Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

... pokibicowaliśmy, dziś siatkarze z Półwyspu Apenińskiego zagrali troszkę lepiej, szczególnie w obronie zagrali rewelacyjnie. Ogólnie b. dobry mecz i U22 to już jest taki poziom, że przyjemnie się ogląda.

 

A w sierpniu Memoriał Wagnera w Tauron Arena Kraków. A później MŚ :) !

 

Edytowane przez subleo
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukasdraz napisał:

Jeżeli wiekszość dnia chcesz spędzić w kolejce na zjeżdżalnie to miejsce idealne ;)

Jak dla mnie bardzo przereklamowane miejsce i tyle.

A jak z temperaturą wody? Znalazłem skład wody ale nie znalazłem temperatury. Da się tam wygrzać po za saunarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

A jak z temperaturą wody? Znalazłem skład wody ale nie znalazłem temperatury. Da się tam wygrzać po za saunarium?

Ostatni raz byłem tam 2 lata temu i naprawdę ciepła wodą to była tylko w strefie dla najmłodszych dzieci czyli tak do poziomu kolana  ;)

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspa Sobieszewska w swojej zachodniej części jeszcze taka jest. Jeżeli ktoś radzi sobie bez  jakiejkolwiek plażowej infrastruktury, to to jest właśnie to… Więc tutaj przyjeżdżamy od lat.

Teraz jest już prawie 14.00 i niewiele się zmieniło. Fakt, że dzisiaj nie ma   wymarzonej dla wielu pogody plażowej. Jest słońce, ale wieje i ten wiatr co rusz przywiera z zachodu chmurki. No i jest „tylko” 20C. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RedSasza napisał:

Wyspa Sobieszewska w swojej zachodniej części jeszcze taka jest. Jeżeli ktoś radzi sobie bez  jakiejkolwiek plażowej infrastruktury, to to jest właśnie to… Więc tutaj przyjeżdżamy od lat.

Teraz jest już prawie 14.00 i niewiele się zmieniło. Fakt, że dzisiaj nie ma   wymarzonej dla wielu pogody plażowej. Jest słońce, ale wieje i ten wiatr co rusz przywiera z zachodu chmurki. No i jest „tylko” 20C. :)

A w wodzie - 12 ;) ? Nie jest lekko w Bałtyku w lipcu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RedSasza napisał:

Wyspa Sobieszewska w swojej zachodniej części jeszcze taka jest. Jeżeli ktoś radzi sobie bez  jakiejkolwiek plażowej infrastruktury, to to jest właśnie to… Więc tutaj przyjeżdżamy od lat.

Teraz jest już prawie 14.00 i niewiele się zmieniło. Fakt, że dzisiaj nie ma   wymarzonej dla wielu pogody plażowej. Jest słońce, ale wieje i ten wiatr co rusz przywiera z zachodu chmurki. No i jest „tylko” 20C. :)

 

Ale za parawanikiem brak wiaterku i słoneczko :thumbup:

 

34 minuty temu, Szürkebarát napisał:

A w wodzie - 12 ;) ? Nie jest lekko w Bałtyku w lipcu.

 

Zapewniam, że Atlantyk też nie rozpieszcza...bez względu na porę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mamy się czego wstydzić w kwestii plaż :hi:

 

 

Plaża w Portishead, miejscowość niedaleko Bristolu (dzięki uprzejmości kolegi):

 

GdGIN0kHHQctSqIODLGqpLMIeUs46gQ3pLJZGgW4J_k-2048x1518.thumb.jpg.0d1382f084ba52d7cf7eac491ba172f5.jpg

 

Plaża w Sobieszewie (dzięki uprzejmości @RedSasza):

 

647C36D4-2C00-45ED-BE0D-DC2BA15CB37C.jpeg.e598802d3b01b0a43c1bdb989e76fee5.thumb.jpeg.c395a744389c789f501001f679d6cd25.jpeg

 

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na eliksir sprawiający każdy wieczór lepszym, uważam za rozpoczęty ;) 

Tradycyjnie zaczynam od porzeczki, później wejdzie jeszcze Agrest i na koniec września klasyczny owoc-winogron. DSC_2930.thumb.JPG.4944074b65c8e2847db1b5f9c43cf406.JPG

  • Super! 3
  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...