Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam stary ryski kompresor podłączany do aku, ale gumy na fele nie wbije :rolleyes: Mam też taki co wbije, ale miejsca w bagażniku na niego brak :P

 

Lista przydasie które biorą poszczególne załogi:

 

@chojny,- siekierka,

@Urabus, -maczeta, gitara,

,- kompresor, szpadel, lina holownicza,

 

Proszę się, oraz przedmioty dopisywać do listy :)

Edytowane przez marcinb101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny,- siekierka,

Urabus, -maczeta, gitara,

marcinb101,- kompresor, szpadel, lina holownicza,

tzd - linka holownicza, saperka, mogę wziąć "żabę" i kobyłki :) + skrzynka z podstawowymi narzędziami.

marhof - grill przenosny (powiedzmy ze sredniej wielkosci), troche wegla, lina holownicza, troche podstawowych płynów (oleje 5W30 i 5W40, woda demineralizowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny,- siekierka, saperka, tarp, plandeka, podstawowe narzędzia

Urabus, -maczeta, gitara,

marcinb101,- kompresor, szpadel, lina holownicza,

tzd - linka holownicza, saperka, mogę wziąć "żabę" i kobyłki :) + skrzynka z podstawowymi narzędziami.

marhof - grill przenosny (powiedzmy ze sredniej wielkosci), troche wegla, lina holownicza, troche podstawowych płynów (oleje 5W30 i 5W40, woda demineralizowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresor i plandeka jest też u mnie. Gitara chyba też będzie...

 

Grill - zbędny balast - polecam ognisko, jak będzie lać to będzie trudniej :P

 

Mamy wstępnie zarezerwowane noclegi. Mamy 4 noclegi w pensjonatach i 4 w namiotach. Takie pensjonaciki udało się zdobyć:

Rimetea, Sigishoara, Voineasa, Vartop - ten ostatni jeszcze negocjuję.

 

Ceny za osobę ze śniadaniem odpowiednio: 16E / 13E / 20E / 25E (tu może coś urwiemy, zwłaszcza, że śniadania nie chcą zrobić..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze Forki... jaki mają "wymiar" między górną krawędzią /rantem błotnika, a glebą? u mnie po "re-modyfikacji" zawiasu wyszło 75 cm z przodu i 76 z tyłu.

 

prognoza pogody na 28.04, czyli jak już zajedziemy:

 

tag.gif

 

 

 

Może jednak lepiej jechać na letnich gumach.

 

Takie pensjonaciki udało się zdobyć:

Rimetea, Sigishoara, Voineasa, Vartop

 

No super. Jak będzie mi zimno, częściej będę nocował w jakimś pensjonaciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny,- siekierka, saperka, tarp, plandeka, podstawowe narzędzia

Urabus, -maczeta, gitara,

marcinb101,- kompresor, szpadel, lina holownicza,

tzd - linka holownicza, saperka, mogę wziąć "żabę" i kobyłki :) + skrzynka z podstawowymi narzędziami.

marhof - grill przenosny (powiedzmy ze sredniej wielkosci), troche wegla, lina holownicza, troche podstawowych płynów (oleje 5W30 i 5W40, woda demineralizowana)

 

Jak ktoś mi weźmie ciepłe kalesony to będę mógł jechać na pusto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich oponach jechać, aktualnie jest około 17 stopni i kiepsko mi się jeździ na zimówkach... przy 20 stopniach będzie dużo gorzej...

 

Mam jeszcze pytanie, czy ktoś kupuje jakieś dodatkowe ubezpieczenie? Jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupujemy ubezpieczenie turystyczne.

 

Jak ktoś mi weźmie ciepłe kalesony to będę mógł jechać na pusto
Chcesz żeby Ci jechać po rajtach? B) Komplet ocieplaczy będę zabierał ale nie sądzę aby był bardzo potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich oponach jechać, aktualnie jest około 17 stopni i kiepsko mi się jeździ na zimówkach... przy 20 stopniach będzie dużo gorzej...
Pamiętajcie, że nie będziemy szybko jeździć a raczej wolno i "taś-tasiem" czyli bardzo wolno. Kolumna aut nie jest zbyt szybka a nasze auto do setki przyspiesza w 2 tygodnie, 3 dni, 8 godzin i 27 minut... a prędkość ta jako przelotowa jest prędkością maksymalną. Auta będą obładowane co dodatkowo wpływa na ślamazarność ;)

 

Zawsze kupujemy ubezpieczenie turystyczne.

OK, a co ono obejmuje tak naprawdę?

To zależy jaki pakiet wybierzesz, można nawet ubezpieczyć bagaż ;) Tu trochę więcej ale tak naprawdę wszystko zależy od ubezpieczalni. www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Najlepiej niech się Miłosz wypowie, często jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze Forki... jaki mają "wymiar" między górną krawędzią /rantem błotnika, a glebą? u mnie po "re-modyfikacji" zawiasu wyszło 75 cm z przodu i 76 z tyłu.

U mnie 72 cm przód i 73 cm tył, +/- pół centymetra

 

Ubezpieczenie będzie miał kolega wykupione w mBanku Assistance Auto 24h, (http://www.mbank.pl/ubezpieczenia/assistance/assistance-auto24h/#tabs=1), wariant Premium. Powinno wystarczyć, żeby dociągnęli auto do najbliższego serwisu albo odesłali do domu w razie jakiegoś większego pecha (odpukać). Jeśli macie jakieś inne propozycje to chętnie posłucham.

Sam siebie mam ubezpieczonego jeszcze w Euro26, wariant dla Classic Sport (obejmuje narty i inne sposoby na zrobienie sobie krzywdy), do 30 roku życia (wbrew nazwie) można się tam ubezpieczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pojadę jednak na letnich 17. Trochę szkoda mi katować zimówki na 3000 km trasie, z czego większość po rozgrzanym asfalcie z przelotową 90-100km/h.

 

 

Co do ubezpieczenia, to wezmę coś na siebie, i na assistance auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odesłali do domu w razie jakiegoś większego pecha (odpukać)

Takiej opcji ponoć nie ma, żeby na lawecie zabrać auto do Polski, stąd moje pytanie ;)

 

Poza tym nie mam pojęcia jak mam swoją osobę ubezpieczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ubezpieczaliśmy się w PZU - opcja Wojażer

http://www.pzu.pl/produkty/ubezpieczenie-wojazer

 

albo w BZ WBK - ubezpieczenie przypisane do konta bankowego - można zawrzeć taką umowę internetowo.

 

http://bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/na-podroz/szczegoly/ubezpieczenie-na-czas-wyjazdu-za-granice.html

 

Myślę, że najważniejsze to koszty leczenia w razie chorób i wypadku, ewentualnie bagaż, ale oczywiście każdy wybiera pasującą mu opcję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...