Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

My jako zmarzluchy mamy zamiar zaopatrzyc sie w ogrzewacze do spiworkow. wlasnie przynioslem z poczty paczuszki z probkami.

http://allegro.pl/ogrzewacz-ocieplacz-turystyczny-hot-pack-1-szt-i3031456069.html

Edytowane przez HiszpanskaInkwizycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaja z tymi ogrzewaczami sobie robicie?

 

Ani troche, Ty przy -20 na T-shirta zarzucasz bluze ale my wolimy być przygotowani i nie sprawdzać, że zimno mniej fajne jest niż ciepełko :)

 

Jak nam Andziasssssu obiecanego wyrka nie skleci to rozbijamy namiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja z tymi ogrzewaczami sobie robicie?

 

Ani troche, Ty przy -20 na T-shirta zarzucasz bluze ale my wolimy być przygotowani.

 

chojny, +1:-)

 

dam znac co i jak. i nie ma wstydu, podobno TOPR tego uzywa, a my jedziemy z 7latką, wiec tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie Wam zazdroszczę tej wyprawy :) , jeśli by ktoś z Was potrzebował do forka , kół z oponami terenowymi , to chetnie komuś bezpłatnie użycze , warunek , musi mieć hamulce 277mm :) bo koła sa 15" z oponami BF T/A takimi https://www.google.pl/search?q=opony+terenowe+bfgoodrich&oe=UTF-8&hl=pl&client=safari&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=6Dw-Ub3kOeuO4gSSxYC4Dg&biw=1024&bih=672&sei=7Dw-Ucwu6JHgBPnWgcgO#biv=i%7C10%3Bd%7CKUajvxVSDiaQjM%3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunek, warunek, a jak sie ma Braidy 15 wchodzące na zacisk wrx? :)

 

to by było coś - zmiana kół w pitstopie w Sączu. bo felgi mógłbym zabrać ze sobą, a pełne koła "drogowe" zostawiłbym u Ciebie na przechowanie do czasu powrotu :D

 

powiedzmy, że rezerwuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie Wam zazdroszczę tej wyprawy :) , jeśli by ktoś z Was potrzebował do forka , kół z oponami terenowymi , to chetnie komuś bezpłatnie użycze , warunek , musi mieć hamulce 277mm :) bo koła sa 15" z oponami BF T/A takimi https://www.google.p...KUajvxVSDiaQjM:

 

Ja mam full stock setup MY04 SG9. Podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wyjazd jest z Krakowa do Oradea, to naturalnym wydaje się przejazd przez Nowy Sącz.

i bardzo mi się to podoba... Dzięki Edwin, oponki chętnie przygarnę (jeśli założysz mi je na moje własne felgi) i oddam w drodze powrotnej...

w piątek 26.04. pojawiłbym się na wymianę kółek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunek, warunek, a jak sie ma Braidy 15 wchodzące na zacisk wrx? :)

 

to by było coś - zmiana kół w pitstopie w Sączu. bo felgi mógłbym zabrać ze sobą, a pełne koła "drogowe" zostawiłbym u Ciebie na przechowanie do czasu powrotu :D

 

powiedzmy, że rezerwuję :D

 

No to na bank wejdą :) serdecznie zapraszam , przechowam koła , opny , czy co czy tam potrzebne , wogole jak byście jechali niedaleko mnie , i mieli jakiekolwiek problemy ( których oczywiście nie życzę ) to chętnie pomogę !!!!

 

A tak wogole w razie "W " jak potrzebujecie jakich czesci to dajcie znać chętnie Wam pożycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wyjazd jest z Krakowa do Oradea, to naturalnym wydaje się przejazd przez Nowy Sącz.

i bardzo mi się to podoba... Dzięki Edwin, oponki chętnie przygarnę (jeśli założysz mi je na moje własne felgi) i oddam w drodze powrotnej...

w piątek 26.04. pojawiłbym się na wymianę kółek ;)

 

A własnie, że pojedziemy przez Jurgów i Poprad :P Ale jakbyś ruszał z NS to w Popradzie dołączysz bez problemu.

 

Zoui - www.mall.pl/zimowe-spiwory/husky-enjoy-26oc - i po sprawie. Bo Małachowskiego puchu za 1300 albo Cumulusa za 2K to Ci nie wciskam.

 

Tak dla biwakowców, to zwracam uwagę, że duże znaczenie prócz śpiwora ma izolacja od podłoża, czyli gruba karimata. Aczkolwiek zawze można wepchać pod karimatę ciuchy z walizki - daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Popradzie dołączysz bez problemu

 

Będę Was gonić i szukać,

widzimy się w Popradzie na dużym rondzie :P

 

-26oc

 

no chyba tak zimno ma nie być. Mój śpiwór jest do ok. 10stC i zamierzam spać w aucie. Oczywiście na karimacie i w piżamce :D

Brrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wartość ekstremum - czyli jak się ubierzesz i wejdziesz do śpiwora to przeżyjesz. Ale ciepło nie koniecznie Ci będzie. Więc lepiej kupować z zapasem, zwłaszcza, że w miarę używania śpiwora jego właściwości izolacyjne się zmniejszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Transalpina nie ma szlabanów itp., mamy ją w planach (w komplecie ze Strategicą)

 

Strategica dosyć ciekawie wygląda - obejrzałem kilka przejazdów i widoki mega, tylko faktycznie w maju może być jeszcze problem z zaspami śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj powalczyć o nasze hasło wyprawowe i lepy na auta. Niestety naszego designera dopadła srodze grypa, aktualnie ne wyrabia na zakrętach ale do wyjazdu się wyrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Transalpina nie ma szlabanów itp., mamy ją w planach (w komplecie ze Strategicą)

 

Strategica dosyć ciekawie wygląda - obejrzałem kilka przejazdów i widoki mega, tylko faktycznie w maju może być jeszcze problem z zaspami śniegu.

 

Dobrze, dobrze... będzie sie działo ;)

 

Jak bedzie wszystko na lajciku przejezdne to sie niczego nie nauczysz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jest, czekamy na formę graficzną.

 

Postaram sie o dwa rodzaje lep, takie które bedziemy sobie mogli zostawic na aucie jako pamiatke i drugi typ tak aby bylo wiadomo, ze to auto z wyprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba.... Tradycyjnie hehe Choć w sumie może byc gorzej, lepiej, badz tak samo. Wszystko zalezy od tego jak dlugo sie trzyma naklejke na drzwiach, jaką to kropelka klejone, w jakim stanie klar itp.

 

Zawsze mozna pyknąć na tylną/boczna szybke, my tak właśnie zbieramy. :)

 

Czy macie jakieś GoPro czy inna action kamerke, którą by coś ukręcić z materiału by można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie, że pojedziemy przez Jurgów i Poprad :P

 

Czy jazda zakopianką w pierwszy dzień weekendu majowego to nie jest proszenie się o utknięcie?

Pytam, bo zawsze jadąc na południe unikam zakopianki jak ognia.

 

BTW, czy jaskienie w Aggtelek po drodze do RO aktualne? My zwiedziliśmy je w zeszłym roku, więc nie jesteśmy zainteresowani. W takim razie możliwe, że właśnie tam byśmy dołączyli do teamu. Albo odrobinę dalej w Miskolcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...