Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tuff napisał(a):

Napisałaś, że jechać do ASO, a tam mogą powiedzieć, że tego nie da się naprawić :biglol:

W innym celu tam się wybieram :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał(a):

A co innego mam w planach? :P

 

 

3 minuty temu, Aga napisał(a):

W innym celu tam się wybieram :P

 

Zapewne żeby odebrać zasłużoną adorację ;) . Wiem, nawet to że jest piąteczek nie usprawiedliwia mojego niegodnego zachowania.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał(a):

Czy u Was też tak dużo komarów ? :unsure:
ja już jednego offa wylałem na siebie, a i tak mnie pogryzły… przez adidasy jeansy, mówię Wam, te Kaszubskie są najgorsze ;) 

W Poznaniu nie ma (przynajmniej nie zauważyłem), ale dzieciaki wróciły właśnie z wycieczek szkolnych całe pogryzione, choć offy miały. Nawet widać, w które miejsca na skórze tym offem trafiły, a które pominęły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rewirze aktualnie buszują meszki, te małe muszki. Istna plaga. Nie wiem czy po prostu nastał sezon na te cholerstwo czy koszenie przyblokowych trawników spowodował ich aktywację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w szpitalu umówić się na rezonans kręgosłupa (na NFZ:biglol:) wchodzę wuchta wiary (dla nie Poznaniaków; wuchta=dużo). Biorę karteczkę z numerkiem, liczba oczekujących przede mną 2:blink: jakieś 5 minut później wywołuje mój nr. podchodzę, pani w rejestracji taka że zapomniałem po co przyszedłem i myślę że nieważne ale ja tu już zostanę, ale dobra, przyszedłem w innym celu, mówię co i jak. Pani wszystko wklepuje w komputerek, czekam na propozycje terminów, śmiejąc się w sobie. Ona podaje termin zaczynając od godziny i dzień miesiąca (miesiąca nie mówi), stoję, patrzę na nią i czekam kiedy poda ten termin poza tą godziną i tym dniem. Po chwili ona pyta czy pasuje? Ja zmieszany, ale co, to powtarza, godzinę i dzień. Znów chwilę stoję, ale dobra idziemy dalej, pytam ale jakiego miesiąca? Ona że no maja. To już w ogóle zdurniałem i zaczynam się zastanawiać czy ja dobrze znam miesiące, bo przecież teraz wydawało mi się że mamy maj (w głowie zaczynam jechać, styczeń, luty, marzec.., nie no teraz wychodzi mi mamy maj), mówię ok, po chwili dopytuje, ale którego roku? Mówi że tego. Umówiłem się niby w przyszłym tygodniu mam mieć, teraz nie wiem czy to sen, czy co. 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blixten napisał(a):

Czy u Was też tak dużo komarów ? :unsure:
ja już jednego offa wylałem na siebie, a i tak mnie pogryzły… przez adidasy jeansy, mówię Wam, te Kaszubskie są najgorsze ;) 

Jestem w odwiedzinach u siostry w okolicach Dukli i nie ma problemu z komarami :)IMG_20240517_182231.thumb.jpg.91576c94076fa4bf9e80cce7014cb970.jpg

 

IMG_20240517_183312.thumb.jpg.e8ff699aa0541cdf8b546af47894a0f4.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał(a):

Byłem dzisiaj w szpitalu umówić się na rezonans kręgosłupa (na NFZ:biglol:) wchodzę wuchta wiary (dla nie Poznaniaków; wuchta=dużo). Biorę karteczkę z numerkiem, liczba oczekujących przede mną 2:blink: jakieś 5 minut później wywołuje mój nr. podchodzę, pani w rejestracji taka że zapomniałem po co przyszedłem i myślę że nieważne ale ja tu już zostanę, ale dobra, przyszedłem w innym celu, mówię co i jak. Pani wszystko wklepuje w komputerek, czekam na propozycje terminów, śmiejąc się w sobie. Ona podaje termin zaczynając od godziny i dzień miesiąca (miesiąca nie mówi), stoję, patrzę na nią i czekam kiedy poda ten termin poza tą godziną i tym dniem. Po chwili ona pyta czy pasuje? Ja zmieszany, ale co, to powtarza, godzinę i dzień. Znów chwilę stoję, ale dobra idziemy dalej, pytam ale jakiego miesiąca? Ona że no maja. To już w ogóle zdurniałem i zaczynam się zastanawiać czy ja dobrze znam miesiące, bo przecież teraz wydawało mi się że mamy maj (w głowie zaczynam jechać, styczeń, luty, marzec.., nie no teraz wychodzi mi mamy maj), mówię ok, po chwili dopytuje, ale którego roku? Mówi że tego. Umówiłem się niby w przyszłym tygodniu mam mieć, teraz nie wiem czy to sen, czy co. 

ale paliwa po pięć cośtam dalej nie ma!  :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radekk napisał(a):

Umówiłem się niby w przyszłym tygodniu mam mieć, teraz nie wiem czy to sen, czy co. 

Jak Cię troszkę znam, to pewnie pomyłka  :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę, że na ten weekend wyjątkowo zostałem w Warszawie.

 

Bo to już jutro!!!!!!!!!!!

19 maja inauguracja Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich.

A jutro dodatkowo w akompaniamencie Sinfonii Vaarsovii 

:D

 

Kto z Was się też wybiera?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blixten napisał(a):

Czy u Was też tak dużo komarów ? :unsure:
ja już jednego offa wylałem na siebie, a i tak mnie pogryzły… przez adidasy jeansy, mówię Wam, te Kaszubskie są najgorsze ;) 

Na Podhalu w tym roku jeszcze żaden komar mnie nie ugryzł, a nie stosuję żadnych preparatów :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Jestem w odwiedzinach u siostry w okolicach Dukli i nie ma problemu z komarami :)IMG_20240517_182231.thumb.jpg.91576c94076fa4bf9e80cce7014cb970.jpg

 

IMG_20240517_183312.thumb.jpg.e8ff699aa0541cdf8b546af47894a0f4.jpg

Pewnie Wiatry Dukielskie je rozgoniły ;) .

 

Jeśli zaś chodzi o widoczek to zaryzykuję - Cergowa widziana z Lubatowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

No to będę miała cztery nowe osiemnastki, trzy stare i jedną dziurawą  :lol:

Witaj w Klubie Posiadaczy Zbędnych Opon. Ja mam cztery letnie Geolandary na których wyjechałem z salonu, gdyby nie minęło 5 lat od tej daty to mógł bym napisać że nówki. Nikt nie chciał ich kupić po wymianie na wielosezonowe Nokiany. Po (idiotycznej) szkodzie parkingowej mam jeszcze dwie wielosezonowe Nokiany, na których pokazała się dopiero "6".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Pewnie Wiatry Dukielskie je rozgoniły ;) .

 

Jeśli zaś chodzi o widoczek to zaryzykuję - Cergowa widziana z Lubatowej.

Nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Witaj w Klubie Posiadaczy Zbędnych Opon. Ja mam cztery letnie Geolandary na których wyjechałem z salonu, gdyby nie minęło 5 lat od tej daty to mógł bym napisać że nówki. Nikt nie chciał ich kupić po wymianie na wielosezonowe Nokiany. Po (idiotycznej) szkodzie parkingowej mam jeszcze dwie wielosezonowe Nokiany, na których pokazała się dopiero "6".

Ja będę miała dwie, bo z jednej zrobię pełnowymiarowe koło zapasowe.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...