochody z napedem na 4 lapy ... Swojego czasu bylem aktywnym zawodnikiem czy z sukcesami to nie mi osadzac, choc troche pucharkow sie zebralo, od jakiegos czasu na rajdowej "emeryturze" choc moze bardziej bezrobociu? Wystarczy dokladania kasy z wlasnej kieszeni :)) Od zawsze w zwiazany z szybkimi samochodami (zaczynalem od szybkiego 35 konnego malucha, potem polonez 1.5 OBR, potem polonez 2.0, 106 XSi, 106 Rallye, 106 S16, Saxo VTS x 2 i ostatnio 206 GTi S16) BTW. tak patrzac na ta liste to prosze mnie od razu nie wyklnac, jakos tak ostatnio przywyklem do francuzow, ale obiecuje to juz ostatni raz ... Nastepne bedzie jakies 4x4 Turbo ;D Pewnie cos ze szczytu prywatnej listy upojenia samochodowego czyli Subaru Impreza albo Lancer Evolution ...

 

Cuz jeszcze pisac o sobie? Mozna by duzo, ale pewnie niewiele osob to interesuje, wiecreszta wyjdzie w praniu...

 

Pozdrawiem wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. Trawke chetnie pokosze, za mozliwosc przejazdzki tym eSTiajem, choc jako uzalezniony od zapachu przegrzanego oleju, niekatalizowancy spalin i palonej gumy do koszenia uzyl bym kosiarki spalinowej z wlasnym nepedem ;D Zwlaszcza ze pzrejazdzek SeSTiajem nigdy za wiele !

 

A co do popowiesci rajdowych .. Hmm mozna by wypic kilka soczkow przy pogaduszkach o obcierkach, pourywanych kolach, i zameczonych skrzyniach od wbijania biegow bez sprzegla ... Ale to bylo dawno, teraz jestem bardzo cywilizowanym kierowca z maksymalnie zadbanym autkiem (bo rajdowka sluzy do ostrej jazdy a cywil do kulturalnego wozenia sie odpicowanym autem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...