Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Szürkebarát napisał:

@piwozniak prawie nazwałeś jedną z cech mojego charakteru. Nie myślałeś o etacie wróża ;) ?

 

Tak, bardzo intensywnie o tym myslalem i pozwol ze zostawie Cie z ta oto wrozba...

 

"Jak na świętego Grzegorza idą rzeki do morza, to na świętego Hieronima jest śnieg albo go ni ma."

 

Za te oto zlota mysl normalnie pobralbym stosowna oplate, ale COS mi mowi ze nie jestes zbyt sklonny zaplacic za te perle,(tym bardziej rozumiejac Twoja sytuacje z US), wiec niech to bedzie moj dla Ciebie prezent swiateczny (sezonowy)

 

Nie dziekuj, no juz nie dziekuj. Naprawde nie trzeba....

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, piwozniak napisał:

 

Tak, bardzo intensywnie o tym myslalem i pozwol ze zostawie Cie z ta oto wrozba...

 

"Jak na świętego Grzegorza idą rzeki do morza, to na świętego Hieronima jest śnieg albo go ni ma."

 

Za te oto zlota mysl normalnie pobralbym stosowna oplate, ale COS mi mowi ze nie jestes zbyt sklonny zaplacic za te perle,(tym bardziej rozumiejac Twoja sytuacje z US), wiec niech to bedzie moj dla Ciebie prezent swiateczny (sezonowy)

 

Nie dziekuj, no juz nie dziekuj. Naprawde nie trzeba....

 

Zatem - Bóg zapłać.

 

W moich sferach mawia się "Po świętej Janinie będzie padać albo i nie" i tego trzymamy się od lat. :biglol:

 

"Nie dziekuj, no juz nie dziekuj. Naprawde nie trzeba....".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bez rozgłosu, jakby cichaczem "oddano do użytku" wielki kawał drogi S7 na północ od Warszawy! Dokładnie chodzi o tych 75 km między Płońskiem a Mławą. Niedawno jechałem tamtędy i szacowałem, że może przed wakacjami 2022 to i owo z tego odcinka będzie oddane do użytkowania a tu - bomba! Cały odcinek "oddany do użytku"! Piszę w cudzysłowie bo jak się przeczyta uważnie co, gdzie i jak zostało "oddane do użytku" to wygląda to inaczej niż w propagandzie. 

 

Ważny odcinek S7 otwarty tuż przed świętami. Szybciej nad morze i na Mazury (businessinsider.com.pl)

 

Ciekawe o ile przyspieszy to przejazd?

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

... bez rozgłosu, jakby cichaczem "oddano do użytku" wielki kawał drogi S7 na północ od Warszawy! Dokładnie chodzi o tych 75 km między Płońskiem a Mławą. Niedawno jechałem tamtędy i szacowałem, że może przed wakacjami 2022 to i owo z tego odcinka będzie oddane do użytkowania a tu - bomba! Cały odcinek "oddany do użytku"! Piszę w cudzysłowie bo jak się przeczyta uważnie co, gdzie i jak zostało "oddane do użytku" to wygląda to inaczej niż w propagandzie. 

 

Ważny odcinek S7 otwarty tuż przed świętami. Szybciej nad morze i na Mazury (businessinsider.com.pl)

 

Ciekawe o ile przyspieszy to przejazd?

Złą TV oglądasz , proponuje póki można tą bolszewicką TVN pooglądać bo niedługo tylko TV Trwam 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

... bez rozgłosu, jakby cichaczem "oddano do użytku" wielki kawał drogi S7 na północ od Warszawy! Dokładnie chodzi o tych 75 km między Płońskiem a Mławą. Niedawno jechałem tamtędy i szacowałem, że może przed wakacjami 2022 to i owo z tego odcinka będzie oddane do użytkowania a tu - bomba! Cały odcinek "oddany do użytku"! Piszę w cudzysłowie bo jak się przeczyta uważnie co, gdzie i jak zostało "oddane do użytku" to wygląda to inaczej niż w propagandzie. 

 

Ważny odcinek S7 otwarty tuż przed świętami. Szybciej nad morze i na Mazury (businessinsider.com.pl)

 

Ciekawe o ile przyspieszy to przejazd?

Ja chcę w drugą stronę ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aga napisał:

Nie mam czasu umyć Forka, a jest czarny :rolleyes:

 

Ja zdążyłem i nawet zrobiłem mini sesję żeby pokazać co to właściwie się nabudowało na tej budowie... Ostrego słońca nie było więc nie zalśnił, jak srebrny sopel ale dał by radę bo połysk na lakierze jest rewelacyjny.

2117872407_20211223_1114431.thumb.jpg.56ea851b6abd4f44e9a412b88bd0ae00.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, skwaro napisał:

Jedną z 615 osób dzisiaj jest mój brat. Przegrał walkę z wirusem, odszedł rano... ;(

 

P.S. Szczepcie się, proszę. 

Współczuję :( .

 

Dzisiaj dowiedziałem się o śmierci współpracownika, lat 36. To był chłop jak szafa choć w niedzielę zgłosił przełożonemu że źle się czuje i poprosił o dzień urlopu. Znaleźli go w mieszkaniu we wtorek, po wyważeniu drzwi przez strażaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, skwaro napisał:

Jedną z 615 osób dzisiaj jest mój brat. Przegrał walkę z wirusem, odszedł rano... ;(

 

P.S. Szczepcie się, proszę. 

Przykro mi z powodu brata, ale szczepienie nic do tego nie ma. Zupełnie.

  • Do kitu 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, skwaro napisał:

Jedną z 615 osób dzisiaj jest mój brat. Przegrał walkę z wirusem, odszedł rano... ;(

 

P.S. Szczepcie się, proszę. 

Moje kondolencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...