Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Szürkebarát napisał:

Bo w locie ;) . I choć zestawienie niesmaczne to śledzik w bułce pychota. Podsumowując obesranie - noclegowisko wron to jest dopiero coś.

Srające drzewa ja to nazywam, najgorzej jak zaparkuję świeżo umyty samochód pod takim :facepalm:. Wrony (gawrony też) jeszcze mają jeden problem - w okresie maj-czerwiec nie mam po co stawiać zniczy na Starych Powązkach, bo wyżerają wkłady z nich. Z tych cięższych zdejmują kapturki, lżejsze przewracają i tłuką.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knurek1111 napisał:

Przegryzając śledzika w bułeczce

 

 

mmmmmmm sledzik  :wub:  najbardziej lubie takiego w platach z kawaleczkami cebulki i jak potem smakuje piwko

a portowe mewy (nie mewki) to przeklenstwo, zwlaszcza dla praktykantow na pokladzie jezeli stary jest perfekcjonista  :mrgreen:

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szürkebarát napisał:

Zajdź kiedyś do któregoś rezerwatu kormoranów, tam zobaczysz co robi żrący kałomocz.

Miałem na myśli kormorany a napisałem żurawie, głupi ja :OO:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, taxus napisał:

Srające drzewa ja to nazywam, najgorzej jak zaparkuję świeżo umyty samochód pod takim :facepalm:. Wrony (gawrony też) jeszcze mają jeden problem - w okresie maj-czerwiec nie mam po co stawiać zniczy na Starych Powązkach, bo wyżerają wkłady z nich. Z tych cięższych zdejmują kapturki, lżejsze przewracają i tłuką.

 

Mam hipotezę odnośnie umytych aut, zwłaszcza podczas słonecznej pogody. Taki czyściutki lakier "robi" zajączki, a ptak lecąc jak oberwie "w dziób" takim zajączkiem, się zestresuje i popuszcza :mrgreen:

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, taxus napisał:

w okresie maj-czerwiec nie mam po co stawiać zniczy na Starych Powązkach, bo wyżerają wkłady z nich. Z tych cięższych zdejmują kapturki, lżejsze przewracają i tłuką.

Co ty tam masz w tych wkładach, smalec ze skwarkami?! :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, subleo napisał:

 

Mam hipotezę odnośnie umytych aut, zwłaszcza podczas słonecznej pogody. Taki czyściutki lakier "robi" zajączki, a ptak lecąc jak oberwie "w dziób" takim zajączkiem, się zestresuje i popuszcza :mrgreen:

Teoria jak teoria, szanuję. Co powiesz na osranie wymytego pojazdu z niezłożonego lusterka? Ja gdy muszę postawić Szarego Mnicha w pobliżu drzew to gdy wysiądę obrzucam wzrokiem korony drzew (zima czy lato) i wygłaszam " nawet o tym nie myśl". One widzą nasz wcześniej niż my je a "lusterko" w naszych oczach wskazuje im, że spojrzał na nie drapieżnik.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szürkebarát napisał:

Co ty tam masz w tych wkładach, smalec ze skwarkami?! :biglol:

Stearyna, parafina, czy insze cuś tłustego. Wiosną ten obszar cmentarza (na wysokości cm. Żydowskiego) wygląda jak pobojowisko :biglol:

24 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Teoria jak teoria, szanuję. Co powiesz na osranie wymytego pojazdu z niezłożonego lusterka? Ja gdy muszę postawić Szarego Mnicha w pobliżu drzew to gdy wysiądę obrzucam wzrokiem korony drzew (zima czy lato) i wygłaszam " nawet o tym nie myśl". One widzą nasz wcześniej niż my je a "lusterko" w naszych oczach wskazuje im, że spojrzał na nie drapieżnik.

Mi potrafiły na relingach siedzieć jak miałem kombiaki :biglol:. A i jeszcze kiedyś mi wronowate zrobiło dziobem wgniota na masce :facepalm:

Edytowane przez taxus
Po prostu wiosną, nie wczesną
  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie w Krakowie problem z gołębiami to polecam puszczyka  Taki jeden spotkany dziś w paśmie Jaworzyny donosi już jedzenie młodym (na filmie trzyma w dziobie nieokreślonego gryzonia). Będą do wzięcia w okolicach lata  

W Krakowie problemem są dokarmiacze gołębi. Tu przykład ekstremalny
ae07dd8ac21ddd8eb8a2b65e87716b83.jpg

e0b3a70fe15be6f7cbf6637a774c49fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 20:37, FOR CVT napisał:

mmmmmmm sledzik  :wub:  najbardziej lubie takiego w platach z kawaleczkami cebulki i jak potem smakuje piwko

 

W dniu 15.03.2021 o 21:24, Aga napisał:

Śledź w bułce = Amsterdam :D

Pycha ;)

 

to melduję, że polecam śledzie z bornholmu (sledziezborholmu.pl)

allehande i let krydret sild są po prostu odlotowe

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Pandą cię objechał?!

 

Najważniejsze, że nie Skodą ;) 

  

Godzinę temu, llkuba napisał:

Nie odśnieżasz maski ? 

 

To jest wersja Winter-Comfort z auto-odśnieżaniem maski ;) 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, subleo napisał:

To jest wersja Winter-Comfort z auto-odśnieżaniem maski ;) 

 

Tak i dopóki maska nie odśnieży się prędkość maksymalna taka żeby nawet kierowca Pandy miał szansę wyprzedzić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...