Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, hemi112 napisał:

Melduje iż przez brak czasu zaniedbałem rózne tematy, a historie dookoła takie,że u lala :)

Myślę, że (pomijając ten wątek) lepiej spożytkowałeś czas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, siara76 napisał:

.. że kolejny dzień leje:facepalm:

Noo, u mnie w pracy już kapie z sufitu :biglol:, Pan konserwator przyszedł, spojrzał, stwierdził "no kapie, ale deszcz pada i na dach nie wejdę" i poszedł, jak mnie to już nie dziwi :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

 

Poczeka do lata i stwierdzi, że jest za gorąco :biglol:

Miesiąc temu, przy kałuży w pokoju po burzy, jak zgłaszałem, że potrzebny mi jest ktoś z mopem, żeby wytrzeć to wysłali 3 konserwatorów. Stwierdzili oni, że jak stoi kałuża to potrzebna jest sprzątaczka z mopem, a nie konserwatorzy, a jeden stwierdził, że co najwyżej jakby miał spirytus to mi może zakonserwować tą kałużę. :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, taxus napisał:

Miesiąc temu, przy kałuży w pokoju po burzy, jak zgłaszałem, że potrzebny mi jest ktoś z mopem, żeby wytrzeć to wysłali 3 konserwatorów. Stwierdzili oni, że jak stoi kałuża to potrzebna jest sprzątaczka z mopem, a nie konserwatorzy, a jeden stwierdził, że co najwyżej jakby miał spirytus to mi może zakonserwować tą kałużę. :biglol:

 

Mam wrażenie, że komuna wraca :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

płot całkiem całkiem :biglol:. Na początku myślałem, że to baza "Siły Kosmiczne"

Tak zwane "kocjanowo", tam wrony zawracają i łosie ponoć chodzą. W ciągu dnia słychać strzały z pobliskiej strzelnicy, parę razy dziennie przejedzie pociąg na górę śmieci, a na parkingu kiedyś urwałem osłonę katalizatora. :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, taxus napisał:

Tak zwane "kocjanowo", tam wrony zawracają i łosie ponoć chodzą. W ciągu dnia słychać strzały z pobliskiej strzelnicy, parę razy dziennie przejedzie pociąg na górę śmieci, a na parkingu kiedyś urwałem osłonę katalizatora. :biglol:

 

Niezły poligon :biglol:. Jesteś pewien, że masz katalizator ? Wiesz w takich miejscach platyna to towar luksusowy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...