Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiedy droga staje sie celem przestawiaja się w głowie klapki. Gonisz, rywalizujesz, ścigasz się na codzień z całym światem, na wyprawie chcesz aby ten inny, dotychczas obcy świat był wkoło Ciebie jak najdłużej
Chojny, mój pięknoduchu! ;) Nie potrzebujsz uczyć mnie takich rzeczy :) Wybierz się ze mną kiedy w góry zimą, to zobaczysz co to jest współpraca, pomoc, koleżeństwo, odpowiedzialność za życie drugiego człowieka i inne takie duperele. :);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, przyjemny dreszczyk mnie przeszedł. Raz już Transylwanię objechałem autem, w 2004, Fiat Siena :-D. I baaardzo bym chciał wrócić, spojrzeć na to od nowa, zobaczyć co się zmieniło. A kierunek na majowy weekend ciągle nie do końca ustalony. Czy 7-latkę można zabrać? Czy są jakieś dzieciaki przewidziane w ekipie na ten moment?

Edytowane przez HiszpanskaInkwizycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujsz uczyć mnie takich rzeczy

 

Chcę tylko zaznaczyć, że to nie rajd bo raczej do tego jesteśmy zazwyczaj przyzwyczajeni ;)

 

Czy 7-latkę można zabrać? Czy są jakieś dzieciaki przewidziane w ekipie na ten moment?

 

Aktualnie nie mamy w składzie dzieci ale nic nie stoi na przeszkodzie.

 

Raz bylismy na wyjeździe 4 dniowym gdzie w składzie były 3 niemowlaki i starsze dzieci również :)

 

Jak masz chwilę to obejrzyj film z pierwszego posta... są dzieci i świetnie dają sobie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 45 s i wymiękłem:-)

 

Szkoda bo warto wrócić do obejrzenia aby mieć pełniejszy obraz ;)

 

 

Macie faktycznie styl wyprawowy i to oblężniczy

 

 

Masa startowa 3T, w tym 1,5T butów zoui :biglol:

 

 

A poważnie to akurat film innej ekipy, z innej wyprawy, nie naszej. My się pakujemy skromniej aby w razie czego przyjąć na pokład dodatkowych pasażerów w razie konieczności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzęt do rowu, czy rzeki?

 

 

Zależy od sytuacji, raz z bagażem innym razem bez.

 

Hol sobie weźcie porządny uopatę ,piuę i siekierę:-) I tak najpotrzebniejszy będzie grill

 

Żadnej z wymienionych rzeczy nam w "przydasiach" nie brakuje. Zapomniałeś jednak o kawiarce... a to podstawa. ;)

 

Ci bardziej zaprawieni mają piły motorowe ale my nie mamy zapędów na budowanie mostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram rezerwację nr 2.

A więc (za takie rozpoczęcie akapitu na maturze dostałem czwórę z polaka ale co tam, stać mnie było):

Lista uczestników:

 

0. Miłosz "Rzeźnik" - przewodnik

1. rezerwacja

2. IzoTom

3. Aga

4. rezerwacja

5.

6.

7.

8.

9

10. zoui + chojny

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 7-latkę można zabrać? Czy są jakieś dzieciaki przewidziane w ekipie na ten moment?

 

Aktualnie nie mamy w składzie dzieci ale nic nie stoi na przeszkodzie.

Raz bylismy na wyjeździe 4 dniowym gdzie w składzie były 3 niemowlaki i starsze dzieci również :)

Jak masz chwilę to obejrzyj film z pierwszego posta... są dzieci i świetnie dają sobie rade.

 

Film super się ogląda, choć moje młode było "lekko" zaniepokojone oglądając atrakcje zamkowe typu kukły nabite na pal.

Co do dzieciaka pod namiotem to nie wątpię, że sobie poradzi. Ale jak nie będzie mieć towarzystwa w swoim wieku to się będzie nudzić i "zagryzie" starych. Poza tym jednak ekipa z dzieciakami ma inne potrzeby od ekip niedzieciatych, weźmy np. banalną sytuację zatrzymania całości kolumny bo dziecku się chce do toalety itp. albo potrzeba zachowań związanych z wieczorną konsumpcją czy konieczność pilnowania stylu wypowiedzi (przy dzieciaku stosuję tradycyjne przecinki, a nie te na K) itp.

Tak więc jeśli by znalazła się choć jedna jeszcze ekipa rodzinna to w takim razie:

 

0. Miłosz "Rzeźnik" - przewodnik

1. rezerwacja

2. IzoTom

3. Aga

4. rezerwacja

5. HiszpanskaInkwizycja z rodziną

6.

7.

8.

9

10. zoui + chojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film super się ogląda, choć moje młode było "lekko" zaniepokojone oglądając atrakcje zamkowe typu kukły nabite na pal.

 

No dość hardcorowo ekipa z filmiku postapiła z dzieciakami ale biorąc pod uwagę Twojego nicka to w sumie niezłe szkolenie ;)

 

Poza tym jednak ekipa z dzieciakami ma inne potrzeby od ekip niedzieciatych, weźmy np. banalną sytuację zatrzymania całości kolumny bo dziecku się chce do toalety itp. albo potrzeba zachowań związanych z wieczorną konsumpcją czy konieczność pilnowania stylu wypowiedzi (przy dzieciaku stosuję tradycyjne przecinki, a nie te na K) itp.

 

Zachcieć się może a nawet będzie każdemu z nas. Dziecko w ekipie faktycznie może wpłynąć pozytywnie na interpunkcje :biglol:

 

Choć "my", Forum Subaru kulturalna ekipa jesteśmy, to czasem może cos niespodziewanego wyskoczyć.

 

Tak więc jeśli by znalazła się choć jedna jeszcze ekipa rodzinna to w takim razie:

 

Do czasu wyjazdu swojego nie skombinujemy w wieku Twojej pociechy więc liczymy na kolejną odważną rodzine! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć "my", Forum Subaru kulturalna ekipa jesteśmy, to czasem może cos niespodziewanego wyskoczyć.

 

Zacytuję pewnego pana:

 

Zdradzę wam mały sekret. Co tydzień, kiedy emitowany jest program Top Gear, przygotowujemy dwie wersje scenariusza. Jedną jest wielosylabowa orgia złożonych koncepcji na temat znaczenia szczęścia człowieka. Druga aż roi się od słów takich jak „cycki” i „dupa”. To, na którą się zdecydujemy, zależy od tego, ile osób z publiczności przyjedzie do studia w Subaru Imprezach.

 

Co do inicjatywy, to bardzo mi się podoba i jeżeli praca pozwoli, to chyba się wybiorę.

Boję się tylko wysokości mojego zawieszenia i czy sprosta ono takim wymaganiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu wyjazdu swojego nie skombinujemy w wieku Twojej pociechy więc liczymy na kolejną odważną rodzinę! :rolleyes:

 

Na to liczę!

Zapodałbyś plz link do Waszej mapki googlowej bo tak z obrazka to nie za bardzo kminię jak trasa będzie szła.

Multumesc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacytuję pewnego pana:

 

Zdradzę wam mały sekret. Co tydzień, kiedy emitowany jest program Top Gear, przygotowujemy dwie wersje scenariusza. Jedną jest wielosylabowa orgia złożonych koncepcji na temat znaczenia szczęścia człowieka. Druga aż roi się od słów takich jak „cycki” i „dupa”. To, na którą się zdecydujemy, zależy od tego, ile osób z publiczności przyjedzie do studia w Subaru Imprezach.

 

Tja, marka Subaru ma w GB nieco inne konotacje niż w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałbyś plz link do Waszej mapki googlowej bo tak z obrazka to nie za bardzo kminię jak trasa będzie szła.

 

 

To jest mapka poglądowa, rozpiskę z opisem miejsc i planem działania na poszczególne dni mamy w formacie PDF, który bedziemy rozsyłać z pozostałymi informacjami dotyczacymi wyprawy.

 

Przykładowe punkty naszych odwiedzin wpisała zoui w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałbyś plz link do Waszej mapki googlowej bo tak z obrazka to nie za bardzo kminię jak trasa będzie szła.

 

To jest mapka poglądowa, [...]

 

Oki, oki, to widać, PDFów na razie od Ciebie nie wyciągam, pewnie nie są jeszcze w wersji końcowej, zapodaj tylko mapkę googlową, np. na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...