Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem, że krakowskie czwartkowe kiełbaski w bieżącym tygodniu będą w piątek? ;):P

Bardzo byśmy chcieli ale pisałem już Ani, że może być problem z bardzo późnym przybyciem ekip z Gdańska, Warszawy czy Poznania. My w piątek normalnie pracujemy, zanim się zwiniemy z biur, zapakujemy, odpalimy, przejedziemy te 500 kilometrów to możemy zajechać wykończeni koło 1 w nocy. Może łatwiej będzie się spotkać pod salonem w sobotę rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update prognozy pogody na 28.04, czyli jak już zajedziemy:

 

tag.gif

 

 

 

a później, powiedzmy 2 maja:

 

tag.gif

 

 

 

Wygląda to bardzo obiecująco.

 

 

Na norweskiej pogodynce, która się dość dobrze sprawdza... też nie wygląda to źle:

http://www.yr.no/pla...vania/long.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinnam zmienić koła na letnie widzę :huh:

Się przejmujesz się? My też na zimówkach pędzimy :rolleyes:

No tak, ale ja mam do Krakowa 600 km i jak mam w maju wracać przy temp. 30 stopni to trochę się waham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Trójmiejską ekipę za brak mojej inicjatywy w przedsubariadowe spotkanie. Przygotowania i organizacja okazały się bardziej skomplikowane i niestety nie dałem rady wygospodarować czasu na spotkanie. U mnie bez zmian: wyjeżdżamy w piątek o 14 i mamy nadzieję dostać się do Krakowa na kiełbaski :)

Mimo szczerych chęci chłopaków z serwisu i moich, most niestety wyje dość głośno (akt desperacji w stopce), ale przynajmniej ma nowe łożyska :) Będziemy trzymać mocno kciuki.

 

Najprawdopodobniej nie zabiorę jednak grilla, miejsca w aucie coraz mniej. Będę miał za to dość wydajną kuchenkę (3kg butla propan-butan + dwupalnikowa ASIA 2) więc w razie czego będzie można szybciej coś podgrzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@marhof, my też się zbroimy i czasu brak na spoty ;)

Pół godziny temu wyjechałam z tego samego serwisu, którego nazwę edytowałam w Twoim poście :P

 

Jutro mam nadzieję zainstalować bagażnik dachowy i boks.

 

Ktoś się orientuje czy w EFP można zmienić koła???

 

Chyba z Ekipą spotkam się jednak w Krakowie. Dzisiaj w nocy ruszam do Rumunii. Mam nadzieję, że do piątku załatwię sprawy i dotrę na kiełbaskę :)

:yahoo:

 

Będę dzwonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...