Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu turyści w Gdańsku. 

 

Zwróciłam uwagę pewnej pani u mnie na osiedlu, że trawniki nie służą wylegiwaniu się na kocu. Taki mamy regulamin wspólnoty, zieleni mamy mało, a mieszkań dużo. Są obok osiedla miejsca na takie przyjemności, niech tam idzie. 

Na to usłyszałam wycieczki osobiste i że ta pani "płaci" za pobyt tutaj i że dzisiaj już wyjeżdża (co za ulga) i żebym jej dała się zrelaksować.

 

Na interwencję ochrony (dwukrotną) również nie zareagowała, natomiast pojawił się obok niej jakiś turysta (niestety, nie Johnny Depp ;) )...

 

Zaczynam coraz bardziej nie lubić mieszkania w Gdańsku...

 

 

No w końcu oczywiście poszli, zrobiło się 28 stopni. Muszę ogarnąć ręczne włączanie spryskiwaczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Aga napisał:

Z cyklu turyści w Gdańsku. 

 

Zwróciłam uwagę pewnej pani u mnie na osiedlu, że trawniki nie służą wylegiwaniu się na kocu. Taki mamy regulamin wspólnoty, zieleni mamy mało, a mieszkań dużo. Są obok osiedla miejsca na takie przyjemności, niech tam idzie. 

Na to usłyszałam wycieczki osobiste i że ta pani "płaci" za pobyt tutaj i że dzisiaj już wyjeżdża (co za ulga) i żebym jej dała się zrelaksować.

 

Na interwencję ochrony (dwukrotną) również nie zareagowała, natomiast pojawił się obok niej jakiś turysta (niestety, nie Johnny Depp ;) )...

 

Zaczynam coraz bardziej nie lubić mieszkania w Gdańsku...

 

 

No w końcu oczywiście poszli, zrobiło się 28 stopni. Muszę ogarnąć ręczne włączanie spryskiwaczy :mrgreen:

Trzeba było ją zahamować podobnie jak ten psyhopata z Aertona. Po tem @Aga jaki lansik w necie...

 

Obstawiłem się chłodnym piwem w chłodnej piwnicy i nie zamierzam stąd wyjść wcześniej niż wieczorem a już mnie nagabywano żebym przysiadł się do stolika "na powietrzu". Na tym "powietrzu" jest już ponad 28 stopni, ma być ponad 30 i nie jest to w murach miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Z cyklu turyści w Gdańsku. 

 

Zwróciłam uwagę pewnej pani u mnie na osiedlu, że trawniki nie służą wylegiwaniu się na kocu. Taki mamy regulamin wspólnoty, zieleni mamy mało, a mieszkań dużo. Są obok osiedla miejsca na takie przyjemności, niech tam idzie. 

Na to usłyszałam wycieczki osobiste i że ta pani "płaci" za pobyt tutaj i że dzisiaj już wyjeżdża (co za ulga) i żebym jej dała się zrelaksować.

 

Na interwencję ochrony (dwukrotną) również nie zareagowała, natomiast pojawił się obok niej jakiś turysta (niestety, nie Johnny Depp ;) )...

 

Zaczynam coraz bardziej nie lubić mieszkania w Gdańsku...

 

 

No w końcu oczywiście poszli, zrobiło się 28 stopni. Muszę ogarnąć ręczne włączanie spryskiwaczy :mrgreen:

Może za mało piesełów zostawia "bomby", żeby bardziej skutecznie zniechęcać takich turystów. Następnym razem można takiej larwie powiedzieć, że idealnie w miejscu leżakowania położyła się plackiem na miejscu "placków" :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem u mamy starego kompa, na którym grałem gdzieś około roku 2000 :D

IMG_20220816_170909.thumb.jpg.457acd27329e3898fb8c0d4496386cfe.jpg

 

IMG_20220816_171553.thumb.jpg.a1626e9803044bb1fd8aca40b4ebff37.jpg

 

IMG_20220816_171610.thumb.jpg.1a1c56ecb58b8e5297f3a65d0ec4f1ae.jpg

 

IMG_20220816_171627.thumb.jpg.e5a5950a6364009b75cd675c7709954c.jpg

 

IMG_20220816_171636.thumb.jpg.aa309a7b1c9cef759fd35d38fec66ec0.jpg

 

IMG_20220816_171651.thumb.jpg.cdf7da4e83313065af4cf670549a24ca.jpg

 

IMG_20220816_171831.thumb.jpg.0597de32ade2c7dc8b18722ac17dd121.jpg

 

IMG_20220816_171700.thumb.jpg.7a0957f9650153721803a06b4eaa1d5e.jpg

 

Floppy, nagrywarka DVD, G Fotce fx5500, procesor pewnie jakiś Intel, 2 dyski twarde, które łącznie nie przekraczały 5GB. Niemniej Tomb Raider 1 i 2 śmigało jak złe:yahoo: ale NFSU było grywalne tylko na najniższych ustawieniach graficznych, za to z ciut lepszą rozdzielczością:dance:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania działający, 12.letni telewizor LCD, nie macie pojęcia gdzie można to zgłosić? Może komuś się przyda... olx mi przychodzi tylko do głowy. 

Na elektrośmieci go wywiozę w ostateczności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

Mam do oddania działający, 12.letni telewizor LCD, nie macie pojęcia gdzie można to zgłosić? Może komuś się przyda... olx mi przychodzi tylko do głowy. 

Na elektrośmieci go wywiozę w ostateczności. 

Wystaw na OLX, ale broń Boże za darmo. Za 20 albo 50 zł, ale za darmo nie. Chyba, że bardzo lubisz mocne emocje :mrgreen:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rosaskc napisał:

Wystaw na OLX, ale broń Boże za darmo. Za 20 albo 50 zł, ale za darmo nie. Chyba, że bardzo lubisz mocne emocje :mrgreen:

Dzięki, lubię ale niekoniecznie takie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Mam do oddania działający, 12.letni telewizor LCD, nie macie pojęcia gdzie można to zgłosić? Może komuś się przyda... olx mi przychodzi tylko do głowy. 

Na elektrośmieci go wywiozę w ostateczności. 

Jeśli śmiga i pilot doń jest to wsadź w karton i podeślij do mnie, mamie wstawię zamiast 15 calowego crt to się ucieszy. Jak coś to pw i się dogadamy.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Ciąg dalszy ma ta historia z owieczkami ...

 

Screenshot_20220816-184111_Facebook.jpg

Ale Aga każdy kto choć trochę zna gdańskie klimaty wiedział że za tym wszystkim kryje się jakiś przekręt na kasę dla swoich ;)

Gdańska Sycylia ma się dalej dobrze bez Adamowicza. Dulkiewicz świetnie została przez niego przygotowana do tej roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...