Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi mi na to, że wszystkie zaległości, zakupy itd będę ogarniał w czwartek. mam nadzieję, że dzień będzie wystarczająco długi.

póki co zmieniłem gumy na letnie i auto nagle jakoś dziwnie się prowadzi i myszkuje. na zimówkach tego nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mogę się mylić, ale zimówka jest po prostu miększa, więc siła rzeczy przenosi mniejsze siły na resztę budy (bo wcześniej się "uślizgnie" i bardziej się wygina). Dlatego też nie odczuwa się tak braku stabilizatora na zimowych oponach. Założyłeś letnią, która lepiej trzyma i jest sztywniejsza, więc i siły działające na budę są większe :icon_arrow: bardziej odczuwasz brak stabilizatora...

 

Edit: tzd sam pisałeś, że do tyłu można wsadzić łączniki aluminiowe z audi - mocniejsze i o wiele tańsze. A części do audi dają razem z wyborczą w każdym kiosku. Montaż to 10 minut...

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykować się, szykować ;) U nas jest szansa, że od jutra bądź czwartku będziemy mieli gdzie spać. Nasze wyrko podobno juz pospawane, jutro składają do kupy.... myślałem, że tylko my jeszcze nie spakowani ;)

 

2 dni i w droge :D

 

 

Tomek, sprawdź ten motyw z przekładką kół. Też miałem problem ze złym prowadzeniem się.... Subarki ale pomerdanie kołami po osiach rozwiązało problem. ;)

 

Info z Rumunii sprzed 7 minut... pogoda piękna, ma tak być nadal, wino się chłodzi, jedzenie się nadal wypasa a mnie już roznosi.... :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie.... Przygotowania w toku? Czarna dupa?

 

Jeżeli siedzicie w fotelu, z lampką wina po kolejnym dniu zapieprzu, zastanawiacie się na co wy sie zapisaliście, po kiego te nerwy, stres, przygotowania, auto coś skrzypnęło dzisiaj inaczej niż zwykle, w fabryce zamiast roboty ubywać nagle wszystko się spiętrzyło i siedzicie dłużej niż zwykle goniąc terminy, zamiast jak człowiek szykować się do długiego weekendu typu robie nic i odpoczywam biernie a wspomniana wyżej czarna dupa to najlżejsze określenie sytuacji to....

 

To jeszcze tylko dwa dni, dzień, zamkniecie domy, zostawicie problemy dnia codziennego za drzwiami i ruszymy w droge.

 

 

Może to troche niepolitycznie, bo relkama innej marki ale mam nadzieję, że podczas naszej wyprawy poczujecie to czym chcemy się z wami podzielić.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dogniatamy torby kolanem i szukamy zapasowych kluczyków od auta (znalazły się).

I z lampką też siedzimy, na dziś już dość.

 

Chojny, wyślij nr kanału CB smsem, jak już ustalicie; tej samej nocy będziemy w Rimetea co Wy.

 

Życzymy Wam pięknych widoków tam na górze.

 

Romania1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na miejscu popijam piwko. Uważajcie na autostradach na Węgrzech. Suszą przy stacjach paliw i przy parkingach. Dzisiaj widziałem kilka razy ustawione tam patrole z radarami :( Na szczęście doleciał bez mandatów. Raz tylko pan policjant pokiwał mi palcem, a drugi był chyba na tyle zaskoczony, że nie zareagował. :)

Góry rumuńskie znam co nie co, ale dzisiaj odkryłem trasę 1000 zakrętów. Bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj godz. 21.00 jeżdżę już ze stabem z forka xt 06 i alu łącznikami.

chłopaki zostali po godzinach i mi zrobili, oczywiście były zabawy z zapieczonymi śrubkami.

a dziś o 6.15 geometria, przód PK ok. -1 st. na stronę, zbieżność na zero, tył PK -0'10" i lekka rozbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaasne :-D Ale ciekawiej będzie namierzyć się w eterze.
I zaoszczędzę na Rumuńskie winko :yahoo:
a dziś o 6.15 geometria
Grubo ;)
Raz tylko pan policjant pokiwał mi palcem, a drugi był chyba na tyle zaskoczony, że nie zareagował.
Pierwszy raz w życiu widział Lanosa lecącego power slidem :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj godz. 21.00 jeżdżę już ze stabem z forka xt 06 i alu łącznikami.

chłopaki zostali po godzinach i mi zrobili, oczywiście były zabawy z zapieczonymi śrubkami.

a dziś o 6.15 geometria, przód PK ok. -1 st. na stronę, zbieżność na zero, tył PK -0'10" i lekka rozbieżność.

 

Łącznik od audi czy subarowy ? Od jakiego modelu?

 

Send with my HTC Sensation XL

 

 

 

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...