Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zagorzałym fanem marki SUBARU

 

Jak większość tutaj :mrgreen:

 

Witaj ;-)

 

Ale chyba tylko ja potrafię olać wszystko i gapić się godzinę na spotkane na parkingu subaru i ślinić się jak niemowlak ;p albo rzucić tekst " wyłączać ten badziewny clarion, bo mi boxera zagłuszacie" heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty...;-)

 

Aha :) Czyli chyba dobrze trafiłem ?!

 

doktorze WRCfanie..zaleca Pan leczenie wstrząsami? kroplówka? a może le...lewy fotel w Subaraku? :mrgreen:

 

 

Witam nowego pacjenta 8)

 

Niech Pani dr n. med. Moniqa powie mi, czy ta choroba jest uleczalna ? Tylko...tylko niech Pani doktor nie mówi, że tak!

 

Witaj Moniqa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Pani dr n. med. Moniqa powie mi, czy ta choroba jest uleczalna ? Tylko...tylko niech Pani doktor nie mówi, że tak!

 

Witaj Moniqa ;-)

 

do tej pory w medycynie stwierdzono tylko jeden przypadek wyleczenia..niejaki Krzysiom..chwilowo nieobecny na forum (badania kliniczne)

 

i z przykrością musze Ci powiedzieć ze Twój stan będzie się pogarszał..wszyskie niebieskie samochody będą wywoływać permamentny ślinotok..a te z sześciomoa gwiazdkami spazmy i duszności...jedyny sposób by złagodzić objawy to udać się do punktu kupie/sprzedam...a potem to już prosta droga do................ szaleństwa..każda wolną chwile będziesz spędzał w/nad/pod/obok Szuwarka .... podać kropelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Pani dr n. med. Moniqa powie mi, czy ta choroba jest uleczalna ? Tylko...tylko niech Pani doktor nie mówi, że tak!

 

Witaj Moniqa ;-)

 

do tej pory w medycynie stwierdzono tylko jeden przypadek wyleczenia..niejaki Krzysiom..chwilowo nieobecny na forum (badania kliniczne)

 

i z przykrością musze Ci powiedzieć ze Twój stan będzie się pogarszał..wszyskie niebieskie samochody będą wywoływać permamentny ślinotok..a te z sześciomoa gwiazdkami spazmy i duszności...jedyny sposób by złagodzić objawy to udać się do punktu kupie/sprzedam...a potem to już prosta droga do................ szaleństwa..każda wolną chwile będziesz spędzał w/nad/pod/obok Szuwarka .... podać kropelki?

 

 

Obawiam się, że kropelki nie pomogą. Potrzebna natychmiastowa terapia wstrząsowa, możliwie najlepiej wytrzęsie mnie na pewnym lewym niebieskim fotelu zamontowanym w pewnym wyjątkowym pojeździe...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam się, że kropelki nie pomogą. Potrzebna natychmiastowa terapia wstrząsowa, możliwie najlepiej wytrzęsie mnie na pewnym lewym niebieskim fotelu zamontowanym w pewnym wyjątkowym pojeździe...!

 

Takim ? :mrgreen:

 

Obrazek

 

Nie ma sprawy, zapraszamy do Krakowa :mrgreen:

 

 

Hmm :D Całkiem możliwe, że to ma podobny moment obrotowy do STI, a i w zakrętach się dobrze trzyma - tylko jest jedno ALE...bez spojlera się nie liczy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie zarejestrowałem się, choć forum sledzę od czasu jakiegoś.

Jak na razie jestem tylko potencjalnym użytkownikiem Subaru, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Przymierzam się do zakupu Forestera 2.0. Jestem z Wrocławia.

Pozdrawiam

-------

Grzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

SUBARACY WSZYSTKICH KRAJOW LACZCIE SIE!

 

Pozdrawia nowo zarejestrowany forumowicz i swiezo upieczony posiadacz WRX. W czerwcu przyszlego roku autko bedzie smigac po drogach lubelszczyzny. Do tego czasu chcialbym je troszke "wzmocnic" ale bez przesady. Nie jestem fanem tuningu optycznego, raczej wole pieniazki zainwestowac w motor i bloki. Nie chce tez budowac A-grupy. Wiec jesli ktos z drogich forumowiczow ma doswiadczenie i chcialby sie nim podzielic to prosze o pomoc.

Pozdrawiam z goracej Californii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Już zdążyłem zamieścić kilka postów, ale jeszcze się nie przywitałem, więc robię to teraz! Mam na imię Adaś, od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru :) pozdrawiam wszystkich posiadaczy samochodów tej marki oraz wszystkich forumowiczów! Chciałbym kiedyś brać udział w jakichś spotkaniach forumowych, w jakichś zlotach, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...